نحوه شارژ مستر کارت قابل شارژ

جهت امنیت هر چه بیشتر موجودی کارت های خریداری شده توسط مشتریان، نحوه شارژ مسترکارتهای قابل شارژ بر روی پنل آنلاین بانکی به صورت زیر انجام می گیرد.
در صورتی که موجودی کارت بعد از شارژ مجدد، کمتر از 500 دلار باشد، شارژ به صورت اتوماتیک روی کار قرار می گیرد و در صورتی که موجودی کارت بعد از شارژ مجدد، بالاتر از ۵۰۰ دلار شود، شارژ خریداری شده به صورت پندینگ (Pending) روی پنل قرار خواهد گرفت، تا زمانی که خودتان به صورت دستی اقدام به اضافه کردن آن به کارتتان نمایید. برای قابل استفاده شدن شارژ، لازم است روی پنل آنلاین بانکی، از منوی More (روبروی کارت)، گزینه Load Now انتخاب شود. این موجودی متعلق به کارت شماست و شما می توانید در هر لحظه که به موجودی بیشتر نیاز داشتید، به صورت دستی اقدام به لود شارژ نمایید.
* توجه فرمایید، مطابق روال همیشگی شارژ کارتهای قابل شارژ به صورت آنی انجام می گیرد. تنها یک مرحله به عنوان امکان لود کارت توسط خود مشتری به پنل اضافه شده است.
امنیت شارژ مستر کارت | تهران کردیت کارت

راهنمای تصویری شارژ دستی مسترکارت را در لینک زیر مشاهده نمایید:


با خرید شارژ جدید، اگر موجودی کارت شما بیشتر از ۵۰۰ دلار باشد، در سمت راست پنل شما، روبروی کارت، شارژ خریداری شده به صورت  پندینگ(Pending) دیده می شود.
لود شارژ مستر مسترکارت | تهران کردیت کارت    

برای اضافه کردن دستی شارژ بر روی کارت، مطابق تصویر زیر، از منوی More، گزینه Load Now را انتخاب نمایید.
Load Now شارژ مستر کارت | تهران کردیت کارت  

در مرحله بعد، کامنت تأیید لود شارژ روی کارت به شما نشان داده می شود. با کلیک بر روی Load now، موجودی بر روی کارت شما اضافه می گردد.
  شارژ آنی و دستی مستر کارت | تهران کردیت کارت


در تصویر زیر نحوه شارژ روی کارت را به صورت دستی در اپلیکیشن پنل eMoney مشاهده می نمایید.


شارژ مستر کارت | تهران کردیت کارت


مستر کارت قابل شارژ | تهران کردیت کارت
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت