بسیاری از ما به دلایل مختلف، مجبور هستیم از کارت های اعتباری بین الملل نظیر ویزا کارت(VISA card) یا مستر کارت(MasterCard) استفاده کنیم. در حالت کلی استفاده از کارت های ارزی به سه حالت انجام می گیرد:

1- پرداخت آنلاین ارزی: ثبت نام آزمون Toefl, GRE, ...، پرداخت هزینه های دانشگاهی مثل؛ هزینه اپلیکیشن فی، هزینه خوابگاه، خرید بلیط پروازهای خارجی، رزرو هتل(Booking )، پرداخت هزینه سفارت و مهاجرت، خرید نرم افزار و لایسنس آنتی ویروس ها،خرید از فروشگاه های خارجی مثل؛ ebay, amazon, etsy,... نمونه هایی از پرداخت های آنلاینی هستند که با کارتهای اعتباری انجام می گیرند.

2- خرید فروشگاهی و استفاده از دستگاه پوز(P.O.S) در خارج از کشور

3- برداشت وجه نقد از خودپرداز(ATM) در سراسر دنیا

در اینجا قصد داریم بر اساس معیارهای مهم، مشخص کنیم که چه کارتی برای استفاده شما مناسب است.
چه کارتی بخرم؟

وبسایت تهران کردیت کارت انواع مختلف کارت های ارزی را ارائه می کند ولی  برای خرید کارت اعتباری بین المللی مناسب، توصیه می شود که کارت مورد نظر را بر اساس نیاز پرداختیتان انتخاب کنید. مهمترین شاخص ها برای تهیه کارت، شامل موارد زیر است: قابلیت انجام انواع پرداخت، نوع استفاده، زمان تحویل، پایه ارزی، تاریخ انقضای کارت، سقف موجودی کارت، قابلیت شارژ مجدد، و نهایتاً قیمت کارت است. بر اساس این شاخص ها، پیشنهاد ما اینست:

1- مسترکارت مجازی: استفاده صرفا جهت پرداخت آنلاین ارزی

اگر هدف شما انجام یک پرداخت آنلاین ارزی است و تنها به اطلاعات کار نیاز دارید تا بتوانید به صورت اینترنتی هزینه ای را پرداخت کنید و مقدار آن زیر 500 دلار است، پیشنهاد ما اینست که یک مستر کارت مجازی خریداری نمایید. چرا که این نوع کارت ها امکان انجام انواع پرداخت های آنلاین را دارد و به لحاظ اینکه صدور کارت به صورت مجازی(Virtual) است، هزینه صدور آن نیز بسیار پایین و ناچیز است. مستر کارت مجازی یکبار شارژ بوده و صدور آن به صورت آنی است و باتوجه به اینکه اعتبار زمانی آن سه ماهه است، مناسب پرداختهایی است که می دانید به صورت مشخص مثلا در یک هفته آتی یا ماه آتی می خواهید آن هزینه را پرداخت نمایید.

2- مسترکارت هدیه فیزیکی: استفاده جهت پرداخت آنلاین و دستگاه پوز فروشگاهی

اگر شما می خواهید در سفرهای خارجی تان پول نقد زیادی همراه خود نبرید و بتوانید در خارج از کشور از تمامی فروشگاه های خارجی از کارت بانکی استفاده کنید، می توانید از کارت های هدیه فیزیکی استفاده کنید، دو قابلیت عمده این کارت امکان انجام خرید آنلاین و استفاده فروشگاهی است. به عنوان مثال شما می توانید با خرید یک مسترکارت هزار دلاری، رزرو هتل 500 دلاری خودتان را انجام دهید و  فیزیک کارت را در سفر خارجی به همراه داشته باشید تا بتوانید از فروشگاه های آن کشور استفاده کنید. قیمت صدور مستر کارت هدیه  نسبتا پایین است و اعتبار یکساله و یکبار شارژ است. زمان تحویل آن نیز در تهران یک روزه و در شهرستان ها حدوداً سه روز است.

3- مسترکارت قابل شارژ: انجام پرداخت آنلاین، دستگاه پوز و برداشت وجه از خودپرداز

حال در نظر بیاورید شرایطی را که شما به یکی از دلایل زیر نتوانید از مستر کارت مجازی و مسترکارت هدیه استفاده کنید: تعداد دفعات بیشتری برای خرید آنلاین دارید، مقدار دلاری آن بیش از 1000 دلار است، می خواهید در مسافرتهای پرتکرار خارجی تان از آن استفاده کنید، بعد از اتمام موجودی کارت بتوانید دوباره شارژ کنید، تاریخ اعتباری کارت مدنظرتان بیشتر باشد، از دستگاه های پوز خارج از کشور می خواهید استفاده کنید و ... در این شرایط ما مسترکارت های قابل شارژ را به شما پیشنهاد می کنیم، چون این کارت ها در دوحالت بانام و بدون نام ارائه می شوند.
ویژگی های اصلی مسترکارت قابل شارژ بدون نام: قابل شارژ مجدد، سقف موجودی 5000 دلار، اعتبار دوساله، سقف سالیانه 30000 دلار
ویژگی های اصلی مسترکارت قابل شارژ با نام: قابل شارژ مجدد، سقف موجودی 5000 دلار، اعتبار 30 ماهه، سقف سالیانه 30000 دلار
امکان انجام پرداخت آنلاین ارزی، قابلیت خرید فروشگاهی و برداشت از خود پرداز در خارج از کشور.

4- انجام پرداخت توسط تهران کردیت کارت

اگر شما پرداخت آنلاینی داشتید که به هر دلیلی نتوانستید و یا نخواستید که پرداختتان را خودتان انجام ‏دهید، کارشناسان پرداخت ما می توانند پرداخت را به جای شما انجام دهند. برای این کار می توانید ثبت ‏سفارش پرداخت با مستر/ ویزا داشته باشید.‏
در ادامه ویژگی های مسترکارتها به صورت یکجا و خلاصه آورده شده است. در صورت نیاز به بررسی دقیقتر می توانید به صفحه مقایسه کامل ویژگی های مسترکارت مراجعه کنید.

نوع کارت

مستر کارت مجازی مسترکارت هدیه فیزیکی مستر کارت قابل شارژ* پرداخت توسط کارشناسان ما
کاربری پرداخت اینترنتی پرداخت اینترنتی POS پرداخت اینترنتی POS ATM

پرداخت اینترنتی

سقف

500 دلار 1000 دلار 5000 دلار نامحدود
اعتبار سه ماه یکسال دو سال

-

امکان شارژ

یکبار شارژ یکبار شارژ

قابل شارژ

-

زمان تحویل

آنی یک روزه دو هفته

سه ساعته

قیمت بسیار ارزان ارزان مناسب

ارزان


* مستر کارت قابل شارژ به دو صورت قابل شارژ بی نام و قابل شارژ با نام ارائه می گردد، جهت دریافت اطلاعات کامل می توانید به صفحه آن محصول رجوع فرمایید.

** توجه فرمایید که پایه ارزی مسترکارتهای ارائه شده توسط تهران کردیت کارت، دلار آمریکاست، ولی امکان پرداخت با سایر ارزها را نیز دارند.

** همچنین توجه فرمایید کارتها و خدمات دیگری نیز توسط تهران کردیت کارت ارائه می گردد که می توانید در بخش معرفی محصولات و خدمات ما مشاهده کنید.
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت