المپیک تابستانی 2024 که بعنوان پاریس 2024 نیز شناخته میشود قرار است در پایتخت فرانسه، شهر زیبای پاریس برگزار شود. این سومین مرتبه ای است که پاریس میزبان مسابقات المپیک میباشد. پاریس در سالهای 1900 و 1924 میلادی میزبان بازی های المپیک بوده است و تابستان 2024 نیز مطمئنا رویدادی دیدنی خواهد بود؛ بهترین ورزشکاران سراسر دنیا گرد هم می آیند تا در رشته های مختلف ورزشی به رقابت بپردازند.

 

 

مراسم افتتاحیه قرار است در 26 ژوئیه 2024 یعنی 5 مرداد 1403 در شهر پاریس برگزار شود و اختتامیه 11 آگوست یعنی 21 مرداد خواهد بود. بین این تاریخ ها، طرفداران مسابقات ورزشی و تماشاگران میتوانند از طیف گسترده ای از ورزش ها از جمله دو و میدانی، بوکس، شنا، فوتبال، ژیمناستیک، تیراندای و بسیاری دیگر از ورزشها لذت ببرند.

یکی از جذاب ترین جنبه های مسابقات المپیک 2024 پاریس این است که در این دوره مسابقات چندین ورزش جدید معرفی میشود که شامل اسکیت بوردینگ، صخره نوردی ورزشی، موج سواری و بریکینگ (بریک دنس ( خواهد بود.

علاوه بر این رویداد ورزشی، المپیک 2024 پاریس دارای طیف وسیعی از فعالیت های فرهنگی و سرگرمی خواهد بود که شامل کنسرت، نمایشگاه های هنری و ... می باشد.

همچنین المپیک پاریس شامل مسابقات سوارکاری در کاخ ورسای میشود، کاخ ورسای یکی از میراث جهانی ثبت شده در یونسکو است که به خاطر معماری خیره کننده اش شناخته میشود.

حضور در بازی های المپیک تابستانی 2024 یک فرصت هیجان انگیز است، شما میتوانید با ثبت نام در سایت Paris 2024 برای حضور در این رویداد ورزشی خاص اقدام کنید.

در اولین فاز فروش بلیط، از بین متقاضیان تعدادی انتخاب میشوند که سایت پاریس 2024 از طریق ارسال ایمیل آنها را مطلع خواهد کرد. این ایمیل حاوی یک بازه ی زمانی 48 ساعته برای خرید بلیط مسابقات و یک لینک جهت ورود به سایت و انتخاب بازی ها خواهد بود، این لینک در بازه ی زمانی ذکر شده در ایمیل فعال میباشد.

اگر شما ایمیل ذکر شده را دریافت کرده اید و یا در فاز های بعدی فروش بلیت المپیک تابستانی قصد خرید بلیت مسابقات را دارید میتوانید از طریق  ثبت سفارش آنلاین ارزی در سایت تهران کردیت کارت، مرحله ی پرداخت هزینه ی یورویی بلیت ها را به کارشناسان این سایت بسپارید.