وب سایت فایور fiverr یک بازار اینترنتی است که در سال 2010 با هدف کمک به فریلنسرها جهت تبلیغ ارزان کارهایشان پایه گذاری شد و هم اکنون فریلنسرهای زیادی از سراسر جهان از طریق آن کسب درآمد می کنند. این سایت که به عنوان یک پل ارتباطی بین کارفرما ها و فریلنسرها در سطح بین المللی است، به فریلنسرها این امکان را می دهد با ایجاد اکانت کاربری، ارائه رزومه کاری و ایجاد آگهی یا به اصطلاح گیگ Gig، کسب درآمد ارزی داشته باشند. در طرف مقابل افرادی که سفارشی برای انجام دارند و به دنبال بهترین ها هستند، می توانند از میان هزاران نمونه کار، خدمات را مقایسه و انتخاب و خرید کنند. در کل دو طرف معامله به عنوان خریدار Buyer و فروشنده Seller خدمات متنوعی را می توانند معامله کنند. این خدمات طیف بسایر گسترده ای است که از خرید و فروش طراحی لوگو، آیکن، کارت ویزیت، بروشور، کارهای گرافیکی، طراحی وبسایت و برنامه نویسی اپلیکشین های موبایل گرفته تا موضوعات دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوا، گوگل ادوردز، سئو، آنالیز صفحات شبکه های اجتماعی را شامل می شود.
نقد کردن درآمد ارزی فایور | تهران کردیت کارت

مشکلی که برای فریلنسرهای ایرانی وجود دارد این است که متأسفانه وبسایت فایور به صورت مستقیم به کاربران ایرانی خدمات نمی دهد. بخاطر همین کاربران ایرانی، برای افتتاح حساب کاربری، احراز هویت و وریفیکیشن اکانت، ایجاد آگهی گیگ روی سایت و خرید و فروش بایستی بر اساس اکانت و آی پی خارج از ایران اقدام کنند و در ادامه برای نقد کردن درآمد ارزی دلاری خود از اکانت پی پال استفاده نمایند.

خدمات وبسایت فایور درچه زمینه هایی است؟

فایور در زمینه های متنوعی فعالیت دارد به نحوی که هر یک از دسته بندی های زیر، دارای محصولات و خدمات زیادی است:

* پروژه های گرافیکی
* پروژه های برنامه نویسی
* طراحی سایت و اپلیکیشن
* ویدیو و انیمیشن
* نویسندگی و ترجمه
* دیجیتال مارکتینگ
* گیمینگ
افتتاح حساب کاربری فایور | تهران کردیت کارت

راهنمای تصویری مراحل ساخت اکانت فایور

در قدم اول با آی پی (IP) غیر از ایران وارد سایت fiverr.com شوید.

سپس در بالا سمت راست صفحه، روی گزینه Join کلیک کنید.

ایجاد اکانت فایور | تهران کردیت کارت

در باکس باز شده، آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

نقد کردن درآمد فریلنسری | تهران کردیت کارت

در این مرحله نام کاربری و رمزعبور را وارد کنید. توجه داشته باشید که این نام کاربری شما در سایت به دیگران نمایش داده می شود و قابل تعویض نیست.

نقد کردن درآمد ارزی فایور | تهران کردیت کارت

بعد از انجام این مراحل، ایمیلی از طرف fiverr به منظور تایید آدرس پست الکترونیک برای شما ارسال می شود. با تکمیل این مرحله اکانت شما ایجاد شده و می توانید در ادامه برای ثبت آگهی و خرید و فروش اقدام کنید.
توجه نمایید تا این مرحله، صرفا اکانت ایجاد شده است و در ادامه اگر به عنوان فریلنسر می خواهید فروشنده محصول باشید، بایستی از طریق ایجاد آگهی فایور Become a Seller اقدام کرده و شروع به کسب درآمد دلاری کنید، و یا اگر به عنوان خریدار می خواهید محصولی را سفارش دهید، باید از طریق خرید و ثبت سفارش از fiverr اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که در وبسایت فایور اگر با عنوان فریلنسر یا سفارش گیرنده می خواهید فعالیت کنید، برای استفاده از خدمات وبسایت بایستی اطلاعات تکمیلی، اتصال سایر اکانت ها مثل؛ حساب گوگل، فیسبوک، توییتر و ... و احراز هویت از طریق شماره تلفن موبایل خارج از ایران را انجام دهید و درآمد ارزی خود را از طریق پی پال نقد کنید و اگر روی سایت Fiverr می خواهید به عنوان خریدار یا سفارش دهنده فعالیت کنید، بایستی بعد از ایجاد اکانت محصول یا خدمت مورد نظر را انتخاب کرده و هزینه آن را از طریق پرداخت هزینه سفارش یا اکانت پیپال PayPal یا درگاه های ویزا کارت و مستر کارت پرداخت نمایید.
خرید و سفارش از فایور | تهرا کردیت کارت
فروش فریلنسری فایور | تهران کردیت کارت