در حال حاضر، مهم ترین و پرفروش ترین اپلیکیشن دانلود نرم افزارهای دستگاه‌های اندرویدی،Google Play است؛ لذا توسعه دهنده های اپلیکیشن های مختلف، می‌توانند با ایجاد یک اکانت دولوپر در گوگل پلی و پرداخت آنلاین هزینه آن، اپلیکیشن خود را در مقیاس جهانی به ثبت رسانده و از طریق فروش مستقیم اپ یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای کسب درآمد کنند.

مزایای خرید اکانت توسعه دهنده گوگل چیست؟

• شناخته شدن دولوپر در بین توسعه دهندگان
• نمایش نرم افزار به میلیون ها کاربر دستگاه های اندرویدی
• ارتباط با استفاده کنندگان دارای وسایل اندرویدی
• دریافت پشتیبانی از گوگل
ایجاد حساب Developer در کنسول توسعه دهندگان گوگل، ۲۵ دلار هزینه دارد و این هزینه ثبت نام تنها یکبار اخذ می گردد. دلیل کمپانی گوگل برای اخذ این هزینه از برنامه نویسان، جلوگیری از انتشار اپلیکیشن‌های بی هدف و به اصطلاح Spam است. اگرچه ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی در ایران با محدودیت‌های زیادی همراه است اما با همکاری تهران کردیت کارت توانایی ساخت حساب کاربری دولوپر وجود دارد که موجب قرار گرفتن اپلیکیشن در Play Store و در معرض دید طیف گسترده‌ای از مردم دنیا خواهد بود.
ایجاد اکانت گوگل دولوپر | تهران کردیت کارت

آموزش ساخت و خرید اکانت توسعه دهنده گوگل(Google Developer ID)

برای ساخت حساب کاربری هیچ گونه مشخصاتی از شهروند ایرانی نباید در حساب کاربری وارد شود و استفاده از ابزار تغییر دهنده آی پی برای وارد شدن به حساب کاربری الزامی است. آموزش ساخت اکانت توسعه دهنده گوگل به صورت ویدئوی زیر است.

https://www.aparat.com/v/px3Bo

پرداخت اکانت دولوپر اندروید گوگل | تهران کردیت کارت

چگونگی پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور

پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور حتما باید آنلاین صورت گیرد. تهران کردیت کارت می تواند با روشهای زیر در پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور همراه شما باشد:

1- شما می توانید با خرید هر یک از محصولات تهران کردیت کارت، شخصا اقدام به پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور کنید. برای آشنایی با نحوه پرداخت با کارت های ارزی، می توانید مقاله راهنمای عمومی پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت را مطالعه نمایید.

2- شما می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی اقدام پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور کنید. در این حالت، شما پرداختتان را به تیم پرداخت تهران کردیت کارت می سپارید و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین کارمزد پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور شما را انجام می دهند.