همه ساله تعداد زیادی رویداد ورزشی در سراسر دنیا برگزار می شود. هر فرد دوست دار ورزش برای خرید بلیط مسابقات ورزشی بین المللی می تواند به صورت حضوری، تلفنی و یا آنلاین اقدام کند. در سالهای دور روش خرید بلیط بیشتر به صورت حضوری یا تلفنی بود ولی هم اکنون بلیط بازی ها را می توان به صورت اینترنتی و حتی پیش فروش در ابتدای فصل تهیه کرد.

از آن جایی که امروزه با افزایش افراد علاقمند به مسابقات ورزشی، طرفداران باشگاه های بزرگ مانند فوتبال و بسکتبال و ... دیگر محدود به کشور یا شهر خاصی نیستند و علاقمندان به رشته های ورزشی در سراسر دنیا، رخدادهای تیم مورد علاقه خود را پیگیری می کنند و به تماشای بازی های آن می نشینند، لذا یکی از راه های درآمد این باشگاه ها، دریافت حق عضویت از هواداران خود و فروش بلیط دیدارهای خانگی، به آن هاست. لیگ های فوتبال معروف دنیا مانند بوندس لیگا، لیگ فوتبال جزیره، لیگ بسکتبال NBA آمریکا و .... طرفداران و علاقمندان زیادی در اقصی نقاط جهان دارند.
خرید بلیط فوتبال لیگ اروپا | تهران کردیت کارت
سایت های متعددی در سطح دنیا وجود دارند که می توانید با جستجو در آنها بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. بازی های بین الملی بین قاره ای توسط سازمان های مسئول فروخته می شود و بلیط بازی های داخلی را تقریبا تمامی باشگاه های معتبر، روی وبسایت خود به صورت آنلاین به فروش می رسانند. نمونه ای از مهمترین سایت های ارائه دهنده بلیت مسابقات مختلف در ادامه آورده شده است:

1- سایت sportsevents365

2- سایت خرید بلیت مسابقات بسکتبال لیگ آمریکا

3- سایت خرید بلیت فوتبال فیفا

4- سایت باشگاه تیم رئال مادرید

5- سایت باشگاه تیم آس رم ایتالیا

6- سایت بارسلونا اسپانیا

مراحل خرید بلیت مسابقه ورزشی بین المللی

در ادامه نمونه ای از خرید بلیت یک مسابقه بین المللی آورده شده است.

1. برای مثال به سایت خرید بلیت مسابقات بسکتبال لیگ آمریکا مراجعه نمودیم.

خرید بلیط بسکتبال NBA | تهران کردیت کارت

2. مسابقه مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه Get Ticket را می زنیم.

بلیط مسابقات اروپایی | تهران کردیت کارت

3. در این مرحله پس از انتخاب صندلی و تعداد بلیت، به مرحله پرداخت هدایت می شوید. در مرحله پرداخت با وارد کردن اطلاعات کارت ارزی خود (مسترکارت، ویزا کارت و ...) تهیه بلیت را نهایی کنید. در صورتی که تا کنون پرداخت ارزی با ویزاکارت و مستر کارت را نداشته اید، راهنمای عمومی پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت را مطالعه نمایید.
بلیط مسابقات بین المللی را می توان به صورت آنلاین و حضوری تهیه کرد. تهران کردیت کارت می تواند با روشهای زیر در خرید آنلاین بلیط مسابقات بین المللی همراه شما باشد:

1- شما می توانید با خرید یکی از محصولات تهران کردیت کارت، شخصا اقدام به خرید بلیط مسابقات ورزشی بین المللی نمائید. برای این کار، اطلاعات کارت خریداری شده را در مرحله پرداخت وارد می کنید و بعد از نهایی شدن خرید رسید یا همان بلیط الکترونیک را دریافت می کند. 

2- همچنین شما می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی اقدام به پرداخت هزینه بلیت مسابقات بین المللی کنید. در این حالت اطلاعات مسابقه یا رویداد ورزشی مورد نظرتان را در مرحله ثبت سفارش، قید می کنید و کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت در سریعترین زمان، پرداخت شما را انجام می دهند.