معرفی سایت زوم

زوم ZOOM یک پلتفرم کاربردی برای برقراری ارتباط تصویری است که در چند سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این پلتفرم هم اکنون بر روی  وبسایت و اپلیکیشن در اندروید و آی او اس قابلیت اجرا دارد. این پلتفرم مناسب برگزاری ویدئو کال، چت آنلاین، کنفرانس های آنلاین، جلسات کاری آنلاین، سمینار اینترنتی است و در حالت های رایگان و پولی قابل استفاده است.

وبسایت و اپلیکیشن زوم که در سال 2011 شروع به فعالیت کرده است هم اکنون به عنوان یک رقیب بسیار سرسخت برای نرم افزار و اپ 
Skype شده و پیش بینی می شود در ادامه سهم بازار خوبی داشته باشد و حتی جای اسکایپ را تصاحب کند.
کنفرانس آنلاین روی وبسایت زوم | تهران کردیت کارت

ویژگی های پلتفرم  زوم Zoom

  • ارائه سرویس های متنوع
همانطور که در قبلا اشاره شد، پلتفرم زوم فقط برای جلسات آنلاین نبوده و قابلیت های متنوعی دارد. خدماتی مثل؛ Zoom Phone  ، Zoom Video Webinar ،  Zoom Rooms، Zoom Meetings  ، Chat ، events از آن جمله هستند.

  • داشتن پلن های متنوع برای کاربران
زوم انواع خدمات مختلف را بر روی پلتفرم خود ارائه می دهد. جذابترین سرویسی که ارائه می دهد با عنوان Zoom Meetings  برای جلسات آنلاین استفاده می شود که برحسب تعداد افرادی که در جلسات شرکت می کنند و قابلیت هایی که وجود دارد در چند حالت رایگان و پولی ارائه می شود.

  • برگزاری جلسه به صورت فردی
پلتفرم زوم این قابلیت را دارد که حین برگزاری جلسه عمومی چندین نفره، یک جلسه یکنفره نیز به صورت جدا و همزمان نیز برگزار کند. این قابلیت برای اولین بار در روی وبسایت زوم ارائه شد و استقبال زیادی از آن گردید.

  • برگزاری ویدئو کنفرانس با تعداد بالا
یکی از قابلیت های اصلی پلتفرم زوم، برگزاری کنفرانس هایی با تعداد 500 نفر و بدون محدودیت زمانی در نسخه پولی و 100 نفر شرکت کننده با محدودیت زمانی 40 دقیقه ای در نسخه رایگان است.
انواع اکانت های پلتفرم زوم در Zoom Meetings  

پلتفرم زوم برای کاربران طرح های متنوع را با قابلیت های مختلف و الگوی هزینه ای ارائه می کند که در ادامه آورده شده است:

- پلن Basic برای استفاده شخصی به صورت رایگان

- پلن Pro برای گروه های کاری کوچک با هزینه 139.90 دلار سالانه

- پلن Business  برای شرکتهای سایز کوچک و متوسط با هزینه سالانه 189.90 دلار سالانه

- پلن Enterprise برای شرکتهای بزرگ با هزینه سالانه 223.20 دلار سالانه

خرید اکانت زوم با پی پال | تهران کردیت کارت

نکته: همچنین توجه نمایید برای اطلاع از هزینه استفاده از هر سرویس و یا رایگان بودن آن می توانید از لینک قیمت پنل های وبسایت زوم استفاده کنید.
 

               

استفاده از وبسایت و اپلیکیشن زوم در ایران

در حالت عمومی کاربران ایرانی عمدتا از پلتفرم رایگان اسکایپ برای جلسات و مصاحبه های یک نفره استفاده می کنند که طبیعتا کاربری های بیسیک و پایه را صرفا دارد. ولی به موازات این موضوع و با توجه به قابلیت های پلت فرم زوم، برخی از کاربران از زوم را جایگزین اسکایپ کرده اند. مدیریت جلسات آنلاین، برگزاری کنفرانس های چندین نفره، وبینارها و اتاق های جلسات زوم با کاربری و راحتی بالا استفاده باعث این چرخش شده است. اشاره به این موضوع حائز اهمیت است که مشابه اسکایپ، زوم نیز برای استفاده در حالت بیسیک رایگان است و در سطوح بالاتر پولی و دلاری است.

 نحوه پرداخت هزینه خرید و شارژ اکانت زوم

پرداخت هزینه خرید اکانت های زوم از طریق کارت های ارزی مثل ویزا کارت و مسترکارت و یا حساب پی پال انجام می گیرد. برای پرداخت هزینه طرح مورد نظر، بعد از انتخاب طرح و کامل کردن سبد خرید می توانید بر روی وبسایت تهران کردیت کارت ثبت سفارش کنید و یا با پشتیبانی وبسایت تماس بگیرید و راهنمایی دریافت کنید.