هزینه شارژ اکانت MQL5 | تهران کردیت کارت

1- بازار معاملات Trade Market

این پلتفرم امکان دانلود اپلیکیشن مورد نظر مشتری و تست آن در Strategy tester را فراهم می کند. کاربران می توانند پس از تست و بررسی نرم افزار مورد نظرشان، اقدام به خرید آن از فروشگاه اینترنتی سایت MQL5 کنند.

2- شبکه ابری MQL5

شبکه MQL5 Cloud Networkشبکه قدرتمندی برای انجام محاسبات است که به منظور بهینه سازی و بررسی متخصصان در دسترس قرار گرفته است. این شبکه امکان بهینه سازی هزاران محاسبه را برای کاربران فراهم کرده که موجب به سوددهی رسیدن آنان می شود.

3- حافظه MQL5

کدهای نوشته شده توسط هر کاربر به صورت Integrated در MetaEditor ذخیره می شود که امکان دسترسی به آنها در سرتاسر دنیا را به کاربر می دهد.

4- فریلنسری

سایت MQL5 این امکان را به کاربران خود می دهد که برای نوشتن اپلیکیشن یا کد مورد نظرشان با مراجعه به بخش فریلنس سایت، از یک برنامه نویس حرفه ای کمک بگیرند.

5- کد بیس

  سایت MQL5 این امکان را به کاربرانش می دهد که کدبیس های مورد نظرشان را از سایت دانلود کرده و با نصب Navigator آنها را راه اندازی کنند. این کد ها پس از راه اندازی و قرار گیری در دایرکتوری، فعالیت خود را شروع می کنند.
1-	بازار معاملات Trade Market | تهران کردیت کارت

6- چارت های MQL5

استفاده از ویژگی به کاربران این امکان را می دهد که نمودارها و چارتهای خود را بررسی کرده و از آن تصویری تهیه کرده و یا در فضاهای مجازی مختلف به اشتراک بگذارند.

7- سیگنال ها

کاربران این پلتفرم می توانند با دنبال کردن و دریافت اشتراک از هر معامله گری به صورت مستقیم در پلتفرم خود، سیگنال خرید یا فروش را دریافت کنند.


نکاتی برای انتخاب سیگنال دهندگان:

کاربران لازم است برای انتخاب سیگنال دهنده مورد نظرشان به مواردی میزان رشد حساب او از تاریخ شروع فعالیت تا کنون، تعداد مشترکین آن سیگنال دهنده و مدت زمان فعالیتش توجه کنند.سایت MQL5 امکان جستجوی سیگنال دهنده را بر اساس پارامترهای زیر را می دهد که می تواند به انتخاب صحیح سیگنال دهنده برای معامله گران منجر شود:
• نام سیگنال
• میزان درصد سود ماهانه
• مقدار شارژ اولیه حساب
• تعداد مشترکین
• میزان سرمایه مشترکان
• و …

نحوه پرداخت هزینه دریافت خدمات از MQL5

برای استفاده از خدمات پولی سایت MQL5 لازم است اکانت، از طریق گزینه‌ی Deposit to account شارژ گردد. بدین منظور می توانید به یکی از شیوه های زیر عمل کنید:

1- شما می توانید با خرید یکی از محصولات ویزا کارت و مسترکارت موجود روی وبسایت، شخصا نسبت به استفاده از خدمات پولی سایت MQL5 اقدام نمائید.

2- برای استفاده از خدمات پولی سایت MQL5 ، می توانید سفارش پرداخت آنلاین هزینه ارزی در سایت ثبت نمایید، تا کارشناسان گروه تهران کردیت، اکانت MQL5 را برای شما شارژ نمایند.