Skype به کاربران خود علاوه بر امکاناتی چون پیام نوشتاری، گفتاری و تصویری (ویدیویی)، امکان تماس با خطوط تلفن کشورهای مختلف و خرید شماره مجازی را نیز عرضه کرده است. کاربران برای دسترسی کامل به خدمات اسکایپ نیاز به خرید Skype Credit و یا بسته‌های ماهانه دارند تا به صورت ماهانه مبلغ معینی برای تماس ها پرداخت کنند.

اسکایپ علاوه بر خدمات رایگان، خدماتی ارائه می کند که به صورت پولی و شارژ اکانت به کاربران خود ارائه می کند:

1- تماس به کشور‌های مختلف با قیمت تماس محلی(Skype To Go): هدف از ارائه این سرویس توسط اسکایپ، کاهش هزینه تماسهای بین الملی ست. در این روش که به صورت دقیقه ای محاسبه می شود، تماس از طریق اینترنت برقرار شده و در نتیجه کاهش هزینه شدید را به همراه دارد. در سرویسSkype to Go، با انتخاب کشور مبدا تماس و مشخص نمودن شماره ای که قرار است با آن تماس گرفته شود، اسکایپ یک شماره محلی کشور مقصد به کاربر اختصاص می دهد تا بدین وسیله با یک شماره محلی، تماس بین المللی گرفته شود. پس هزینه محاسبه شده توسط شرکت مخابراتی مشابه یک تماس محلی محاسبه می شود. برای پرداخت هزینه این سرویس، می توانید از مستر کارتهای ما استفاده نمائید.
آموزش آنلاین با اسکایپ | تهران کردیت کارت
2- خرید شماره تلفن مجازی اسکایپ(Skype Number): در سرویس مجازی اسکایپ یاSkype Number ، امکان دریافت شماره تلفنی از اسکایپ با پیش شماره مربوط به 23 کشور دنیا همچون سوئیس، استرالیا، فرانسه و آمریکا وجود دارد. با دریافت شماره مجازی اسکایپ امکان برقراری تماس یا دریافت تماس روی همین شماره وجود دارد. لذا اگر فردی هستید که به دلایل متفاوتی چون داشتن دوستان و خانواده خارج از ایران یا سفرهای زیاد به کشورهای مختلف، تماس زیادی می گیرید، این گزینه می تواند بسیار مناسب باشد.
نکته قابل توجه این سرویس عدم نیاز به اسکایپ داشتن دریافت کننده تماس است. همچنین می‌توان با استفاده از امکان Skype Call Forwarding، تماس‌های ورودی شماره مجازی را به شماره شخصی فوروارد نمود که در این حالت الزام آنلاین بودن در اسکایپ برای دارنده شماره مجازی از بین می رود. دریافت شماره مجازی اسکایپ، علاوه بر هزینه ماهیانه شماره مجازی دریافت شده، نیاز به خرید اسکایپ کردیت (Skype Credit) دارد. در واقع برای استفاده از این قابلیت لازم است هزینه ای به صورت پیش پرداخت در حساب کاربر قرار گرفته تا درصورت لزوم با نرخ ارتباط بر اساس کشوری که با آن ارتباط برقرار می شود، کسر گردد. این تماس ها به خطوط سایر کشورها، علاوه بر اینکه کیفیت بالایی در هنگام برقراری تماس دارد، از قیمت بسیار ارزانی برخوردار می باشد.

نحوه شارژ اکانت اسکایپ Skype

1- وارد حساب کاربری اسکایپ Skype Account خود شوید.

2- در قسمت dial pad روی گزینه add Skype credit کلیک می کنیم و فرم Billing Address را کامل می نمائیم.
در این مرحله دقت داشته باشید که Billing Address باید بر اساس محل صدور کارت پر شود و برای کارتهای صادره از تهران کردیت کارت باید به صورت زیر کامل گردد.

Address: Dubai Building, sheikh zayed RD.
City: Dubai
State: AE
Zip or Postal code: 2023
Country: United Arab Emirates

3- سپس لازم است میزان شارژ خود را انتخاب کرده و روی گزینه continue کلیک کنید تا به مرحله پرداخت آنلاین برسید.

4- در مرحله پرداخت با وارد کردن اطلاعات مستر کارت یا ویزا کارت پرداخت انجام می گیرد.

روشهای شارژ اکانت اسکایپ

تهران کردیت کارت از طریق روش های زیر می تواند در انجام شارژ اکانت اسکایپ، همراه شما باشد: 

۱- برای شارژ حساب اسکایپ، می توانید از طریق خرید محصولات تهران کردیت کارت اقدام نمائید و با کارت خودتان شخصا اقدام به پرداخت هزینه شارژ اکانت اسکایپ نمایید.

۲- همچنین می توانید برای شارژ حساب اسکایپ با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی، سفارش خود را به ما بسپارید تا شارژ اکانت توسط کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت با کمترین کارمزد و در سریعترین زمان انجام گیرد.