درآمد ارزی فریلنسری فایور | تهران کردیت کارت

1- افتتاح حساب تایید شده فایور(Become a Seller)

ابتدا مراحل ساخت اکانت فایور را طی کنید. بعد از ساخت اکانت، شما برای ایجاد آگهی نیاز به ارائه اطلاعات و رزومه خود دارید. برای این کار، روی آیکن دایره ای شکل بالای صفحه کلیک کنید و سپس گزینه Become a Seller را طبق عکس زیر انتخاب کنید. افتتاح حساب فایور | تهران کردیت کارت

به صفحه جدید انتقال پیدا خواهید کرد، برای ادامه رو گزینه سبز Become a seller وسط صفحه کلیک کنید.

درآمد ارزی فایور | تهران کردیت کارت

در صفحات بعدی توضیحات کلی در مورد کسب درآمد از فایور و مراحل پیش رو مشاهده خواهید کرد.

فروش گرافیک در فایور | تهران کردیت کارت

بعد از قسمت توضیحات، نیاز به ارائه اطلاعات خواهید داشت. توجه داشته باشید پر کردن تمام فیلدهای ستاره دار* الزامی است. همچنین پیشنهاد می شود در تکمیل بهتر پروفایل، تعدادی از فیلدهای غیر اجباری را نیز کامل کنید.

ابتدا نام، نام خانوادگی و عکس پروفایل را تکمیل کنید.

تکمیل اکانت فایور | تهران کردیت کارت

در صفحه بعدی حرفه و تخصص خود را مشخص کنید و تعیین کنید از چه سالی در این حرفه فعال هستید. زیر در هر حرفه، لیستی از توانایی ها نمایش داده می شود که می توانید با تیک زدن آنها نقاط قوت خود را مشخص کنید. در صورت نیاز روی گزینه Add New جهت اضافه کردن حرفه کلیک کنید.

انتخاب تخصص در فایور | تهران کردیت کارت

در قسمت بعدی یعنی Skills مهارت های خود را جستجو و انتخاب کنید و مقدار مهارت را در هر یک از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

در صورت داشتن مدرک دانشگاهی در قسمت Education کشور و نام دانشگاه، رشته و مدرک تحصیلی را وارد کنید.

اما اگر در آموزشگاه دوره دیده اید در قسمت Certification نام دوره و آموزشگاه را وارد کنید.

ایجاد حساب کاربری Fiverr | تهران کردیت کارت

در صفحه بعد اکانت های صفحات اجتماعی خود را به اکانت فایور متصل کنید، این امکان برای فریلنسر هایی که روی وبسایت Dribbble اکانت دارند، این امکان وجود دارد که آن را به fiverr متصل کنند و نمونه کارهای آپلود شده Dribble را به رزومه خود در فایور اضافه کنند.

نقد کردن درآمد فایور | تهران کردیت کارت

در مرحله بعدی نیاز است که شماره موبایل معتبر ارائه دهید. دقت کنید که شماره های ایران و بیشتر شماره های مجازی قابل قبول نیستند، همچنین دسترسی داشتن به شماره برای تسویه درآمدتان نیاز است، پس سعی کنید از شماره واقعی دوستان خارج از کشور خود استفاده کنید چرا که بعد از وارد کردن شماره موبایل، کد تاییدیه شماره ارسال می شود.

توجه: حتما شماره ی موبایل را یاداشت برداری کنید چرا که در هنگام تغییر دادن اطلاعات تماس، نیازمند به ارائه این شماره خواهید بود.

2- ساخت آگهی ( Create a gig)

برای ساخت آگهی ابتدا روی گزینه selling منوی بالای سایت کلیک کنید سپس گزینه سبز رنگ CREATE A NEW GIG را بزنید.

ایجاد گیگ Gig | تهران کردیت کارت در صفحه بعدی باید تیتر آگهی، دسته بندی و تگ های مربوطه را مشخص کنید. تیتر همه ی آگهی ها با عبارت I Will آغاز خواهد شد برای مثال: I will design a logo for your business.

پس از انتخاب دسته بندی خدمتی که ارائه خواهید داد، می توانید 5 تگ مرتبط را اضافه کنید.

فروش در فایور | تهران کردیت کارت

مرحله بعدی قیمت گذاری است. در این مرحله می توانید جزئیات محصول خود را در وارد کنید. با انتخاب گزینه 3 packages بالای صفحه این امکان را خواهید داشت که در 3 پکیج متفاوت با قیمت های متغیر سطح خدمات دهی خود را بالا ببرید.

ساخت گیگ فایور | تهران کردیت کارت

در قسمت بعدی نیاز به نوشتن توضیحات لازم درباره آگهی دارید. این متن حداقل باید حاوی 450 کاراکتر باشد. همچنین می تواند سوال و پاسخ های پرتکرار احتمالی را اضافه کنید.

خرید و فروش کلیپ فایور | تهران کردیت کارت

در مرحله بعدی مواردی که خریدار پس از خرید باید جهت انجام پروژه به شما ارائه دهد را مشخص می کنید.

ثبت سفارش در فایور | تهران کردیت کارت

در آخر هم تصاویر و ویدیو های موجود از نمونه کارهای خود را می توانید اضافه کنید که به دیده شدن آگهی شما کمک چشم گیری می کند.

3- نقد کردن درآمد فایور (earnings)

در قسمت selling و بخش earnings می توانید عایدی و تمام سفارشات خود را مشاهده کنید. مبلغ بدست آمده رو حساب کاربری تان قرار می گیرد موجودی را می توانید از طریق حساب پی پال، نقد کنید. و یا برای خرید یک محصول از دیگران روی سایت فایور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه خرید می توانید راهنمای خرید و ثبت سفارش سایت Fiverr مطالعه کنید.

نقد کردن درآمد فریلنسری | تهران کردیت کارت

نکات مهم درباره کار در سایت فایور


* جهت جلوگیری از بسته شدن اکانت و یا بلاک شدن مبالغ دریافتی، به هیچ وجه از اطلاعات ایرانی استفاده نکنید.

* تلاش برای فروش محصولات فیزیکی و یا محصولاتی مثل اکانت باعث بن شدن شما می شود، زیرا که هدف سایت خرید و فروش خدمات بین فریلنسر و کارفرما است و موارد خارج از این تعریف، قطعا خلاف مقررات سایت خواهد بود.

نحوه نقد کردن درآمد ارزی فایور Fiverr

زمینه اصلی فعالیت تهران کردیت کارت، ارائه خدمات پرداخت آنلاین ارزی و کارت های ارزی پیش پرداخت است. سرویس های خرید و فروش دلار پی پال و انتقال پول پی پالی و نقد کردن درآمدهای ارزی، به عنوان فعالیت های نزدیک به حوزه این مجموعه می باشد. جهت کسب و اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با شماره های پشتیبانی سایت و یا از طریق ایمیل و پشتیبانی تلگرامی با کارشناسان تهران کردیت کارت در ارتباط باشید.