نکات مهم پرداخت گوگل کنسول | تهران کردیت کارت

مراحل مهم در پرداخت هزینه انتشار نرم افزار Google play Console

1- با تغییر دهنده IP امارات وارد Gmail شده و یک اکانت جدید مبتنی بر امارات بسازید. دقت داشته باشید ایجاد جی میل نیاز به شماره تماس دارد، لذا اگر شماره تماس ایران را وارد می کنید، پس از اولین بار لاگین شدن، وارد بخش Google account، سپس وارد بخش Personal info شده و در زیر بخش Contact info شماره تماس را حذف کنید.

راهنمای گوگل پلی کنسول | تهران کردیت کارت

2- در اکانت جدیدی که ایجاد کرده اید، دقت داشته باشید هیچ نشانی از ایران نباشد و آدرس امارات وارد نمائید. برای نمونه می توانید از آدرس زیر استفاده کنید.


Address: Flat 120, Dubai Building, sheikh zayed RD

City: Dubai

State: Dubai

Zip or Postal code: 20230

Country: United Arab Emirates


3- در صورتی که مستر کارت تهیه کرده اید، دقت داشته باشید کارتتان را در هیچ اکانت دیگر گوگلی استفاده نکرده باشید. بدین منظور و برای چک کردن این مورد، با همه ی اکانت ها و با تغییر دهنده IP به امارات، وارد سایت pay.google.com شده و در بخش Payments Method، کارت ها را حذف کنید.

 

انتشار نرم افزار در گوگل کنسول | تهران کردیت کارت

4- پس از حذف کردن کارت خود از تمام اکانت های دیگر گوگل و اطمینان از قطعی شدن این حذف ها، با جیمیل جدید خود وارد سایت زیر شوید.

pay.google.com

 

سپس در بخش payments method اطلاعات کارت جدید خود را به همراه آدرس امارات وارد نمائید. پس از انجام این کار، اگر تمامی مراحل را به صورت کاملا صحیح انجام داده باشید، گوگل از کارت شما به منظور Authorization، مبلغ 4 درهم کسر می کند و همزمان با احتمال بالایی ساسپند suspend می شود.در این زمان از این اکانت جیمیل در تمامی device های خود خارج شده و log out کنید و هیچ کاری نکنید.

روش پرداخت گوگل کنسول| تهران کردیت کارت

5- دو روز زمان بدهید و در طول این دو روز به هیچ وجه لاگین نکنید. تراکنش های کارت خود را بررسی کنید، با احتمال زیادی این 4 درهم به کارت برگشته است. پس از طی شدن دو روز، دوباره با فیلتر شکن در pay.google.com وارد شده و با احتمال بالایی در صورت انجام صحیح تمام مراحل گفته شده، خواهید دید که اکانت شما دیگر ساسپند نیست.

6- در این زمان دوباره در بخش payments method از سایت pay.google.com وارد شده و اطلاعات کارت خود را وارد کنید. گوگل دوباره 4 درهم کسر می کند. تراکنش های کارت خود را بررسی نموده و به محض برگشت آن 4 درهم به کارت، وارد گوگل پلی کنسول شده و پرداختتان را با موفقیت انجام دهید.

 Google payment method | Tehran credit card