این روزها تب و تاب جام جهانی و حضور در روسیه به شدت بالاست. رزرو بلیط بازی های ایران در جام جهانی، خرید بلیط پرواز مسکو، رزرو هتل، خرید در روسیه، ... جزو مهمترین موضوعاتی است که هم اکنون در بین مردم وجود دارد.

حساسیت بازی های جام جهانی برای ما ایرانیان، بعد از قرعه کشی و مشخص شدن همگروهی تیم ملی ایران با تیم هایی مثل اسپانیا و پرتغال( گروه مرگ)، بیشتر از همیشه شده است. حضور در چنین رویداد ورزشی برای بسیاری از طرفداران فوتبال می تواند رویایی دست یافتنی باشد. از طرفی با توجه به نزدیک بودن روسیه به ایران و امکان دریافت نسبتاً راحت ویزای روسیه باعث شده که عده ای به فکر سفر به روسیه در سال آتی باشند. برای این کار باید رزرو بلیط بازی های فوتبال را از پیش تهیه کرد و بلیط پرواز و رزرو هتل را نیز از قبل انجام داد.


تهران کردیت کارت این افتخار را دارد که به ارائه کارت های ارزی مستر کارت و ویزا کارت این امکان را به شما بدهد که بلیط بازی های جام جهانی را خرید کنید و برای یه سفر رویایی و به یاد ماندنی برنامه ریزی کنید. چرا که برای هر گونه تراکنش فروشگاهی و برداشت از خودپردازهای بین المللی، لازم است که کارت ارزی داشته باشید. شما با داشتن یکی از کارت های مستر یا ویزای تهران کردیت کارت می توانید از خدمات و پشتیبانی ما استفاده کنید.
خرید بلیط ایران اسپانیا | تهران کردیت کارت
در زیر کارتهای ارزی که می توانید انتخاب کنید، آورده شده است. با کلیک بر روی هر کارت می توانید به صفحه محصول رفته و اطلاعات کارت و قابلیت های آن را با جزییات بیشتر مطالعه کنید.