در صورتی که در کارت هدیه شما مبلغی باقی مانده باشد که شما نیازی به آن ندارید، تهران کردیت کارت از طریق یکی از شرکت های همکار خود این امکان را برای شما به وجود آورده است که دلار باقی مانده را از شما خریداری کرده و ریال آن را بعد از کسر کارمزد به حساب بانکی ایران شما واریز کند.

 توجه نمایید حتما زمانی به فروش موجودی دلاری کارت خود نمایید که دیگر نیازی به آن ندارید و یا به اتمام زمان استفاده از کارت نزدیک می شوید، زیرا در صورتی که مجددا قصد تهیه همان مقدار دلار را داشته باشید می بایست مبلغ بیشتری از آن میزان که دریافت نموده اید، بپردازید.

برای فروش دلارهای باقی مانده در کارت خود لازم به انجام مراحل زیر می باشد:

 1. ابتدا حتماً در سایت ثبت نام کنید و یا وارد شوید.

2. سپس فرم خرید مانده کارت را از اینجا دریافت و پرینت نموده و پس از مطالعه و تکمیل فرم مربوطه، آنرا امضا نمایید. در صورتی که کارت شما،کارت های هدیه تراول ایزیاست فای​​ل اسکن شده ی پشت و روی کارت هدیه و تصویر گذرنامه، را از طریق فرم زیرآپلود بفرمایید. در صورتی که کارت شما، مستر کارت مجازی است، تصویر روی کارت و تصویر گذرنامه را از طریق فرم پایین آپلود کنید. توجه نمایید در این حالت، به جای شماره سریال، بایستی شماره توکن (Token) بالای مستر کارت مجازی باید وارد شود و نیازی به آپلود پشت کارت ندارید. (دقت نمایید که حجم فایل های اسکن شده حداکثر 500 کیلوبایت باشد و نام آنها حتماً به لاتین ذخیره شده باشد).

3. وجه ریالی حداکثر طی 15 روز کاری به حساب شما واریز خواهد شد. به محض واریز وجه، رسید آن برای شما ایمیل شده و شما را مطلع می نماییم.

 
لطفاً پیش از تماس دقت کنید برای خرید مانده کارت شما حتماً نیاز به ارسال تصویر روی کارت و گذرنامه شما است. در صورتی که دسترسی به موارد فوق ندارید، امکان خرید مانده کارت را نداریم.

مبالغ ریالی که به حساب شما واریز می شود:

 - اگر موجودی کارت شما بین 20 الی 100 دلار باشد، معادل ریالی با کسر 10 دلار از مانده ی کارت شما

- اگر موجودی کارت شما بالای 100 دلار باشد، معادل ریالی 90% مانده ی کارت شما  
صدور مسترکارت| تهران کردیت کارت
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت