آپلود پاسپورت احراز هویت | تهران کردیت کارت
مراحل تائید هویت از طریق کیف پول در ادامه آورده شده است.
1- احراز هویت و انتقال پول از کارت به کیف پول، تنها از طریق اپلیکیشن ezPrepaid و مرورگرهای موبایل امکان پذیر است. برای دانلود این اپلیکیشن گوشی های اندروید به Play store و دانلود اپلیکیشن گوشی های آیفون به app store مراجعه کنید.

2- پس از لاگین کردن در پنل بانکی eMoney به منظور اقدام برای احراز هویت، لازم است روی بخش سه خط گوشه سمت چپ کلیک می کنیم.

3- در این مرحله روی گزینه Personal Information کلیک کرده و ادامه می دهیم. دقت داشته باشید لازم است پیش از آپلود تصویر پاسپورت، اطلاعاتی چون نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد پنل eMoney را با پاسپورت چک کرده و در صورت مغایرت داشتن، دقیقا طبق پاسپورت اصلاح کنید.

4- همانطور که در تصویر ملاحظه می کنید؛ وضعیت هویتی Expired است. در این مرحله لازم است روی گزینه Apply for identity check کلیک کنید.

5- تصویر پاسپورت مانند نمونه زیر باید کامل و دارای تمام جزئیات دو صفحه اول باشد.

6- از قسمت Select your passport image تصویر پاسپورت را انتخاب و با کلیک روی گزینه Submit info for identity check اقدام به آپلود آن می کنیم.

7- در این مرحله پیامی نشان داده می شود که بیانگر آپلود صحیح تصویر پاسپورت است. طبق توضیحات، بررسی هویت حداکثر 5 روز زمان خواهد برد.

8- با برگشتن به صفحه Personal information ملاحظه می کنید که وضعیت هویتی بهUnder review تغییر کرده است.

9- پس از طی شدن زمان حداکثر 5 روزه، هویت شما تائید شده و وضعیت به Approved تغییر می کند.