قابلیت کیف پول یا Wallet که اخیرا به پنل بانکی eMoney مشتریان افزوده شده، ویژگی های منحصر به فردی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• امکان شارژ کیف پول (Wallet) تا 10000 دلار
• امکان انتقال پول از کارت به کیف پول (Wallet) و برعکس آن
• امکان شارژ کیف پول به میزان مورد نیاز و صدور کارت مجازی با مضربی از 5 دلار و
• امکان شارژ کارتهای Reloadable به میزان و زمان دلخواه مشتری
• برگشت موجودی کارتهای منقضی شده( با کسر کارمزدها) به کیف پول

همانطور که در موارد بالا اشاره شد می توان به راحتی برای انتقال پول از کارت به کیف پول اقدام کرد. این ویژگی در زمان هایی که کارت در حال منقضی شدن است و یا کارت هک شده و یا سایر موارد قابل استفاده است. توجه نمایید برای انتقال پول از کارت به کیف پول Wallet حتما بایستی فرآیند احراز هویت پاسپورت روی اپلیکیشن قبلا تأیید شده باشد.

نکته:
امکان استفاده از قابلیت های wallet پنل بانکی هم اکنون فقط روی کارت های دلاری وجود دارد و در آینده نزدیک برای کارتهای یورویی نیز اعمال خواهد شد.
پنل بانکی eMoney | تهران کردیت کارت
در ادامه راهنمای انتقال موجودی از کارت به کیف پول آورده شده است.

1- انتقال پول از کارت به کیف پول، از طریق اپلیکیشن ezPrepaid و مرورگرهای موبایل امکان پذیر است. برای دانلود این اپلیکیشن گوشی های اندروید به Play store و دانلود اپلیکیشن گوشی های آیفون به app store مراجعه کنید.
2- پس از لاگین کردن در پنل بانکی، برای انتقال پول از کارت به کیف پول، روی بخش سه خط گوشه سمت چپ کلیک می کنیم.
3- در این مرحله روی گزینه Card to Wallet کلیک کرده و ادامه می دهیم.
4- در این مرحله کارتی که میخواهیم مبلغ را از آن برداشت کنیم، انتخاب می کنیم. مبلغ را در بخش Transfer amount زده و گزینه Next را می زنیم. در این مرحله باید دقت داشته باشیم که حتما عددی که در بخش Transfer amount وارد می کنید، یک سنت کمتر از موجودی کارت باشد.
5- در این مرحله مبلغ را مجددا بررسی کرده و در صورتی که صحیح است روی گزینه Proceed کلیک کنید.
6- در صورتی که تمام موارد به صحت انجام گرفته باشد، پیام Successful نشان داده شده و مبلغ از کارت به موجودی اضافه شده است.