به منظور افزایش کیفیت خدمات رسانی به مشتریان، ویژگی جدیدی تحت عنوان Wallet یا کیف پول به پنل بانکی eMoney مشتریان افزوده شده که ویژگی های منحصر به فردی با خود به همراه داشته و قابلیت های جدیدی را در اختیار دارندگان کارتها قرار می دهد. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• امکان شارژ کیف پول (Wallet) از 1 تا 10000 دلار
• ایجاد امکان فعال سازی کارت های Reloadable (قابل شارژ)
• امکان انتقال پول بین کارت و کیف پول (Wallet) (کارت به کیف پول و کیف پول به کارت قابل شارژ)
• امکان شارژ کیف پول به میزان مورد نیاز و صدور کارت مجازی با مضربی از 5 دلار و یا شارژ کارتهای Reloadable با مضربی از 1 سنت ( حداقل 10 دلار)
• برگشت موجودی کارتهای منقضی شده(با کسر کارمزدها) به کیف پول
• بازگشت مبلغ Refund شده پس از منقض شدن کارت به والت
• منقضی نشدن والت یا کیف پول

ایجاد اکانت روی اینترنت بانک و صدور مسترکارت مجازی 

مشتریانی که اقدام به خرید مسترکارت مجازی مجدد می کنند، برای استفاده از کارت لازم است، اکانت بانکی خود را ایجاد کرده و کارت را فعال کنند. در ادامه راهنمای ایجاد اکانت اینترنت بانک و صدور مسترکارت مجازی با استفاده از کیف پول(Wallet) آورده شده است:

الف) ایجاد اکانت روی اینترنت بانک ezPrepaid

1- برای صدور مسترکارت مجازی در "گوشی های اندروید به Play store " و در "گوشی های آیفون به app store" مراجعه کرده و اپلیکیشن ezPrepaid را نصب کنید.

2- بعد از نصب، روی گزینه First Time logging in کلیک کنید.

3- در صفحه ای که باز می شود، ایمیل خود را وارد کرده و گزینه Proceed را انتخاب کنید.

نکته: ایمیلی که وارد می کنید حتما همان ایمیلی باشد که به ارائه دهنده کارت اعلام نموده اید. این ‏ایمیل باید فعال بوده و در دسترس باشد. زیرا در مرحله بعد، لینک تأییدیه ایمیل به این آدرس ارسال می گردد. همچنین توجه نمایید از ایمیل های شرکتی مانند info@sample.ir یا contact@sample.co و سایر موارد مشابه استفاده نکرده و ترجیحا از yahoo یا gmail برای ایجاد اکانت استفاده کنید. ایمیل های شرکتی عمدتا در دریافت کدها و دستورالعمل های مربوط به مسترکارتتان دارای مشکل هستند.

4- بعد از تکمیل صفحه قبل، کد چهار کاراکتری(Activation Code) به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. لازم است وارد ایملتان شوید و کد را در باکس خواسته شده وارد نمایید.

‏5-‎ در صفحه بعد از شما خواسته می شود، برای اکانت‎ eMoney ‎تان‎ ‎پسوردی‎ ‎را انتخاب کنید. پسورد با امنیت بالا برای پنل بانکی خود انتخاب کنید. با قرار دادن پسوورد( ترکیبی از عدد، حرف و نشانه)، کامنت موفقیت آمیز بودن ایجاد پسورد به شما نشان داده می شود.

6- حال می توانید با کلیک کردن روی ‏گزینه‎ ‎‎"Login" ‎وارد حساب کاربری خود شوید‎.‎

ب) صدور مسترکارت مجازی

1 - وارد اپلیکیشن ezPrepaid شوید. 2- در این بخش علاوه بر کارت، بخشی تحت عنوان wallet نیز ملاحظه می کنید. اگر قبلا شارژ خریداری کرده اید، پس از لاگین کردن در بالای صفحه گزینه Wallet را مشاهده می کنید که دارای موجودی است. با کلیک روی علامت > می توانید تراکنش های مربوط به ولت یا کیف پول را ملاحظه کنید. برای صدور کارت مجازی روی بخش سه خط گوشه سمت چپ کلیک می کنیم.

3- در این بخش گزینه های متفاوتی وجود دارد که برای صدور کارت مجازی روی گزینه issue a virtual card کلیک کرده و ادامه می دهیم.

4- در ادامه، مبدا کاهش مبلغ برای صدور کارت مجازی را می توان بین سایر کارتهای موجود در پنل و یا ولت انتخاب کرد. ما Wallet یا کیف پول را انتخاب و ادامه می دهیم.

5- ایمیلی که میخواهیم کارت مجازی برای آن صادر شود را مشخص کرده، مبلغ کارت مجازی را تائید کرده و کارمزد صدور را بررسی می کنیم. در انجام هر یک از این فرآیندها باید دقت داشت که کارمزد یا fee صدور کارت مجازی برای کارتهای زیر 25 دلار، برابر با 3 دلار و این کارمزد برای کارتهای 25 دلاری و بالاتر برابر با 5 دلار است.

6- ایمیل آدرس و نام کسی که کارت مجازی برایش صادر می شود را مجددا چک کرده و ادامه می دهیم.

7- کارت مجازی روی ایمیل انتخابی صادر شده و Confirmation داده می شود.