مستر کارت قابل شارژ ‏ezTravel‏(با نام)

بسیاری از مشتریان بنابه نیازشان، دوست دارند کارت های ارزی داشته باشند که بتوانند به دفعات شارژ مجدد کنند و ‏در خریدهای آنلاین، پرداخت های فروشگاهی(پوز) و خودپردازهای خارج از کشور استفاده نمایند. یکی از بهترین ‏کارت های ارزی که هم اکنون توسط تهران کردیت کارت در سراسر کشور توزیع می شود، مستر کارت های ‏ezTravel‏ ‏قابل شارژ مجدد است که جز کارت های پیش پرداخت ‏PrePaid‏ دسته بندی می شوند.

این نوع کارت ها در دو حالت ‏قابل شارژ بی نام(دوساله) و قابل شارژ با نام( 30 ماهه) هستند. هر دو مسترکارت بی نام و با نام با رنگ قرمز ارائه می شود که ویژگی های آن در ادامه آورده شده است. دارنده کارت می تواند بعد از دریافت کارت آن را به صورت آنی ‏و در کمترین زمان شارژ کند. هر فرد می تواند مقدار دلار مورد نیاز خود را( با مضرب 100) بر روی وبسایت سفارش دهد و هزینه آن ‏را به صورت ریالی و از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کند.

توجه:
1- مدت زمان تحویل کارت های با نام یک ماه است و فیزیک آن در دفتر دوبی تحویل داده می شود. ولی شما می توانید برای دریافت این کارت، فرم وکالتنامه تحویل کارت در ایران را تکمیل نمایید تا کارت بعد از پیک آپ(pick up) توسط ما در آدرس ایران به شما تحویل داده شود.
2- برای فعالسازی مسترکارتهای قابل شارژ، داشتن پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار و به صورت امضا شده الزامی است. نمونه پاسپورت مورد تأیید را در این لینک مشاهده نمایید. 
 
 

ویژگی های اصلی مسترکارت قابل شارژ با نام:


قابلیت شارژ از 100 دلار الی 5000 دلار
امکان شارژ شارژ مجدد
پایه ارزی دلار
اسم دارنده بر روی کارت دارد
میزان اعتبار کارت 30 ماه
سقف موجودی کارت 5000 $
سقف شارژ سالانه 30000 $
شارژ آنی دارد
امکان خرید با دیگر ارزهای دنیا دارد
قابلیت خرید آنلاین دارد
قابلیت خرید فروشگاهی(پوز) دارد
پنل آنلاین بانکی دارد
قابلیت برداشت از خودپرداز دارد

حداقل موجودی هنگام خرید کارت

100دلار
انتخاب مقدار شارژ مضرب 100

‏ برای مقایسه مسترکارتهای تهران کردیت کارت و مشاهده ویژگی های آنها از این لینک استفاده نمایید و برای مشاهده خدماتی که توسط تهران کردیت کارت ارائه می گردد، صفحه معرفی خدمات را مشاهده نمایید).
با مستر کارت های ezTravel، مسافرت و پرداخت های آنلاین راحتی را تجربه کنید.
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت