مسترکارت قابل شارژ ‏ezTravel‏(بی نام)

بسیاری از مشتریان بنابه نیازشان، دوست دارند کارت های ارزی داشته باشند که بتوانند به دفعات شارژ مجدد کنند و ‏در خریدهای آنلاین، پرداخت های فروشگاهی(پوز) و خودپردازهای خارج از کشور استفاده نمایند. یکی از بهترین ‏کارت های ارزی که هم اکنون توسط تهران کردیت کارت در سراسر کشور توزیع می شود، مستر کارت های ‏ezTravel‏ ‏قابل شارژ مجدد است که جز کارت های پیش پرداخت ‏PrePaid‏ دسته بندی می شوند.

این نوع کارت ها در دو حالت ‏قابل شارژ بی نام(دوساله) و قابل شارژ با نام( 30 ماهه) هستند. هر دو مسترکارت بی نام و با نام با رنگ قرمز ارائه می شود که ویژگی های آن در ادامه آورده شده است. دارنده کارت می تواند بعد از دریافت کارت آن را به صورت آنی ‏و در کمترین زمان شارژ کند. هر فرد می تواند مقدار دلار مورد نیاز خود را (با مضرب 100) بر روی وبسایت سفارش دهد و هزینه آن ‏را به صورت ریالی و از طریق کارت های عضو شتاب پرداخت کند.

توجه:

1- تحویل کارت قابل شارژ بی نام، طی 10 روز کاری در دفتر تهران و فقط با ارائه اصل پاسپورت، پس از تایید هویت توسط نماینده ی ezTravel، صرفاً به شخص صاحب کارت انجام می گیرد.
2- در هنگام ثبت نام صرفاً هزینه صدور کارت از شما دریافت می شود. هزینه موجودی 100 دلار اولیه کارت در هنگام تحویل کارت دریافت شده و همان لحظه شارژ می شود.
3- برای تهیه مسترکارتهای قابل شارژ، داشتن پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار و به صورت امضا شده الزامی است. نمونه پاسپورت مورد تأیید را در این لینک مشاهده نمایید.   
 

ویژگی های اصلی مسترکارت قابل شارژ بی نام


قابلیت شارژ از 100 دلار الی 5000 دلار
امکان شارژ شارژ مجدد
پایه ارزی دلار
اسم دارنده بر روی کارت ندارد
میزان اعتبار کارت دو سال
سقف موجودی کارت 5000 $
سقف شارژ سالانه 30000 $
شارژ آنی دارد
امکان خرید با دیگر ارزهای دنیا دارد
قابلیت خرید آنلاین دارد
قابلیت خرید فروشگاهی(پوز) دارد
پنل آنلاین بانکی دارد
قابلیت برداشت از خودپرداز دارد

حداقل موجودی هنگام خرید کارت

100دلار
انتخاب مقدار شارژ مضرب 100

سایر محصولات مشابهی که مشتریان خریداری می کنند

ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت