چیزی به شروع رقابت های جذاب جام جهانی 2022 نمانده است؛ همگروهان ایران در دوره، تیم های انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف (ولز/اسکاتلند – اوکراین) خواهند بود. تیم ایران در اولین بازی مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف انگلستان می رود.
(21 نوامبر) 30 آبان انگلیس – ایران ساعت 19:30
(25 نوامبر) 4 آذر برنده پلی آف- ایران ساعت 16:30
(29 نوامبر) 8 آذر ایالات متحده آمریکا – ایران ساعت 22:30
برای تهیه آنلاین بلیط جام جهانی ابتدا باید در قرعه کشی ثبت نام کنید، درصورت موفقیت در قرعه کشی، می توانید با پرداخت هزینه ی آن، بلیت را تهیه کنید. طبق اعلام سایت فیفا در هر مرحله ثبت نام از میان تقریبا 17 میلیون درخواست کننده، تنها 800 هزار نفر درقرعه کشی مجوز خرید نهایی بلیط جام جهانی را برنده میشوند. ثبت نام در قرعه کشی خرید بلیت جام جهانی رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه ندارد؛
qatar 2022
در ادامه این مطلب نحوه ثبت نام آنلاین در قرعه کشی بلیط جام جهانی بصورت تصویری و گام به گام شرح داده میشود: برای ثبت نام در قرعه کشی آنلاین بلیط جام جهانی فوتبال، ابتدا وارد لینک https://www.fifa.com/tickets شوید و سپس روی گزینه آبی رنگ apply for tickets now کلیک کنید.
apply for qatar 2022 ticket
سپس در صفحه بعدی مطابق تصویر، روی گزینه apply for tickets now روبروی عبارت international fans کلیک فرمایید.

در صفحه بعدی اطلاعاتی در رابطه ثبت نام مسابقات جهانی فوتبال قطر 2022 نمایش داده میشود، به پایین صفحه رفته و روی گزینه بنفش Log in/Create your ticket account کلیک کنید.

در این مرحله، اگر حساب کاربری در سایت فیفا دارید میتوانید به آن وارد شوید در غیر اینصورت بایستی مراحل ساخت اکانت فیفا طی شود، برای این کار روی گزینه آبی رنگ پایین صفحه Register By Email کلیک کنید:

سپس اقدام به وارد کردن آدرس ایمیل و نام خود طبق پاسپورت کنید. به علت حساسیت درگاه های بین المللی، توصیه می گردد از اطلاعات مربوط به ایران در هنگام وارد کردن اطلاعات استفاده نکنید.

در بخش بعدی گزینه هایی نمایش داده میشود که با انتخاب آن تازه ترین اخبار توسط فیفا برای شما ایمیل خواهد شد، البته انتخاب کردن این دو گزینه اجباری نیست.

در مرحله بعد قوانین و مقررات مربوط به ثبت نام تهیه بلیت های جام جهانی، نمایش داده میشود که با زدن بر روی گزینه accept میتوانید به مرحله چهارم بروید.

در مرحله چهارم شما نیاز به تایید ایمیل آدرس خود در سایت فیفا دارید، در باکس میانی صفحه آدرس پست الکترونیکی که در ابتدا وارد کردید نمایش داده میشود، روی گزینه آبی رنگ Send Verification Code کلیک نمایید و سپس منتظر یک ایمیل از سمت فیفا حاوی کد تایید، باشید:

در ایمیل خود می توانید کد تایید سایت فیفا را پیدا کنید و آن را وارد و سپس روی گزینه یcontinue کلیک فرمایید. مراحل ساخت اکانت تکمیل شده است، حال باید برای ثبت نام بلیط مسابقات اقدام کنید. در این مرحله روی گزینه submit or edit your ticket application کلیک فرمایید.

در صفحه بعدی اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید، مجددا توصیه می گردد به علت حساسیت درگاه های پرداخت بین المللی در قسمت آدرس اطلاعات ایران را وارد نکنید و از یک آدرس خارج از ایران استفاده نمایید.

در بخش بعدی تیم ملی فوتبالی که از آن حمایت خواهید کرد را میتوانید انتخاب کنید.

در این بخش نوع بلیطی که میخواهید ثبت کنید باید انتخاب شود،با انتخاب individual match ticket میتوانید برای هر بازی حداکثر شش بلیت و در کل 60 بلیت انتخاب کنید، در بخش four-stadium پکیجی از بازی ها انتخاب خواهد شد که در چهار ورزشگاه مختلف برگزار شوند و در بخش supporter ticket شما بازی تیمی که در مرحله قبل انتخاب کرده اید را فقط میتوانید انتخاب کنید.

بعد از انتخاب گزینه مورد نظر خود لیست بازی های جام جهانی بصورت زیر نمایش داده میشود، کافی است روی گزینه select رو به روی هر ردیف کلیک کنید تا انتخاب شود.

سپس در بخش بعدی نوع جایگاه را مشخص خواهید کرد که در سه بخش دسته بندی شده اند و هرکدام قیمت متفاوتی دارند. سپس تعداد بلیط هایی که برای آن بازی میخواهید خریداری کنید مشخص میشود که به ازای هر نفر که اضافه میکنید باید اطلاعات فرد هم تکمیل کنید، این اطلاعات نام ، تاریخ تولد ، ملیت و شماره پاسپورت می باشد.در مرحله بعد گزینه ای برای افزایش شانس برنده شدن در قرعه وجود دارد که درصورت برنده شدن بلیت برای category های دیگر نیز به شما اطلاع میدهد. در صورت تمایل برای انجام این کار روی گزینه accept tickets in another category هم کلیک فرمایید. سپس در مرحله بعد هزینه نهایی بلیط های انتخاب شده به شما نمایش داده میشود، در صورتیکه برای بازی های دیگر جام جهانی نیز بلیط میخواهید تهیه کنید روی گزینه add more tickets بزنید و یا جهت تکمیل نهایی فرآیند ثبت نام روی گزینه submit my application تیکت کلیک کنید.

حال باید منتظر اعلام نتایج از سوی سایت فیفا باشید، در صورت برنده شدن قرعه کشی بلیط بازی های جام جهانی فوتبال، می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی، مرحله پرداخت هزینه بلیط را به کارشناسان تهران کردیت کارت بسپارید تا در اسرع وقت هزینه پرداخت گردد و رزرو بلیط شما نهایی گردد.