ویزای آنلاین تایوان | تهران کردیت کارت

انواع ویزای تایوان و نحوه دریافت آن

با مراجعه به سایت رسمی دولت تایوان می‌توان اطلاعات مناسبی درباره انواع ویزا و هزینه‌های صدور آنها، نحوه درخواست و پرداخت هزینه آنلاین، مدارک مورد نیاز و آدرس نزدیکترین سفارتخانه‌ها را به دست آورد. انواع ویزاهای کشور تایوان عبارتند از: ویزای توریستی، ویزای تجاری و ویزای تحصیلی که با توجه به اینکه این کشور در ایران سفارتخانه ندارد، باید برای اخذ ویزا به سفارتخانه‌های کشورهای همسایه مانند امارات مراجعه کرد.

نکته مهم در مورد ویزای توریستی تایوان

در نظر داشته باشید که کشور تایوان در حال حاضر ویزای توریستی برای شهروندان ایرانی صادر نکرده و متقاضیان سفر به این کشور باید دعوت‌نامه رسمی برای دریافت ویزای تجاری داشته و در صورت عدم در اختیار داشتن این دعوت‌نامه، نیازمند رزرو تایید شده هتلی مشخص در این کشور و داشتن آدرس و شماره تماس معتبر این هتل هستند. قابل ذکر است که برای ثبت درخواست صدور ویزا، پیش از هر چیزی باید از باقیماندن 6 ماه از اعتبار پاسپورتتان اطمینان حاصل نمایید.

برای ثبت نام و درخواست صدور ویزا از این کشور، لازم است که ابتدا در صفحه لینک مورد نظر بر روی گزینه eVisa کلیک کرده و پس از تایید و ادامه (Confirm & Continue) متن بعدی، وارد صفحه درخواست تعیین نوع ویزا شده و با انتخاب eVisa Application روند درخواست ویزا را ادامه دهید.

دقت کنید که انتخاب گزینه‌ای غیر از مورد ذکر شده مربوط به متقاضیان ایرانی نمی‌شود و یا مشمول تحویل حضوری ویزا و زمان‌بر شدن صدور آن خواهد شد. همچنین توجه نمایید که برای پر کردن این فرم‌ها نیازمند داشتن اطلاعات آدرس موجود در کشور تایوان (هتل با شماره تماس و آدرس) هستید. برای لوکیشن انجام مصاحبه ویزا نیز می‌توانید شهرهای دبی، آنکارا، مسقط، کویت، منامه (بحرین) و تعدادی دیگر از شهرهای غرب آسیا را انتخاب کنید. با توجه به شکل های مقابل اقدام به ثبت اینترنتی درخواست ویزا نمایید:

تکمیل فرم ویزای تایوان | تهران کردیت کارت

تکمیل فرم ویزای تایوان | تهران کردیت کارت

ویزای الکترونیک تایوان | تهران کردیت کارت

پرداخت ویزای الکترونیک تایوان | تهران کردیت کارت

ویزای الکترونیک تایوان | تهران کردیت کارت

همان طور که در شکل زیر دیده می‌شود، برای تکمیل درخواست و ورود به صفحه پرداخت نیازمند یک e-Code هستید که باید از طرف نهادی که از آن دعوتنامه حضور در تایوان را گرفته اید صادر شود:

تکمیل فرم ویزای تایوان | تهران کردیت کارت

ویزای الکترونیک تایوان | تهران کردیت کارت

صدور ویزای الکترونیک تایوان با توجه به مدارک ارائه شده، 3 روز زمان می‌برد. هزینه‌های صدور و اخذ ویزا بستگی به نوع آن (یک سفره و یا چند سفره- بازدید کننده و یا ساکن) می‌تواند بین 50 تا 132 دلار آمریکا باشد که در فرم ارائه شده برای eVisa متقاضی بصورت اتوماتیک درخواست ویزای Visitor-Single می‌دهد. همچنین کلیه مسافران به محض ورود به این کشور باید مبلغ 24 دلار هزینه ورود به این کشور را بپردازند. همچنین 50 درصد مبلغ ویزا (که بسته به نوع آن می‌تواند متفاوت باشد) برای مواقع اضطراری از متقاضی دریافت می‌شود. به علاوه، اگر درون این کشور درخواست تعویض نوع ویزا را بدهید منجر به پرداخت 24 دلار دیگر نیز خواهد شد. توضیحات کامل قیمت‌های صدور انواع ویزا را میتوانید از این لینک مطالعه کنید.

نحوه پرداخت هزینه‌ ویزای الکترونیک تایوان

با توجه به اینکه این پرداخت‌ها عموما در درگاه‌های پذیرنده کارت‌های پرداخت ارزی بین‌المللی مانند مستر و ویزا انجام می‌شوند و همچنین با توجه به تحریم سیستم بانکی ایران از صدور کارت‌هایی که این نوع پرداخت‌ها را انجام می‌دهند، لذا متقاضیان اخذ ویزای تایوان و پرداخت هزینه آنلاین آن می‌توانند برای این پرداخت‌ها از خدمات آنلاین و حضوری تهران کردیت کارت استفاده کنند. این خدمات شامل صدور انواع مسترکارت مجازی و فیزیکی یکبارشارژ و قابل شارژ مجدد به شرح زیر است:

• صدور مسترکارت‌ مجازی و همچنین مسترکارت هدیه فیزیکی یکبارشارژ در کمتر از 1 روز کاری.

• صدور مسترکارت‌های قابل شارژ ezTravel و همچنین مسترکارت های قابل شارژ SafePay تا یک هفته کاری.

همچنین برای ارائه خدمات حضوری، غرفه تهران کردیت کارت در طبقه منفی یک مجتمع هایپراستار اتوبان شهید باکری پاسخگوی مراجعین محترم برای ثبت سفارش انواع کارت‌های اشاره شده و ارائه خدمات و مشاوره می‌باشد.

• چنانچه تمایلی به خرید انواع مستر کارت ندارید، می‌توانید با تماس با مشاوران شرکت و همچنین ثبت آنلاین در سایت، درخواست پرداخت آنلاین ارزی دهید تا در اسرع وقت مشاوران شرکت با شما تماس حاصل نمایند.
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت