پرداخت هزینه سفارت آمریکا در عمان


تقاضاکنندگان ایرانی برای مصاحبه و اخذ ویزای ایالات متحده آمریکا به سفارت خانه آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه می کنند. یکی از این کشورها عمان است که با توجه به پر بودن وقت سفارت آمریکا در سایر کشورها، امروزه داوطلبان زیادی از طریق عمان اقدام می کنند.
us oman embassay

نحوه ساخت اکانت :

برای ساخت اکانت ابتدا به آدرس https://portal.ustraveldocs.com/ مراجعه کنید و سپس روی گزینه New User در پایین صفحه کلیک کنید.

سپس در صفحه بعدی گزینه Select Country For Visa را روی کشور Oman قرار دهید و در ادامه نام و نام خانوادگی خود را طبق پاسپورت وارد کنید. ایمیل خود را وارد کرده و رمز عبور برای اکانت خود تعریف کنید و پس از تیک زدن گزینه تایید قوانین و مقررات، کد امنیتی را در فیلد مربوطه پر کنید و در آخر روی گزینه Submit کلیک کنید.

حال اکانت شما ایجاد شده است، طبق تصویر روی گزینه New Application کلیک کنید و در ادامه با توجه به نوع ویزا درخواستی به سوالات پاسخ دهید و فرم را تکمیل کنید.
پس از وارد کردن اطلاعات خود با چنین صفحه ای مواجه می شوید، در این مرحله نیاز به پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت یا همان MRV fee وجود دارد که این هزینه عموما به ازای هر نفر 64 ریال عمان می باشد.

نحوه پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا در عمان

حال که اکانت ایجاد و فرم را تکمیل کرده اید برای واریز هزینه تعیین وقت سفارت نیاز به پرداخت از طریق ویزا، مسترکارت دارید که می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی در سایت تهران کردیت کارت مرحله پرداخت را به ما بسپارید تا در اسرع وقت توسط کارشناسان ما انجام شود. پس از پرداخت شدن این هزینه شما قادر به انتخاب وقت مورد نظر برای مصاحبه با سفارت آمریکا در کشور عمان ، شهر مسقط خواهید بود.