ارسال پستی ای شیپ گلوبال | تهران کردیت کارت

نحوه ثبت نام در سایت UEMS و درخواست ارسال پستی

1- به منظور درخواست ابتدا باید در سایت eShipGlobal حساب کاربری ایجاد نموده و پس از فعالسازی، از طریق ایمیل وارد حساب کاربری شوید.

ارسال پستی ای شیپ گلوبال | تهران کردیت کارت

2- پس از ورود با ایمیل، نوع مدرک مورد تقاضا را انتخاب کرده، دانشگاه را انتخاب کرده و ادامه می دهیم.

پرداخت هزینه پست UEMS | تهران کردیت کارت

3- در این مرحله می توانید با انتخاب گزینه دریافت بسته، دانشگاه مورد نظر را جستجو و دانشگاه و دپارتمان مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس آدرس تحویل بسته را وارد نمایید. از آنجا که ارسال بسته توسط پست های DHL و Fedex (دو سرویس پستی که eshipglobal برای ارسال بسته I-20/DS-2019 به کار می برد) به کشور ایران انجام نمی شود، برای ارائه آدرس مقصد می توان با شرکت تهران پیکاپ هماهنگ کرد تا بسته به دبی ارسال شده و از طریق تهران پیکاپ به آدرس شما در ایران وارد شود، اما اگر امکان انتخاب DHL با توجه به نوع دانشگاه وجود داشته باشد، می توان آدرس ایران را برای ارسال مدارک انتخاب کرد.

پرداخت UEMS با ویزا کارت و مسترکارت | تهران کردیت کارت

4- پست مدارک با پرداخت هزینه پایان می یابد. پرداخت ای شسپ گلوبال با مستر کارت | تهران کردیت کارت
ارسال پستی با eshipglobal | تهران کردیت کارت

چگونگی پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal

پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal به صورت آنلاین آنجام می گیرد. تهران کردیت کارت می تواند با روشهای زیر در پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal همراه شما باشد:

1- شما می توانید با تهیه هر یک از محصولات تهران کردیت کارت شخصا اقدام به پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal کنید. برای انجام پرداخت توسط خودتان، پیشنهاد می شود راهنمای عمومی پرداخت با کارت های ارزی ویزا کارت و مستر کارت را مطالعه کنید.

2- همچنین شما می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی، پرداخت هزینه پست UEMS – eShipGlobal را به کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن و کمترین کارمزد، پرداخت شما انجام گیرد.