وبسایت مگوش Magoosh English Online Course یک شرکت آمادگی آزمون آنلاین در کالیفرنیا است که در سایت خود از طریق درسهای تصویری و یک سری آزمون متقاضیان را برای شرکت در آزمون های GRE، GMAT، TOEFL، SAT، ACT، LSAT، MCAT، IELTS و Praxis آماده می کند.


https://magoosh.com


داوطلبان شرکت در این آزمون ها با استفاده از خدمات سایت مگوش Magoosh این فرصت را کسب می کنند که نمرات بالاتری را در آزمون ها کسب کرده و به راحتی از مرحله آزمون عبور کنند. سایت مگوش بین افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند محبوبیت بالایی کسب کرده است برای چنین افرادی گذراندن آزمون های زبان انگلیسی یک ضرورت است. در این راستا با استفاده از خدمات سایت مگوش متقاضین می توانند فرصت دریافت یک نتیجه ی مورد قبول را به حداکثر برسانند. در حال حاضر سایت مگوش در حدود 185 کشور ارائه خدمات دارد و محصولات خود را در غالب بیش از 5 میلیون ساعت ویدیوی آموزشی و 200 میلیون سوال و آزمون به متقاضیان ارائه می دهد.
خرید منابع آزمون GRE | تهران کردیت کارت
تمامی این خدمات به دو شیوه برای داوطلبان در سایت ارائه شده است. کاربران وبسایت می توانند به تمامی محصولات هم بر روی موبایل ( با استفاده از نرم افزار مگوش ) و هم بر روی کامپیوتر خود دسترسی داشته باشند.

نرم افزار موبایلی مگوش | تهران کردیت کارت

خدمات سایت مگوش Magoosh

برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در سایر کشورها هستند، سایت مگوش و خدمات آن بسیار جالب توجه و مفید واقع شده است. یکی از نقاط جاذبه ی مگوش قابلیت برگشت هزینه بسته های آموزشی سایت است ، کاربر در صورتی که از خدمات مربوط به بسته ی آموزشی راضی نباشد می تواند تا 7 روز نسبت به دریافت وجه پرداخت شده اقدام نماید. سایت مگوش خدمات و بسته های آموزشی خود را در خصوص 9 آزمون مهم و برتر در حوزه ی زبان انگلیسی ارائه می دهد:

IELTS                                                      TOEFL

GRE                                                          GMAT

SAT                                                          ACT

Praxis                                                       LSAT

MCAT 

دانلود نرم افزار مگوش | تهران کردیت کارت
در این سایت معمولا بسته های آموزشی در سه نوع بسته با مدت زمان های متفاوت (1هفته،1ماه و 6 ماهه) ارائه می شوند. لازم به ذکر است که خدمات بسته ها بنا به نوع و مدت زمان با هم متفاوت هستند، برای مثال در خصوص بسته های یک هفته ای سایت مگوش هیچ تضمینی برای ارتقاء نمره نمیدهد و هزینه ی آن نیز قابل برگشت نیست. در میان این 9 آزمون برخی از آزمون ها بین مخاطبان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

1) مگوش آیلتس IELTS

  بسته های آموزشی آزمون آیلتس IELTS در سه نوع پکیج پریمیوم با مدت های 1 هفته ای و 1 ماهه و 6 ماهه در دسترس متقاضیان و کاربران است. در سایت مگوش هر آزمون یک صفحه جداگانه دارد که کاربر با مراجعه به آن می تواند اطلاعات کامل را در صفحه مربوطه مشاهده نماید. در خصوص آزمون آیلتس نیز برای کسب کردن اطلاعات بیشتر می توان به صفحه ی آیلتس IELTS مراجعه کرد.

2) مگوش تافل TOEFL

بسته های آموزشی تافل در سایت مگوش شامل حدودا 350 ویدئو به صورت آزمون و 150 ویدئو صرفا جهت کسب اطلاعات و آموزش می باشد. این پکیج ها نیز در سه مدل پریمیوم ( 1 هفته، 1 ماه و 6 ماه) ارائه شده اند. در صورتی که شما متقاضی خرید این بسته های آموزشی هستید می توانید اطلاعات دقیق راجع به هر کدام از این بسته ها را در صفحه TOEFL مطالعه نمایید.

3) مگوش جی آر ای GRE

  درست مانند بسته های تافل و آیلتس، بسته های آموزشی GRE نیز در سه نوع پکیج با بازه های زمانی متفاوت در دسترس متقاضیان هستند. اما از نظر محتوا دارای فرق های زیادی می باشند. برای مثال در پکیج های GRE مباحث ریاضی در بسته هایی با نام AWAقرار دارند که بخش اعظمی از اطلاعات مربوط جی ار ای هستند. برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه نیز می توانید به صفحه مگوش GRE مراجعه کرده و اطلاعات کافی را کسب نمایید.

4) مگوش جی مت GMAT

  خدمات GMAT نیز مانند تمام خدمات سایت مگوش در سه نوع پکیج ارائه می شود و به کاربر ضمانت می دهد که در آزمون جدید تا 50 نمره نسبت به آزمون قبلی ارتقا داشته باشد. اطلاعات کامل مربوط به این آزمون ها نیز در صفحه مگوشGMAT موجود می باشد.

 هزینه های پکیج های آمادگی آزمون مگوش(Magoosh)

  هزینه های دوره ای پکیج های سه آزمون تافل، آیلتس و جی آر ای در ادامه آورده شده است.

GRE

TOEFL IELTS package

-

39 USD 19 USD

1 Week

-

49 USD 29 USD 1 Month
- 89 USD 49 USD

6 Months

129 USD

- -

1 Month Premium

149 USD - -

6 Month Premium

 

خرید و دانلود محصولات از سایت مگوش و پرداخت هزینه آن با ویزاکارت و مسترکارت

در صورتی که شما متقاضی شرکت در آزمون های فوق و خرید پکیج های موجود در سایت مگوش هستید ابتدا لازم است که در سایت مگوش یک حساب کاربری ایجاد کرده و وارد سایت شوید

منابع آزمون تافل مگوش | تهران کردیت کارت

بعد از ثبت نام و ورود به اکانت خود، در صفحه اصلی آزمون مورد نظر را انتخاب نمایید

ویدئوی آموزشی آزمون جی آر ای | تهران کردیت کارت

هزینه بسته‌های مگوش | تهران کردیت کارت

متقاضی بعد از انتخاب آزمون و نوع پکیج مورد نظر به مرحله ی پرداخت هزینه ها خواهد رسید پرداخت هزینه مگوش با ویزا و مستر | تهران کردیت کارت
در این مرحله لازم است که برای پرداخت ارزی خود یک کارت ارزی داشته باشید که می توانید آن را از محصولات تهران کردیت کارت انتخاب کرده و خودتان به طور مستقیم پرداخت خود را انجام دهید و یا از طریق ثبت سفارش پرداخت ارزی، پرداخت خود را به کارشناسان پرداخت ارزی تهران کردیت کارت بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد انجام شود.