برای ارسال یک مقاله به مجلات معتبر انتشارات شناخته شده مانند Elsevier ،Taylor & Francis ،Wiley ،PubMed و ... لازم است مقاله از استانداردهای بالای زبان انگلیسی برخوردار باشد. همچنین برخی از مجلات از نویسنده، تاییدیه ویرایش (Certification Letter) توسط یک ویراستار نیتیو انگلیسی (Native English Editor) درخواست می کنند اما در صورت عدم درخواست، ارسال این تائیدیه به مجلات مانع از گرفتن ویرایش نگارشی از مقاله می شود.

با توجه به افزایش تقاضا برای اخذ پذیرش از دانشگاههای برتر دنیا، یکی از مهم ترین روشها برای افزایش احتمال پذیرش، چاپ مقاله در مجلات برتر دنیاست. یکی از راههای بالابردن کیفیت مقاله و افزایش احتمال پذیرش آن در مجلات ISI با ضریب تاثیر قابل قبول، ویرایش آن توسط ویراستاران نیتیو (Native) انگلیسی زبان میباشد. ویرایش فنی و زبانی متن برای حفظ انسجام و یکپارچگی متن و به منظور نگارش و پاراگراف بندی محتوا با کنترل اندازه و قلم حروف، اصلاح غلط های املایی و تایپی، اصلاح رسم الخط کلمات، حذف و ایجاد رابطه محتوایی بین جملات یک پاراگراف، کنترل بخش های مختلف متن، نشانه گذاری و بررسی جداول و تصاویر و کنترل قواعد عدد نویسی، فرمول نویسی، اعراب گذاری، اختصار نویسی، نقل قول ها، ارجاعات به منابع و پاورقی و یادداشت ها همراه است.
ویرایش مقاله انگلیسی توسط فرد نیتیو دارای ویژگی هایی نظیر موارد زیر است: با ویرایش زبانی و ساختاری به منظور یکدست کردن زبان نوشته و با ویرایش گرامری و خطاهای دستوری، ساختاری و جمله بندی، بررسی و انتخاب واژگان و برابر های مناسب، ساده سازی و روان سازی متن از لحاظ جمله بندی، کوتاه کردن جملات طولانی و ابهام زدایی از بخش های مبهم و نامفهوم متن همراه است. 


انتخاب سایت خارجی مناسب ویرایش مقاله ISI

شرکت های متعددی در سطح دنیا وجود دارند که خدمات مربوط به ویرایش مقاله را ارائه می دهند. در این سرویس ها با توجه به تعداد کلمات مقاله و درخواست و عدم درخواست تائیدیه ویرایش میزان هزینه ها متفاوت می باشد. از جمله این سایت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. سرویس ویرایش وایلی

2. سرویس ویرایش الزویر

3. سرویس ویرایش تیلور اند فرانسیس

4. آکادمی ویراستاران آمریکا

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

برای نمونه یکی از سایت ها انتخاب شده و مراحل ارسال مقاله تا پرداخت هزینه ویراستاری Native مقاله طی میشود.

1- سایت آکادمی ویراستاران آمریکا را انتخاب کرده و وارد بخش Order Now شده و با توجه به درخواست خود، زیر تب ها را انتخاب می کنیم.( برای نمونه Order Now Editting)

پرداخت هزینه ویرایش نیتیو ISI | تهران کردیت کارت

2- اطلاعات شخصی خود مانند ایمیل، ژورنالی که قصد ارسال مقاله به آن را داریم، و نوع خدمات مورد نیاز مانند ویرایش سریع یک روزه، نقشه راه برای ویرایش ها بعدی و پیش نویس مقاله را قرا می دهیم.

دقت داشته باشید درارسال پیش نویش مقاله، حتما عکس ها و جداول را جدا کرده و برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی از ارسال آنها خودداری کنید.

پرداخت هزینه ویرایش مقاله ویزا کارت | تهران کردیت کارت

3- در ادامه یک تائیدیه سفارش به نویسنده مقاله نمایش داده میشد که در آن 3-6 ساعت زمان برای بررسی مقاله و تعیین تعداد کلمات و هزینه کلی نیاز است.

ویرایش مقاله ISI مسترکارت | تهران کردیت کارت

4-پس از طی زمان لینکی با اطلاعات کامل شامل تعداد کلمات و هزینه و لینک پرداخت ارسال می گردد که با پرداخت هزینه فرآیند ادیت نیتیو مقاله انگلیسی شروع به انجام می شود.

ویرایش نیتیو مقاله ISI ویزاکارت | تهران کردیت کارت

نحوه پرداخت هزینه ویرایش نیتیو native مقالات ISI

برای پرداخت هزینه ویرایش نیتیو مقاله ISI، در صورت داشتن درگاه آنلاین ویزا و مستر روی وبسایت مذکور، می توانید با تهیه یکی از کارتهای تهران کردیت کارت، پرداخت را خودتان به صورت مستقیم انجام دهید. همچنین اگر درگاه پی پال یا اکانت پی پال معرفی نمایند، می توانید پرداخت آنلاین پی پالی و یا انتقال وجه پی پالی(Send Money) را از طریق تهران کردیت کارت انجام دهید. 

نکته: پرداخت با پی پال حساسیت های بالایی دارد، پیشنهاد ما اینست که اگر به پرداخت پی پالی تسلط ندارید، پرداختتان را با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی، به کارشناسان تهران کردیت کارت بسپارید.