وبسایت codecanyon یکی از زیرمجموعه های سایت Envato است که در زمینه ارائه انواع کدهای برنامه نویسی، پلاگین ها و اسکریپت ها فعال دارد. برنامه نویسان می توانند کدهای آماده را از وبسایت کدکانیون دریافت کنند و یا کدها و پلاگین هایی که نوشتند را در بستر این سایت به فروش برسانند و درآمدزایی بکنند. اسکربپتها و پلاگین هایی در سایت ارائه می شود برای انواع زبان های بسیار متنوع برنامه نویسی از جمله JavaScript ، PHP ، ASP.NET، Java، پلاگین یا افزونه وورد پرس و برای سیستم های عامل مختلف و حتی گوشی های هوشمند iOS و android است. محتوای هر محصول برای خرید و دانلود، بر اساس حجم کار انجام گرفته، پیچیدگی کد، بروز بودن و ... قیمت های مختلفی را شامل می شود.
پرداخت codecanyon | تهران کردیت کارت
خرید از وبسایت کدکنیون از طریق کارت های پرداخت بین المللی مثل مسترکارت، ویزاکارت و یا حسابهای اینترنتی مثل حساب پی پال انجام می گیرد. همچنین باید توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از سایت آی پی شما، ایران نباشد و ترجیحا از یک آی پی ثابت خارج کشور استفاده شود زیرا وبسایت envato و سایت های زیرمجموعه آن همانند ThemeForest، CodeCanyon،VideoHive، AudioJungleو ... شدیداً بر روی آی پی ایران و تغییر آی پی حساس هستند. همچنین در نظر داشته باشید خرید روی وبسایت کدکنیون به صورت مستقیم می تواند انجام بگیرد و یا از طریق شارژ اکانت envato صورت بگیرد.
خرید از کدکنیون | تهران کردیت کارت
برای آشنایی بیشتر و نحوه خرید از سایت envato  وبسایت های زیر مجموعه آن، میتوانید مقاله های راهنمای خرید از envato و خرید قالب سایت از Themeforest و پرداخت هزینه دلاری را نیز مطالعه کنید.
برای ثبت سفارش خرید از وبسایت کدکنیون از صفحه ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی اقدام نمایید تا کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت، پرداخت شما را در اسرع وقت و کمترین کارمزد انجام دهند.