افتتاح و پرداخت پی پالی | تهران کردیت کارت
اکانت پی پال با کارت های بانکی بین المللی ایجاد می شوند و یا به اصطلاح وریفای (Verify) می شوند. ولی در هنگام پرداخت اینترنتی یا سند و رسیو مانی(ارسال و دریافت پول پیپالی)، اطلاعات کارت بانکی برای طرف مقابل نشان داده نمی شود و صرفا اطلاعات اکانت پی پال نشان داده می شود. از آنجایی که در پرداخت های اینترنتی با توجه به اینکه میلیونها وبسایت و فروشگاه اینترنتی وجود دارد، خرید و وارد کردن اطلاعات کارت در صفحه پرداخت، امکان کلاهبرداری و هک کردن اطلاعات کارت را بالا می برد، استفاده از اکانت پیپال بسیار ارزشمند می شود. 

اگر شما خرید آنلاینی دارید که از طریق پی پال امکان پذیر است و یا فاکتور پی پالی دارید، می توانید از صفحه ثبت سفارش پرداخت آنلاین، اقدام بکنید. توجه داشته باشید با توجه به حساسیت هایی که بر روی کشورمان وجود دارد، به هیچ عنوان نباید اسم یا آدرسی از ایران باشد، چرا که پرداخت نهایی نمی گردد و حساب کاربری نیز با محدودیت مواجه می شود. خرید با اکانت پی پال و پرداخت پی پالی در روی درگاه های آنلاین، مثل فروشگاه های اینترنتی، شامل هزینه یا کارمزد جدایی نیست و صرفا مبلغی که به صورت نهایی نشان داده می شود، از اکانت پی پال کسر می شود. 
خرید اینترنتی با پی پال | تهران کردیت کارت
سند مانی پی پال | تهران کردیت کارت
مزیت مهم دیگری که بر روی اکانت پی پال وجود دارد، امکان ارسال و دریافت پول پی پالی است. برای انتقال پول از پی پل به ایران یا برای نقد کردن درآمد ارزی دلاری و یورویی، یک اکانت پی پال وریفای شده بر حسب اعتبار، قدمت و تراکنش های قبلی که داشته، بدون محدودیت سند مانی و رسیو مانی داشته باشد. ارسال پول از طریق پی پال حدود چهار درصد کارمزد دارد که به هنگام جابجایی، از مبلغ ارسالی کسر می شود، به عنوان مثال اگر شما مبلغ 100 دلار به اکانت شخص دیگری ارسال داشته باشید، روی اکانت وی، 96 دلار خواهد نشست و مقدار 4 دلار به عنوان کارمزد پی پال کسر می شود. موضوع ارسال و دریافت پی پال یا به اصطلاح شارژ اکانت پی پالی، با توجه به سرعت بالا در جابجایی برای کاربران خیلی ارزشمند است. چرا که حواله پی پالی حداکثر تا 24 ساعت توسط تهران کردیت کارت انجام می گردد. این در حالی است که انجام این کار از طریق حواله بین بانکی و یا وسترن یونین، زمان بیشتری طول می کشد و یا برای مبالغ پایین شامل کارمزد بالایی می شود.

برای ثبت سفارش سند مانی پی پالی، تنها لازم است که مقدار دلاری یا غیر دلاری مورد نظر را در صفحه سفارش ارسال در بخش محاسبه گر وبسایت وارد کرده و آدرس اکانت پی پالی(paypal.me) را در فیلد لینک صفحه پرداخت وارد نمایید تا همکاران بخش سفارشات، ارسال مذکور را انجام دهند. حتما به این مورد توجه نمایید که ارسال صرفا به حساب های تأیید شده پی پالی انجام می گیرد.

ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت