خرید گیفت کارت اپل گوگل پلی | تهران کردیت کارت
فروش گیفت کارت های متفرقه
2 دسامبر 2018
آپدیت وبسایت
آپدیت وبسایت
17 ژانویه 2019

هدیه متفاوت شب یلدا، به عزیزانتان مسترکارت هدیه دهید.

تهران کردیت کارت با آرزوی داشتن اوقاتی خوش کنار عزیزانتان در شب یلدا، تعدادی گیفت مسترکارت و مستر کارت قابل شارژ بی نام را به صورت محدود ارائه می کند.  در این طرح تخفیف، قیمت مسترکارت قابل شارژ بی نام بر روی وبسایت و شعبه هایپر استار به ترتیب ۷۳و ۶۳ دلار و مسترکارت گیفت فیزیکی بر روی وبسایت و شعبه هایپر استار به ترتیب ۱۵و ۱۴ دلار است. این آفر تنها به مدت یک هفته از ۲۷ آذر تا ۳ دی معتبر است.

متقاضیان استفاده از این تخفیف ویژه، می توانند بر روی وبسایت و شعبه حضوری هایپر استار اقدام به سفارش این محصول نمایند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ثابت دفتر و آدرس ایمیل، با ما در ارتباط باشید.

 

دفتر فروش حضوری: تهران، بزرگراه شهید باکری جنوب، مرکز خرید بزرگ هایپر استار،طبقه ۱- 
ساعات کاری: همه روزه از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ شب 

 

تهران کردیت کارت 

اعتماد، امنیت و سرعت

2 Comments

 1. دانشجوی همیشگی مدیریت گفت:

  با سلام
  مگر در ایران تحریم نیست؟
  آیا می توان با محصول شما، پرداخت بین المللی داشت؟

  • تهران کردیت کارت گفت:

   با سلام
   کارت هایی که توسط این مجموعه ارائه می شود، کارت پیش پرداخت prepaid هستند و به حساب بانکی متصل نیستند این کارتها امکان انجام پرداخت آنلاین، خرید از دستگاه پوز و خودپرداز خارج از کشور را دارد ولی امکان جابجایی پول را ندارد. توجه داشته باشید هر فرد می تواند کارت مسافرتی یا هدیه دریافت نماید و در سفرهای خارج از ایران یا پرداخت های آنلاین استفاده نماید چرا که فقط جغرافیای ایران شامل تحریم ها می باشد.