شاید بارها اتفاق افتاده باشد که سوالاتی در زمینه کارت اعتباری یا مسترکارت و ویزاکارت مجازی رایگان داشته باشید و با یک ‏جستجوی ساده به اطلاعات و صفحات بسیار زیادی را مشاهده نمایید. ولی جواب سوالات آنقدر پراکنده و سردرگم ‏کننده باشد که نتوانید به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید. در اینجا به این سوال پاسخ داده می شود که آیا امکان تهیه کارت اعتباری رایگان وجود دارد یا خیر؟ برای همین، لازم است که ابتدا به چند سوال پر تکرار در جستجوهای ‏اینترنتی پاسخ داده شود.
 

مسترکارت (MasterCard) و ویزا کارت (Visa Card) چیست؟

مستر و ویزا شرکت ها و شبکه های مالی بین المللی هستند است که تقریبا تمامی بانکهای دنیا، کارت های خود را تحت عنوان آنها ارائه می کنند. کارکرد مستر و ویزا مشابه شبکه بانکی شتاب در کشور است. بانکهایی که کارت خود را به این شبکه متصل می کنند، می توانند با دیگر بانکها تعامل کنند و تراکنش های خود را انجام دهند. ویزا کارت ها و مسترکارت ها انواع مختلف دارند که بر حسب قابلیت های آنها دسته بندی می شوند. شما با داشتن یک ویزاکارت یا مسترکارت که به شبکه ویزا یا مستر بین الملل متصل باشد، می توانید در سراسر دنیا، از خدمات خودپرداز، دستگاه پوز فروشگاهی و فروشگاه آنلاین که به این درگاهها متصل هستند، استفاده نمایید. این دو شرکت در سطح دنیا رقابت بسیار زیاد و نزدیکی دارند. برای مطالعه بیشتر می توانید تفاوت ویزاکارت و مسترکارت و انواع کارت های اعتباری بین الملل را مطالعه فرمایید. 
 

آیا می توان شماره کردیت کارت رایگان از اینترنت دریافت کرد؟


جواب کوتاه این سوال؛ خیر است ولی وبسایت هایی هستند که شماره کارت تولید می کنند و بدون داشتن اعتبار و موجودی برای وریفای کردن اکانت ها می توان از آن ها استفاده کرد. در صفحات اینترنتی بسیار پیش می آید که باید برای فعالسازی یک اکانت یا ثبت نام در یک وبسایت اطلاعات یک مسترکارت یا ویزاکارت ارائه دهید. اطلاعاتی که برای این کار لازم است شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV است. صرف نظر از اینکه کارت مورد نظر موجودی داشته باشد یا نه، برخی با داشتن این اطلاعات می توانند یک اکانت را فعال کنند. چرا که وبسایت مذکور تنها اطلاعات یک کارت را برای تأیید می گیرند. در این حالت می توان در صفحات اینترنتی دنبال اطلاعات کارت گشت و یک شماره ویزا کارت یا مسترکارت را دانلود کرده و استفاده نمود. این موضوع هرچند کار غیراخلاقی است ولی متأسفانه موضوع متداولی در کشور حساب می شود.

حالت دوم این است که یک وبسایت از شما، علاوه بر اطلاعات کارت بخواهد موجودی بسیار کمی مثلا 1 دلار از کارت برداشت کند. در این حالت اطلاعات کارت بایستی واقعی باشد و نمی توان از شماره مسترکارت و یا ویزا کارت که در صفحات اینترنتی است استفاده کرد و حتما باید کارت معتبر بوده و موجودی داشته باشد.

برای حالت اول شاید شما با جستجوی کلید واژه هایی نظیر؛ دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر، مستر کارت رایگان برای ثبت نام، آموزش ساخت رایگان ویزاکارت، تولید ویزا کارت رایگان، هک کردن ویزا کارت، آموزش ساخت مستر کارت و ویزا کارت، ویزاکارت رایگان جهت ساخت اکانت، دریافت کارت اعتباری هک شده، شماره کردیت کارت معتبر، کارت اعتباری فیک، شماره ویزا کارت رایگان، به صفحاتی برسید که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند. حتی در برخی موارد وبسایت های را مشاهده نمایید که با استفاده از نرم افزارهای تولید کننده کد ( Generator ) و شبیه ساز اطلاعات واقعی کارتهای ارزی، به صورت نامحدود شماره ویزاکارت و مسترکارت به شما ارائه دهد. ولی در حالت کلی این اطلاعات به صورت غیر واقعی بوده و به احتمال زیاد، وبسایت مذکور می تواند اطلاعات کارت داده شده را بفهمد و اکانت شما را غیرفعال کند.

همچنین مهم است بدانید آن چیزی که در کشور با مفاهیمی همچون کارت اعتباری رایگان، مستر کارت مجازی رایگان، ویزاکارت هک شده، شماره کردیت کارت معتبر جا افتاده است، صرفا کد و اطلاعات رقمی یک کارت می تواند باشد و امکان اینکه موجودی داشته باشد تقریبا صفر است. بنابراین در این شرایط لازم است که حتما یک کارت واقعی تهیه نمایید.


روشهای ایجاد کردیت کارت رایگان بدون موجودی

علی رغم این موضوع که مطرح شد، روش هایی برای دریافت اطلاعات کارت اعتباری وجود دارد.

1- وبسایت getcreditcardnumbers.com یکی از سایتهایی است که بر اساس الگوریتم های پیچیده، اطلاعات کارت شامل شماره شانزده رقمی، تاریخ انقضا و سی وی وی را جنریت می کند. طبیعتا اطلاعات کارتی که تولید می شود بدون موجودی است.


2- یکی دیگر از روش های دریافت اطلاعات کارت، استفاده از اپلیکیشن اندرویدی CardGen است که با نصب روی گوشی موبایل اندرویدی می توانید شماره کارت ویزا، مستر، امریکن اکسپرس، دیسکاور ایجاد کنید.


3- وبسایت دیگری وجود دارد که مشابه سایت مطرح شده است. وبسایت ccardgenerator دارای این قابلیت است که بتوانید تعداد بالایی از انواع شماره کارت را به صورت همزمان ایجاد و دانلود بکنید.


4 - روش آخر، ایجاد اطلاعات کارت از طریق حساب پی پا است. در بخش PayPal Developer از زیر منوی Tool می توانید سرویس Test credit Card Generator را انتخاب کنید و انواع کارت بر حسب اطلاعات کشور صادر کننده، ایجاد نمایید.چگونه مستر کارت / ویزا کارت تهیه کنیم؟

با توجه به موضوعاتی که مطرح شد، اگر لازم باشد برای انجام پرداخت ارزی از اطلاعات واقعی کارت های بین المللی استفاده شود، می توانید از خدمات تهران کردیت کارت استفاده نمایید. در این زمینه تهران کردیت کارت به عنوان اصلی ترین توزیع کننده انواع کارتهای ویزا و مستر و پرداخت های بین المللی، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می نماید که می توانید از سرویس خرید کارت های ارزی و یا سرویس سفارش پرداخت های آنلاین ارزی آن استفاده نمایید.