کردیت کارت مجازی رایگان!؟

شاید بارها اتفاق افتاده باشد که سوالاتی در زمینه کارت مجازی رایگان یا مسترکارت و ویزاکارت مجازی رایگان داشته باشید و با یک ‏جستجوی ساده به اطلاعات و صفحات بسیار زیادی را مشاهده نمایید. ولی جواب سوالات آنقدر پراکنده و سردرگم ‏کننده باشد که نتوانید به جواب مورد نظرتان دست پیدا کنید. در اینجا به این سوال پاسخ داده می شود که آیا امکان تهیه کارت اعتباری رایگان وجود دارد یا خیر؟ برای همین، لازم است که ابتدا به چند سوال پر تکرار در جستجوهای ‏اینترنتی نیز پاسخ داده شود.
 

مسترکارت (MasterCard) چیست؟

مستر یک شرکت و شبکه مالی بین المللی است که تقریبا تمامی بانکهای دنیا، کارت های خود را تحت عنوان آن ارائه می کنند. کارکرد مستر مشابه شبکه بانکی شتاب در کشور است. بانکهایی که کارت خود را به این شبکه متصل می کنند، می توانند با دیگر بانکها تعامل کنند و تراکنش های خود را انجام دهند. مستر کارت ها انواع مختلف دارند که بر حسب قابلیت های آنها دسته بندی می شوند.

ویزا کارت (Visa Card) چست؟

شرکت ویزا همانند شرکت مستر یک شبکه و درگاه بین المللی است و رقیب اصلی مستر است. این دو شرکت در سطح دنیا رقابت بسیار زیاد و نزدیکی دارند. شما با داشتن یک ویزا کارت که به شبکه ویزای بین الملل متصل است، می توانید در سراسر دنیا، از خدمات خودپرداز، دستگاه پوز فروشگاهی و فروشگاه آنلاین که به این درگاه متصل هستند، استفاده نمایید(مشابه همان مفهوم شتاب در ایران). توجه نمایید هر کدام از کارتهای قابلیت های متنوعی دارند که باید به نوع کارت نیز دقت مایید. مثلا یک ویزاکارت مجازی، طبیعتا نمی توان خرید فروشگاهی انجام داد، چون فیزیک کارت ندارد و تنها اطلاعات کارت است. برای مطالعه بیشتر می توانید تفاوت ویزاکارت و مسترکارت و انواع کارت های اعتباری بین الملل را مطالعه فرمایید. 
 

کارت اعتباری چیست؟

کارت اعتباری(CreditCard ) نوعی مسترکارت و یا ویزاکارت است که امکان خرید بیشتر از موجودی کارت را به دارنده کارت ارائه می دهد. متأسفانه در ایران این اسم به اشتباه به انواع کارتهای بانکی خارجی اطلاق می شود. در صورتی که انواع مختلفی از کارتهای مستر و ویزا وجود دارند و کردیت کارت تنها یک نوع از کارتهای بین المللی است. توجه نمایید اگر بخواهیم با کارتهایی که بانکهایی ایرانی ارائه می کنند، مقایسه کنیم، کارتهای بانکی ایران، دبیت کارت (Debit card)هستند یعنی کلا موجودی کارت را می توان استفاده کرد و اعتباراضافی در نظر گرفته نمی شود که بتوان از آن استفاده کرد.

آیا می توان شماره کردیت کارت رایگان از اینترنت دریافت کرد؟


جواب کوتاه این سوال؛ خیر است. در صفحات اینترنتی بسیار پیش می آید که باید برای فعالسازی یک اکانت یا ثبت نام در یک وبسایت اطلاعات یک مسترکارت یا ویزاکارت ارائه دهید. اطلاعاتی که برای این کار لازم است شامل شماره 16 رقمی کارت، تاریخ انقضای کارت و CVV است. صرف نظر از اینکه کارت مورد نظر موجودی داشته باشد یا نه، برخی با داشتن این اطلاعات می توانند یک اکانت را فعال کنند. چرا که وبسایت مذکور تنها اطلاعات یک کار را برای تأیید می گیرند. در این حالت می توان در صفحات اینترنتی دنبال اطلاعات کارت گشت و یک شماره ویزا کارت یا مسترکارت را پیدا کرده و استفاده نمود. این موضوع هرچند کار غیراخلاقی است ولی متأسفانه موضوع متداولی در کشور حساب می شود.

حالت دوم این است که یک وبسایت از شما، علاوه بر اطلاعات کارت بخواهد موجودی بسیار کمی مثلا 1 دلار از کارت برداشت کند. در این حالت اطلاعات کارت بایستی واقعی باشد و نمی توان از شماره مسترکارت و یا ویزا کارت که در صفحات اینترنتی است استفاده کرد و حتما باید کارت معتبر بوده و موجودی داشته باشد.

برای حالت اول شاید شما با جستجوی کلید واژه هایی نظیر؛ دریافت ویزا کارت رایگان و معتبر، مستر کارت رایگان برای ثبت نام، آموزش ساخت رایگان ویزاکارت، هک کردن ویزا کارت، آموزش ساخت مستر کارت و ویزا کارت، ویزاکارت رایگان جهت ساخت اکانت، دریافت کارت اعتباری هک شده، شماره کردیت کارت معتبر، شماره ویزا کارت رایگان، به صفحاتی برسید که اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند. حتی در برخی موارد وبسایت های را مشاهده نمایید که با استفاده از نرم افزارهای تولید کننده کد(Generator)و شبیه ساز اطلاعات واقعی کارتهای ارزی، به صورت نامحدود شماره ویزاکارت و مسترکارت به شما ارائه دهد. ولی در حالت کلی این اطلاعات به صورت غیر واقعی بوده و به احتمال زیاد، وبسایت مذکور می تواند اطلاعات کارت داده شده را بفهمد و اکانت شما را غیرفعال کند.

همچنین مهم است بدانید آن چیزی که در کشور با مفاهیمی همچون کارت اعتباری رایگان، مستر کارت مجازی رایگان، ویزاکارت هک شده، شماره کردیت کارت معتبر جا افتاده است، صرفا کد و اطلاعات رقمی یک کارت می تواند باشد و امکان اینکه موجودی داشته باشد تقریبا صفر است. بنابراین در این شرایط لازم است که حتما یک کارت واقعی تهیه نمایید.


چگونه مستر کارت/ویزا کارت تهیه کنیم؟

در شرایط فعلی وبسایت های متعددی هستند که خدمات پرداخت انجام می دهند و مستر کارت و یا ویزا کارت های متنوعی ارائه می دهند که شما می توانید از خدمات آنها استفاده نمایید. در این زمینه تهران کردیت کارت به عنوان اصلی ترین توزیع کننده انواع کارتهای ارزی، خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می نماید که می توانید از خدمت ارائه کارت های ارزی و یا خدمت سفارش پرداخت های آنلاین ارزی آن استفاده نمایید.
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت