تغییر در فرآیند تمدید موجودی کارت های گیفت فیزیکی و مجازی

شارژ مسترکارت| تهران کردیت کارت
نحوه محاسبه سقف ۳۰ هزار دلار سالانه مسترکارت های قابل شارژ
10 جولای 2018
نمایشگاه شهر گردشگر | تهران کردیت کارت
حضور تهران کردیت کارت در نمایشگاه شهر گردشگر تهران ۹۷
28 آگوست 2018
نمایش همه

تغییر در فرآیند تمدید موجودی کارت های گیفت فیزیکی و مجازی

خدمت دارندگان مستر کارت های گیفت فیزیکی و مجازی می رساند، پیرو تغییراتی که روی پنل بانکی eMoney انجام شده است، در ماه های آتی امکان تمدید کارت هدیه (breakage request) پس از انقضا مقدور نخواهد بود. این موضوع شامل کارت های گیفت مجازی و گیفت فیزیکی می باشد. به همین منظور تأکید می شود، حتما به تاریخ انقضای کارت خود توجه نمایید و قبل از اتمام اعتبار کارت، به یکی از روش های زیر موجودی کارت را خالی نمایید.

گزینه های جایگزین به شرح زیر است:

روش اول، صدور موجودی کارت در قالب یک مسترکارت مجازی جدید(Issue a Virtual Card): قبل از رسیدن تاریخ انقضای کارت، امکان صادر کردن موجودی کارت به صورت یک مستر کارت مجازی جدید امکان پذیر است. به عنوان مثال؛ اگر موجودی مسترکارت گیفت تان، در انتهای تاریخ انقضا ۲۲۰ دلار باشد، شما می توانید روی پنل بانکی به راحتی یک مستر کارت مجازی صادر نمایید و موجودی را به یک مستر کارت مجازی تبدیل نمایید. برای این کار کافی است از منوی روبروی کارتها، گزینه Issue a Virtual Card را اانتخاب نمایید. هزینه صدور کارت جدید برای موجودی ۱۰ الی ۲۵ دلار، مقدار ۳ دلار و برای صدور کارت جدید ۲۵ تا ۵۰۰ دلار، مقدار ۵ دلار است. توجه نمایید، تاریخ انقضای کارت جدید نیز سه ماهه خواهد بود.
راهنمای مراحل صدور مسترکارت مجازی جدید در ادامه آورده شده است.


از منوی روبروی کارت، گزینه Issue a Virtual Card را انتخاب نمایید.

صدور مسترکارت جدید | تهران کردیت کارت


در صفحه ای که باز می شود می توانید بر روی ایمیل فعلی خودتان یا هر ایمیل دیگری، مسترکارت مجازی جدید صادر کنید. در این مرحله، کارتی که از آن برداشت شود را نیز باید مشخص کنید. همچنین همانطور که در تصویر مشاهده می شود، کارمزد صدور کارت جدید برای زیر ۲۵ دلار، ۳ دلار است.

فروش مانده ویزاکارت | تهران کردیت کارت


با درست بودن اطلاعات تکمیل شده، روی گزینه Proceed کلیک نمایید تا مسترکارت جدید در مقدار درخواستی صادر شود.

صدور مسترکارت سریع | تهران کردیت کارت

روش دوم، خرید مانده کارت روی وبسایت تهران کردیت کارت: روش دوم که از قبل نیز وجود داشت، تکمیل فرم” خرید مانده کارت” روی وبسایت تهران کردیت کارت است. با این روش شما اطلاعات کارت را در اختیار مجموعه ما قرار می دهید. موجودی شما اگر زیر ۱۰۰ دلار باشد، ۵ دلار و اگر بالای ۱۰۰ دلار باشد، ۵% به عنوان کارمزد کسر می شود و بقیه آن به صورت ریالی و در بازه زمانی اعلام شده در سایت به حساب شما عودت داده می شود. توجه نمایید حد اقل ۱۰ روز قبل از منقضی شدن کارت خود اقدام به فروش مانده کارت خود نمایید. برای این کار از منوی اصلی وبسایت تهران کردیت کارت، گزینه خرید مانده کارت را انتخاب نمایید و مراحل را بر اساس موارد خواسته شده تکمیل نمایید. 

روش سوم، انتقال موجودی به کارت قابل شارژ: در صورتی که شما کارت مسافرتی قابل شارژ در اختیار دارید، می توانید موجودی کارت های گیفت فیزیکی و مجازیتان را قبل از تاریخ انقضای کارت، به کارت قابل شارژ انتقال دهید. کارمزد انتقال وجه مسترکارت مجازی و فیزیکی به مسترکارت قابل شارژ ۵ دلار است و حداقل موجودی برای انتقال نیز ۱۵ دلار می باشد. جهت انجام این کار می توانید بخش دوم راهنمای انتقال کارت به کارت با مستر کارت را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *