هم اکنون بر روی پنل بانکی مسترکارت های تهران کردیت کارت، این امکان وجود دارد که دسترسی به اطلاعات کارت را با شخص دیگر به اشتراک بگذارید ویا به اصطلاح، Share کنید و به او دسترسی بدهید تا موجودی، یا تراکنش های شما را مشاهده نماید. علاوه بر این، امکان دیگری که بر روی پنل آنلاین بانکی وجود دارد اینست که موجودی مسترکارت مجازی، مسترکارت هدیه فیزیکی، و همچنین مسترکارتهای قابل شارژ را قبل از تاریخ انقضای کارت، بر روی یک مستر کارت قابل شارژ انتقال دهید.

نکته: توجه نمایید موجودی انواع مسترکارت ها صرفا به یک مستر کارت قابل شارژ امکان پذیر است.

در ادامه مراحل دادن دسترسی به فرد دیگر و امکان انتقال موجودی به صورت مجزا به صورت تصویری آورده شده است. برای همین منظور، مراحل ذکر شده را باید بر روی"پنل اینترنت بانک مستر کارت"خود انجام دهید.

بخش اول: به اشتراک گذاشتن اطلاعات مسترکارت Share with me


1- بعد از وارد شده به پنل بانکی، در بخش مشخص شده کلیک کرده و از منوی باز شده، گزینه Add Friend/Family Card to My List را انتخاب نمایید.
انتقال موجودی مستر کارت به کارت دیگر | تهران کردیت کارت
2- در صفحه ای که باز می شود، شماره توکن 9 رقمی و اسم دارنده کارت را با دقت وارد نموده و گزینه Next را کلیک کنید.

3- در مرحله بعد، تأییدیه ارسال درخواست به ایمیل فرد مورد نظر نشان داده می شود. بر روی گزینه Proceed کلیک کنید.

به محض انجام این کار، یک ایمیل به آدرس ایمیل صاحب کارت ارسال می شود که او باید سطح دسترسی شما را تأیید کند. در این مرحله پیغام زیر به شما نشان داده می شود.


توجه: مراحل زیر توسط مخاطب شما باید انجام گیرد.

الف) مخاطب باید ایمیل ارسالی از طرف پشتیبانی مستر کارت را باز نماید.

ب) بر روی لینک مشخص شده کلیک نمایید.

ج) در صفحه باز شده، سه مورد تیک دار وجود دارد. مخاطب شما بر حسب سطح دسترسی که می خواهد به شما دهد، گزینه ها را انتخاب کند. مشاهده موجودی، مشاهده تراکنش ها، و امکان کارت به کارت کردن موجودی کارتتان به کارت او ، سه انتخاب موجود است. بعد از تیک دار کردن، بر روی کلید پایین صفحه (Grant Permissions) کلیک کنید.

بعد از تکمیل مراحل فوق، کامنت تأیید دسترسی به مخاطب شما نشان داده می شود.
توجه: آن چیزی که بعد از تأیید مخاطب، بر روی پنل شما دیده می شود.

4- با تأییدی که مخاطب شما بر روی ایمیل خود انجام می دهد، دسترسی های مذکور به شما داده می شود و کارت وی بر روی پنل شما در قسمت(shared with me) نشان داده می شود.

حال شما می توانید موجودی کارت، تراکنش ها و امکان کارت به کارت کردن موجودی( در صورت قابل شارژ بودن) را بر روی پنل خود داشته باشید.

بخش دوم: نحوه ی کارت به کارت کردن موجودی مسترکارت ها بر روی مستر کارت قابل شارژ


در صورتی که شما مسترکارتی از تهران کردیت کارت خریداری کرده اید که موجودی آن را به هر دلیلی می خواهید بر روی یک مستر کارت قابل شارژ دیگری که دارید انتقال دهید، می توانید از طریق مراحل زیر، این کار را به سادگی و در طی چند مرحله انجام دهید. مستر کارت مجازی، مسترکارت هدیه فیزیکی، مسترکارت قابل شارژ بی نام و مسترکارت قابل شارژ با نام کارت هایی هستند که می توانید موجودی آنها را با کسر یک کارمزد جزیی به مستر کارت قابل شارژتان و یا مسترکارت فرد دیگر که با شما به اشتراک گذاشته شده، انتقال دهید.

1- وارد پنل بانکی آنلاین خود شوید و از قسمت مشخص شده، گزینه Card-to-Card Transfer… را انتخاب کنید.
در اینجا لازم است که توضیحات زیر داده شود:

در بخش From، مسترکارتهای مجازی، فیزیکی هدیه، قابل شارژ که برای خودتان است، امکان انتخاب جهت انتقال موجودی آنها به مستر کارت قابل شارژ دیگر وجود دارد.

در بخش  To، مسترکارتهای قابل شارژتان که امکان انتقال موجودی به آنها وجود دارد قابل انتخاب کردن هستند. دراین بخش مسترکارت های قابل شارژی که با شما Share شده اند نیز، امکان انتخاب دارند.

در بخش Amount، مقدار دلاری مورد نظر را در اینجا باید وارد کنید.

توجه: حداقل مقدار قابل انتقال، 10 دلار است و هزینه انتقال موجودی 5 دلار است.  بنابراین موجودی کارت باید حداقل 15 دلار باشد.

با تکمیل موارد خواسته شده بر روی Next کلیک کنید.

3- در ادامه، از شما خواسته می شود تا مبلغ کارت به کارت را تأیید کنید. با پیش فرض درست بودن انتقال، روی گزینه Proceed کلیک کنید.
4- در انتها تأیید نهایی انتقال کارت به کارت نشان داده می شود.