پرداخت های اینترنتی در این سالها بسیار زیاد شده است به نحوی که انواع پرداخت ارزی خارجی، برای موضوعات مختلفی بوجود آمده، از پرداخت پول فعالسازی یک گیم یا اکانت اینترنتی گرفته تا خریدهای چند هزار دلاری که با کارتهای ارزی مثل ویزاکارت، مسترکارت و اکانت پی پال انجام می گیرد. ویزا کارت مجازی یک دلاری، مخصوص پرداخت های آنلاین ارزی است که برای ایجاد، فعالسازی و شارژ اکانت های اینترنتی استفاده می شود. برای این نوع پرداخت ها صرفا وارد کردن اطلاعات کارت واقعی یا پرداخت زیر یک دلار (مثلا 0.1 دلار) شاید کافی باشد. با این کارت شما می توانید به درگاه ویزاکارت متصل شوید و پرداخت یک دلاری و زیر یک دلار خود را انجام دهید. توجه نمایید که کارت های مجازی 1 دلاری مشابه سایر کارتهای ویزای مجازی وبسایت، به صورت پیش پرداخت PrePaid ارائه می شود و به حساب بانکی متصل نیست.


نکات مهم قبل از خرید ویزا کارت مجازی:

* پیشنهاد می شود حتما قبل از خرید کارت به موارد زیر توجه کنید.

* بعد از ثبت سفارش و احراز هویت، اطلاعات کارت، در بازه ی 1 الی 24 ساعت برایتان ایمیل می شود. اطلاعات کارت شامل؛ شماره کارت 16 رقمی، تاریخ انقضای کارت، و کد امنیتی سه رقمی(CVV) به همراه یک بیلینگ آدرس(Billing Address) نمونه است.

* بیلینگ آدرس به صورت پیش فرض ست شده است و قابل تغییر نیست.

* ویزاکارت مجازی یک دلاری، غیر قابل شارژ بوده و امکان شارژ مجدد ندارد.

* اگر هنگام پرداخت، نام دارنده کارت(Holder name) درخواست شد، اسم خودتان را می توانید وارد کنید.

* اعتبار کارت یک ماهه بوده و قابلیت ریفاند ندارد.

* بعد از یک ماه موجودی مانده کارت، از بین می رود.
خرید فوری ویزا یک دلاری | تهران کردیت کارت


سفارش پرداخت دلاری | تهران کردیت کارت

ویزا کارت مجازی یک دلاری

اصلی ترین کاربرد ویزا کارت مجازی یک دلاری در ایجاد حساب کاربری رایگان یا Trial است. وبسایت هایی هستند که در مرحله ایجاد اکانت رایگان، لازم است اطلاعات یک کارت معتبر و واقعی را ثبت کنید. در صورت پذیرش توسط وبسایت های مورد نظر، می توانید برای فعالسازی لایسنس انواع گیم های کامپیوتری و آنلاین یا پلی استیش و ایکس باکس، فعالسازی اکانت در وبسایت های سئویی مثل الکسا ALEXA، اکانتهای Apple Music و دانلود آهنگ از آیتیونز iTunes یا دانلود از Brodcast ها استفاده نمایید.