چگونه اکانت اسپاتیفای بسازیم؟

  1- ابتدا وارد وبسایت اسپاتیفای شوید.
توجه داشته باشید برای ورود نیاز هست حتما IP  شما خارج از ایران باشد همچنین برای ریدیم کردن کارت IP شما بایستی روی آمریکا باشد.

شارژ اکانت اسپاتیفای ارزان | تهران کردیت کارت

2- سپس با تکمیل اطلاعات خواسته شده، فرم ثبت نام را کامل نمایید.

شارژ با گیفت کارت اسپایتفای | تهران کردیت کارت

پس از ورود به لینک با وارد کردن ایمیل و سایر مشخصات درخواستی کاربری خود را ایجاد می کنید. اطمینان حاصل کنید که کشور (‌ Country ) اکانت شما آمریکا باشد.

3- در ادامه برای ورود به اکانت خود بروی گزینه account کلیک نمائید.

چگونه شارژ اسپاتیفای | تهران کردیت کارت

4- پس از ورود به ناحیه کاربری با وارد کردن یوزر و پسورد به اکانت خود وارد میشوید که طبق تصویر اخرین گزینه مربوط به Redeem کردن اکانت شما هست که برای وارد کردن کد گیفت کارت بر روی عبارت Redeem کلیک کنید.

وبسایت پخش آهنگ آنلاین | تهران کردیت کارت

در قسمت پستال کد شما می توانید از یک کدپستی برای امریکا استفاده نمائید. به عنوان نمونه شما می توانید از این آدرس برای خود استفاده کنید.

Country: United States

Address Line 1: 5844 South Oak Street

Address Line 2

City: Chicago

State/Province: Illinois

ZIP/Postal Code: 60667

5- در کادری Your premium code کد گیفت کارت اسپاتیفای خریداری شده خود را وارد کنید و روی دکمه ENTER CODE کلیک کنید. موجودی گیفت کارت شما در قالب میزان شارژ ماهیانه نشان داده شده و با موفقیت به اکانت اسپاتیفای شما اضافه می گردد.

خرید اکانت اسپاتیفای | تهران کردیت کارت

6- پس از کلیک بر روی دکمه Redeem باید یکی از اکانت های ویژه اسپاتیفای را انتخاب کنید تا اکانت شما از حالت رایگان به حالت ویژه تغییر حالت دهد. در این حالت امکان دانلود موزیک از اسپاتیفای را برای شما فراهم می شود.

پس از دانلود و نصب اسپاتیفای حال تنها با وارد شدن به اکانتی که لحظاتی قبل ساختید( با وارد کردن ایمیل و پسورد) می توانید از امکانات و گوش دادن به اسپاتیفای نهایت لذت را ببرید.