همواره جامعه دانشگاهی کشور عزیزمان ایران، به عنوان پیشگامان عرصه علم و دانش در صحنه های بین المللی نقش به سزایی ایفا می نمایند. از آنجایی که تعاملات لازم در این عرصه، از قبیل شرکت در انواع سمینارها و کنفرانس های بین المللی، آزمون های زبان، خرید کتابهای روز دنیا، مسافرت در قالب فرصت های مطالعاتی، اپلای جهت ادامه تحصیل و ... نیازمند انجام تراکنش های مالی بین المللی است، لذا تهران کردیت کارت بر خود وظیفه می داند تا قدمی هرچند ناچیز برای همراهی و تسهیل در انجام این مهم بردارد.

به همین منظور کلیه دانشگاهیان، اعم از اساتید و اعضای هیئت علمی، دانشجویان، فارغ التحصیلان، پژوهشگران دانشگاهی و سایر افرادی که دارای ایمیل معتبر از یکی از دانشگاه های دانشگاه امیر کبیر، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه خواجه نصیر، دانشگاه علم وصنعت، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه علامه طباطبایی می باشند، می توانند از تخفیفات ویژه بهره مند شوند.
امید است که تهران کردیت کارت بتواند، با ارائه این خدمت بخش ناچیزی از دین خود را به جامعه دانشگاهی کشور ادا نموده باشد.
فروش ویژه دانشگاهی | تهران کردیت کارت
تخفیف مسترکارت دانشگاهی | تهران کردیت کارت

1- ایمیل دانشگاهی خود را در فیلد زیر وارد کرده و گزینه تأیید را کلیک نمایید.

2- مشابه تصویر زیر یک ایمیل به آدرس ایمیل دانشگاهیتان ارسال می شود. با ورود به ایمیل دانشگاهی، روی لینک مشخص شده، کلیک کنید.

ثبت نام با تخفیف مسترکارت | تهران کردیت کارت

4- یک باکس باز می شود. داخل باکس مذکور اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. توجه نمایید آدرس ایمیلی که در اینجا وارد می کنید Gmail یا yahoomail باشد و به آن دسترسی داشته باشید.
تخفیف ویژه ویزا کارت | تهران کردیت کارت

5- ایمیل شما در لیست ایمیل های ویژه دانشگاهی وبسایت اضافه می شود و تأییدیه آن روی ایمیل برایتان ارسال می شود.

فروش فوق العاده ویزا کارت | تهران کردیت کارت

بعد از این در تمام خریدهایی که با Gmail یا yahoomail خود روی وبسایت تهران کردیت کارت انجام می دهید، بدون نیاز به انجام کاری، سیستم به صورت خودکار، تخفیفات در نظر گرفته شده را اعمال می کند. تخفیف اعمال شده را می توانید در طی مراحل ثبت سفارش و قبل از پرداخت مشاهده نمایید(مشابه تصویر زیر).
فروش ویزا کارت | تهران کردیت کارت