محصولات و خدمات تهران کردیت کارت

پرداخت های ارزی به عنوان یکی از مهمترین موضوعات بین المللی مطرح است و کشور ما در زمینه استفاده از کارت های ‏ارزی ویزا و مستر محدودیت هایی دارد. تهران کردیت کارت مجموعه ای فعال و خوش سابقه در ارائه ابزارهای پرداخت بین ‏الملل و انواع کارت های ارزی ویزاکارت و مسترکارت است. خدمات مجموعه ما، صدور انواع مستر کارت و ویزا کارت( فیزیکی و مجازی)، شارژ انواع کارت ‏های اعتباری، انجام انواع پرداخت های آنلاین ارزی، پرداخت ‏PayPal، مشاوره و راهنمایی در زمینه پرداخت های ارزی را ‏شامل می شود.
در ادامه توضیحات خلاصه ای از انواع محصولات و خدمات ما آورده شده است. برای اطلاعات کاملتر و ثبت سفارش می توانید ‏بر روی گزینه "جزییات بیشتر" کلیک کنید. همچنین در صورت وجود هر گونه سوال، از طریق شماره های تماس و ایمیل ‏مجموعه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. ‏

سفارش پرداخت آنلاین ارزی

اگر پرداخت ارزی دارید که لازم است انجام شود ولی شخصا نمی توانید آن را پرداخت کنید و یا به هر دلیلی تمایل دارید که کارشناسان ما پرداخت شما را انجام دهند، می توانید به سادگی سفارش پرداخت با ویزا و مستر انجام دهید تا کارشناسان پرداخت در کمترین زمان ممکن و پایین ترین کارمزد، پرداخت شما را انجام دهند. تمامی پرداختهای که از طریق درگاه ویزا و مستر هستند و همچنین پرداختهای پی پالی توسط مجموعه ما انجام می گیرد.

ویزا کارت مجازی دلاری

ویزا کارت مجازی بوده و برای پرداخت های آنلاین ارزی استفاده می شود. با این کارت شما می توانید از کلیه وبسایت های اینترنتی که به درگاه ویزای بین الملل متصل هستند، خرید کنید. این کارت ها در مبالغ 260 دلاری و 920 دلاری ارائه می شود. اعتبار آن یک ماه بوده و قابلیت شارژ مجدد و ریفاند مبالغ را ندارد. از آنجایی که به صورت پیش پرداخت ‏PrePaid‏ ارائه می گردد( کارتهای پیش پرداخت امکان جابجایی پول ندارند).

ویزاکارت قابل شارژ مسافرتی

این کارت فیزیکی و قابل شارژ مجدد است و از تاریخ صدور دو سال اعتبار دارد. با این کارت علاوه بر انجام پرداخت آنلاین ‏ارزی و خرید فروشگاهی از دستگاه پوز(‏P.O.S‏) در سراسر دنیا، امکان برداشت از خودپردازهای متصل به درگاه مستر نیز ‏وجود دارد. سقف موجودی کارت 2000 دلار بوده و سقف شارژ سالانه ندارد. این کارت به حساب بانکی ‏متصل نیست و به صورت پیش پرداخت ‏PrePaid‏ ارائه می گردد( کارتهای پیش پرداخت امکان جابجایی پول ندارند) و شارژ ‏مجدد آن، از طریق وبسایت ما امکان پذیر است‏.‏

شارژ ویزاکارت قابل شارژ‏

  مشتریانی که ویزا کارت قابل شارژ دارند می تواند از طریق پنل وبسایت تهران کردیت کارت، کارت خود را با موجودی مورد نظرشان شارژ کنند. ویزاکارتهای مسافرتی قابلیت شارژ از 100 الی 200 دلار با مضرب 10 را روی وبسایت دارند.
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت