این قوانین و مقررات متعلق به تهران کردیت کارت می باشد و کليه حقوق انتشار آن محفوظ است و علاوه بر مفاد زير تهران کردیت کارت به عنوان يک سايت ايراني از قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران تبعيت مي نمايد.

الف – شرایط سنی ثبت نام کارت
کارت های ارائه شده در تهران کردیت کارت براي اشخاص بالاي 18 سال مي باشد و با عضويت در اين سايت شما تاييد مي نمائيد که بالاي 18 سال هستيد.

ب – شرايط استفاده
تهران کردیت کارت مي تواند هر قسمتي از اين قوانین و مقررات را در هر موقع تغيير دهد. متن قوانین هميشه برروي سايت قابل مشاهده است. درصورتي که در هر زماني با اين قوانین مخالف بوديد مي توانيد دریافت خدمات از تهران کردیت کارت را متوقف نمائید.
تهران کردیت کارت گاها براي اطلاع يافتن شما از مطالب مهم به شما ايميل هايي را ارسال مي کند. شما بدينوسيله موافقت خود را با دريافت اينگونه ايميل ها اعلام مي داريد.
در صورتي که کلمه عبور خود را فراموش کرده ايد با استفاده از لينک 'فراموشي کلمه رمز' مي توانيد آنرا دريافت کنيد. مسئولين وب سايت به هيچ عنوان نسبت به ارسال دستي اين اطلاعات اقدام نخواهند کرد.
انکار تعهد: تهران کردیت کارت سرويس حاضر را به همان شکلي که هست و بدون هرگونه تعهدي ارائه مي کند. ما در مورد عدم قطع شدن وبسايت و خدمات، خالي از اشکال بودن آن، رفع اشکالات يا تطابق آن با نيازهاي شما تعهدي نداريم.
 

پ –  موارد مصرف کارت
كارت های ارائه شده در تهران کردیت کارت يك جايگزين بصرفه و هوشمند براي حمل وجه نقد می باشد. شما مي توانيد تنها پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد خرج نماييد. مدرک شناسایی كه براي ثبت نام نياز است تصویر کارت ملی و یا پاسپورت معتبر شخص شما مي باشد  استفاده کننده از کارت فقط مجاز به استفاده در مراکز مجاز پذیرش ویزا و یا مستر کارت می باشد. هرگونه تخلف از قوانین منجر به توقف ارائه خدمات به دارنده کارت می گردد. استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی تهران کردیت کارت موجود می باشد است.

ت -  پذیرش کارت اعتباری توسط وب سایت ها
استفاده از کارتها و پذيرش آنها توسط وب سايتهای مختلف تابع قوانين اقتصادی، سياسی و ... کشور مربوطه و موسسات و سایت های مالی و اعتباری واسطه می باشد. در نتيجه در هنگام استفاده از کارتها بايد به محدوديتها و خطرات ناشی از هر نقل و انتقال دقت کافی داشت که ممکن است حتی در شرايطی به بلوکه کردن وجوه، عدم عمل به تعهدات و ... از طريق فروشندگان بدلايل مختلف منجر گردد، دارنده کارت بايد شخصاً به مطالعه در اين زمينه پرداخته و در صورت بروز مشکلاتی از اين قبيل، تهران کردیت کارت هيچگونه مسئوليتی در قبال اين عدم انجام تعهدات نداشته و قادر به جلوگيری از هيچ يک از فرايندهای پرداخت نمی باشد. وب سایت ها در قبول و یا رد کارتهای صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه تهران کردیت کارت نخواهد بود.

ث - رعایت قوانین بین المللی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران
دارنده و استفاده کننده کارت خود را ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران  و قوانین بین الملل دانسته و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً برعهده می گیرد.

ج - حفظ اطلاعات کارت
دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر، پذیرفته نیست.

چ -  زمان و محل دریافت کارت
کارت های هدیه مجازی، برای مشتریان قبلی و مشتریان جدید( بعد از احراز هویت) در ساعات اداری حداکثر تا دو ساعات، بر روی پنل بانکی صادر می شود.
گیفت کارت های فیزیکی، در روزهای کاری، در همان روز سفارش کارت، از طریق پیک و پست ارسال می گردد و در روزهای تعطیل، در اولویت روز کاری ارسال می گردد.
تحویل کارت قابل شارژ بی نام، طی 10 روز کاری و کارت های قابل شارژ با نام، طی2 الی 3 ماه در دفتر تهران و فقط با ارائه اصل پاسپورت، پس از تایید هویت توسط نماینده ی ezTravel، صرفاً به شخص صاحب کارت انجام می گیرد.

* توجه نمایید که ثبت نام مستر کارت قابل شارژ با نام، در بازه ی مذکور به شما تحویل داده می شود، اگر به هر دلیلی ثبت نام کارت توسط بانک تأیید نشد، با نظر مستقیم شما یا کارت به مستر کارت قابل شارژ بی نام تبدیل می گردد و یا وجه اولیه پرداختی شما، عینا به شما عودت داده می شود.


پس از تحویل کارت(انواع کارتهای ارائه شده) به مشتری، تهران کردیت کارت هیچگونه کنترلی روی آن ندارد. علی رغم رعایت موازین قانونی بین المللی با توجه به شرایط خاص کشور، اکیداً به مشتریان توصیه می شود از نگه داشتن حجم بالای موجودی در کارتها به مدت طولانی خوداری نمایند. به لحاظ اینکه شارژ کارت های قابل شارژ به صورت آنی است، پیشنهاد می شود در موقع نیاز کارت را شارژ کرده و از موجودی آن استفاده نمایید.

ح- ارسال مدارک شناسایی پس از انجام سفارش
1. مشتری برای تکمیل فرایند خرید خود روی وبسایت باید احراز هویت گردد. ارائه تصویر کارت شناسایی/ پاسپورت برای تایید هویت مشتریان تهران کردیت کارت الزامی می باشد. همچنین فرد سفارش دهنده بایستی به فیزیک کارت شتابی که با آن پرداخت انجام شده است دسترسی داشته باشد.
2. مشتری موظف است با همان کارت شتابی که قبلا تأیید شده است پرداخت های دیگر خود را نیز انجام دهد. در غیر اینصورت اگر با کارت شتابی جدید روی وبسایت خرید انجام دهد، کارت شتابی جدید نیز باید توسط ما تأیید گردد. برای تأیید کارت بانکی، ارسال تصویر کارت بانکی که 16 رقم و اسم دارنده کارت مشخص باشد لازم است.
3. اگر مشتری با کارت شخص دیگری اقدام به ثبت سفارش روی وبسایت نماید، شخص دارنده کارت بانکی نیز بایستی احراز هویت گردد. فرایند احراز هویت مشتریان فقط در ساعات اداری انجام می گردد.
4. ثبت سفارش روی وبسایت با کارت های بانکی شرکتی( شخصیت حقوقی) امکان پذیر نمی باشد. در صورت ثبت سفارش، مبلغ پرداختی عیناً به همان حساب بانکی یا کارت مذکور عودت داده می شود.

من با انتخاب گزینه "شرایط و قوانین را خوانده‌ام و قبول دارم"، می پذیرم که تهران کردیت کارت در صورت بروز هر یک از موارد زیر هیچ مسئولیتی نخواهد داشت:
1.عدم امکان استفاده از کارت خریداری شده به صورت حضوری (با استفاده از دستگاه POS )، خرید آنلاین، تلفنی یا فرم کاغذی. علی رقم این موضوع، تهران کردیت کارت صرفا جهت رضایت مشتری، امکان پشتیبانی و راهنمایی مشتریان را از طریق شماره ثابت، موبایل، تلگرام و ایمیل را از ساعت 8 صبح تا 12 شب فراهم آورده است.
2. کسر شدن هر مبلغی از کارت یا هر کارمزد اضافی در هنگام انجام تراکنش ها.
3. هر گونه تغییر در محدودیت ها یا شرایط استفاده از کارت توسط طرف صادر کننده کارت

در نتیجه در صورت بروز هر یک از موارد بالا، مسئولیت مربوطه به طور کامل بر عهده من به عنوان خریدار کارت یا شارژ بوده و می دانم که فقط از طریق شماره تلفن درج شده در پشت کارت که مربوط به کشور امارات است، می توانم مراتب را پیگیری نمایم. به همین ترتیب حق هر گونه پیگیری یا درخواست دریافت معادل ریالی از تهران کردیت کارت را از خود سلب می نمایم.

خ- مدت زمان فعالسازی کارت:
با توجه به نوسانات نرخ ارز، حداکثر مدت زمان جهت ارسال مدارک هویتی و فعالسازی کارت خریداری شده، 3 روز می باشد. در صورتی که بیشتر از این به طول بیانجامد، کارت خریداری شده کنسل و کارت جدیدی صادر می شود.

د- عودت وجه
اگر پرداختی از طرف کاربر بر روی وبسایت انجام گیرد و به هر دلیلی امکان انجام خدمت توسط وبسایت تهران کردیت کارت وجود نداشته باشد، مبلغ بعد از احراز هویت مجدد کاربر، عیناً به همان حساب بانکی که با آن پرداخت انجام گرفته است، عودت داده می شود.

ذ- درخواست تأخیر در انجام سفارش توسط مشتری:
در صورتی که مشتری به هر دلیلی از تیم پرداخت درخواست کند که سفارش با تاخیر انجام شود، مبلغ ریالی به صورت امانت و تا تصمیم قطعی در اختیار تهران کردیت کارت خواهد بود. پس از تصمیم گیری درباره سفارش پرداخت، هزینه انجام سفارش، مجددا محاسبه شده و در صورت نیاز به مشتری مابه التفاوت اعلام و یا عودت داده خواهد شد.  
ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت