توافقنامه فی مابین کاربران و سایت تهران کردیت کارت

ماده 1 - طرفین توافقنامه

این توافقنامه فی مابین سایت تهران کردیت کارت بعنوان ارائه دهنده خدمات کارتها و پرداختهای آنلاین ارزی (حق العمل کار) از یک طرف و گیرنده ی خدمات از این پس کاربر نامیده می شود، از طرف دیگر منعقد می گردد.

ماده 2 - موضوع توافقنامه

انجام خدمات تهیه کارتهای ارزی پیش پرداخت و خدمات شارژ کارتهای مذکور  از مرحله درخواست اولیه تا مرحله تحویل و شارژ کارت کاربر و مشاوره در خصوص فعالسازی و نحوه ی استفاده از کارتهای تحویلی و انجام خدمات پرداخت حسب مورد و به درخواست کاربر در چارچوب قوانین جاری کشور و شرکت های صادر کننده کارت و سایت تهران کردیت کارت .

ماده 3 - مدت توافقنامه

این توافقنامه از لحظه ی ثبت درخواست و تکمیل فرآیند احراز هویت و پرداخت مبلغ ریالی سفارش  توسط کاربر شروع و با تخصیص، شارژ کارت به میزان درخواستی کاربر و انجام خدمات پرداخت ارزی ، حسب مورد و مستقل از یکدیگر  به اتمام می رسد.

ماده 4 - مبلغ توافقنامه

مبنای مبلغ پرداختی توسط کاربر بر اساس کارمزدهای ارائه شده توسط صادر کننده ی کارت، مبلغ حواله ی ارزی و کارمزد سایت تهران کردیت کارت به همراه مالیات ارزش افزوده، که به شرح جدول ذیل بصورت آنی بر روی سایت محاسبه و توسط کاربر قابل مشاهده و پرداخت است.

سفارش پرداخت زیر 50 دلار

معادل1 دلار کارمزد تهران کردیت کارت + 2.5 دلار بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

سفارش پرداخت بین 50 الی 75 دلار

معادل1.5 دلار کارمزد تهران کردیت کارت + 4 دلار بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

سفارش پرداخت بین 75 الی 100 دلار

معادل2 دلار کارمزد تهران کردیت کارت + 5 دلار بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

سفارش پرداخت بین 100 الی 1000 دلار

معادل2 % کارمزد تهران کردیت کارت + 5 % بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

سفارش پرداخت بین 1000 الی 3000 دلار

معادل2 % کارمزد تهران کردیت کارت + 4 % بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

سفارش پرداخت بالای 3000 دلار

معادل2 % کارمزد تهران کردیت کارت + 3 % بعنوان کارمزد حواله ارزی توسط صرافی

ماده 5 - شرایط عمومی توافقنامه

1-5- خدمات ارائه شده در سایت تهران کردیت کارت برای اشخاص بالای 18 سال است.

2-5- استفاده از هرگونه کارت بانکی و اوراق شناسایی دیگران (پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و ...) تحت هر شرایطی غیرمجاز و مسئولیت مستقیم موضوع بعهده ی کاربر بوده و سایت تهران کردیت کارت از این حیث مسئولیتی نخواهد داشت.

3-5- از آنجایی که استفاده از کارت پیش پرداخت ارزی و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده ی اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی شرکت صادر کننده موجود می باشد، امکان پذیر است، لذا کاربر موظف است با مراجعه به سایت صادر کننده ی کارت که مشخصات وی پشت کارت درج شده است، ضمن دریافت خدمات پشتیانی، کلیه مقررات و شرایط استفاده از کارت دریافتی را مطالعه نماید. بدیهی است، در صورتی که به هر دلیلی کاربر خارج از شرایط و مقررات شرکت صادر کننده اقدامی انجام دهد که موجب مسدود شدن یا از بین رفتن تمام یا بخشی از موجودی کارت شود، هیچ گونه مسئولیتی بعهده ی سایت تهران کردیت کارت نیست.

4-5- از آنجایی که بر اساس قوانین صادر کنندگان کارت های پیش پرداخت ارزی این کارت ها جایگزینی برای وجه نقد است، دارنده  کارت شخصا موظف به حفظ کارت و اطلاعات آن بوده و هرگونه ادعا مبنی بر سوء استفاده توسط دیگران پذیرفته نیست.

5-5- کاربر موافقت خود را در خصوص دریافت هرگونه ایمیل به کلیه آدرس های ثبت شده توسط وی در سایت شامل اطلاع رسانی خرید، تغییرات در نحوه ی ارائه و استفاده کارتها، تغییرات در قوانین و مقررات سایت، نکات فنی و تکنیکال، اطلاع رسانی آخرین وضعیت بازارهای پولی و مالی، تبلیغاتی و ... ، از طرف سایت تهران کردیت کارت اعلام می نماید.

6-5- کاربر موظف به حفظ و نگهداری رمز عبور سایت تهران کردیت کارت بوده و در صورت فراموشی صرفاً می تواند از طریق بخش "بازیابی رمز عبور" اقدام کند. امکان ارسال دستی این اطلاعات از طرف سایت تهران کردیت کارت به هیچ عنوان وجود ندارد.

7-5- کاربر موظف به نگهداری اطلاعات کارت شامل شماره سریال و شماره 16 رقمی کارت و رمز عبور پنل مدیریت کارت است و سایت تهران کردیت کارت هیچ گونه مسئولیتی از این بابت ندارد.

8-5- سایت تهران کردیت کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال موجودی کارتهای صادره، تاریخ انقضا، کارمزدهای دریافتی بابت تراکنش ها و ... نداشته و کلیه ی مسئولیت های مرتبط با موضوع مذکور بر اساس قوانین صادر کننده کارت بعهده ی کاربر است.

 تبصره: با توجه به اینکه کارتهای ارائه شده از نوع پیش پرداخت بوده و سایت تهران کردیت کارت هیچگونه دخل و تصرفی در صدور، نگهداری موجودی، کنترل موجودی، تاریخ انقضا و ... ندارد، و از طرف دیگر زمان استفاده محدود به تاریخ مندرج  بر روی کارت و شرایط استفاده بر اساس قوانین و مقررات صادر کننده ی کارت است،کاربر کلیه مسئولیت های ناشی از عدم استفاده از موجودی کارت در مدت یاد شده را شخصا پذیرفته و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

تبصره: در صورتی که امکان استفاده از کارت به هر دلیل، مانند مسائل تحریم، قوانین و مقررات و بخشنامه های داخلی صادر کننده و غیره فراهم نباشد.، تهران کردیت کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال عملکرد کارت و همچنین موجودی کارت نداشته و کاربر حق هرگونه شکایت و اعتراض، جزئاً یا کلاً ، شرعاً یا عرفاً و حقوقی یا کیفری نسبت به تهران کردیت کارت  را از خود سلب و ساقط می نماید.

9-5- سایت تهران کردیت کارت متعهد است در صورتی که به هر نحوی از انحاء امکان تهیه کارت پیش پرداخت ارزی و یا شارژ درخواستی کاربر را نداشته باشد، نسبت به استرداد وجوه دریافتی در وجه کاربر اقدام نماید.

تبصره: استرداد وجه صرفاً به حسابی که پرداخت اولیه کاربر از آن صورت گرفته است واریز می گردد.

تبصره: در صورت عدم تطابق مدارک احراز هویت با اطلاعات ثبت شده در سایت تهران کردیت کارت توسط کاربر، استرداد وجه صرفاً با دستور قضایی یا مراجع ذی صلاح امکان پذیر خواهد بود.

10-5- کاربر ملزم به رعایت کلیه قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی در خصوص استفاده از کارتهای پیش پرداخت ارزی بوده و در صورت تخلف از قوانین مذکور، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً بر عهده می گیرد.

11-5- سایت تهران کردیت کارت متعهد به حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران بوده و می بایست تدابیر لازم امنیتی را به منظور حفظ و حراست هرچه بیشتر اطلاعات مذکور فراهم سازد.

12-5- در صورتی که کاربر به سایت تهران کردیت کارت وکالت یا نمایندگی دهد که از طرف وی نسبت به تحویل کارت قابل شارژ درخواستی اقدام نماید، موظف به تکمیل و امضای فرم تعهد نامه استفاده مجاز از کارت، که از طرف صادر کنندگان کارت صادر می گردد است. بدیهی است سایت تهران کردیت کارت موظف است به منظور احراز هویت نهایی پس از رویت و تایید اصل گذرنامه و اخذ تعهد نامه از کاربر، تعهدنامه مذکور را به نمایندگی از وی در اسرع وقت تحویل صادر کننده کارت نماید.

13-5- کاربر موظف است حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان ثبت درخواست و تکمیل پرداخت به منظور انجام احراز هویت(KYC) تصویر مدارک خود را از قبیل کارت ملی، پاسپورت، کارت بانکی (که شماره 16 رقمی کارت و نام دارنده ی کارت مشخص باشد) و مدارکی که حسب مورد توسط سایت تهران کردیت کارت اعلام می گردد، ارائه کند. در غیر این صورت سایت تهران کردیت کارت مجاز خواهد بود درخواست کاربر را به طور یکطرفه باطل نماید.

14-5- از آنجایی که فرآیند احراز هویت و تهیه و تحویل کارت های پیش پرداخت ارزی برای کاربران جدید مستلزم زمان بوده، سایت تهران کردیت کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال محدودیت های زمانی مدنظر کاربر نخواهد داشت و کاربر از این بابت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب و ساقط می نماید.

تبصره: منظور از کاربر جدید، کاربری است که با مشخصات جدید از قبیل آدرس ایمیل و یا کارت بانکی جدید، نسبت به ثبت درخواست اقدام نماید.

15-5- کاربر موظف است حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان دریافت کارت از سایت تهران کردیت کارت با مراجعه به سایت صادر کننده، نسبت به فعالسازی، ثبت نام و شخصی سازی کارت خود اقدام نماید. بدیهی است در صورت تاخیر در انجام فرآیند مذکور، هیچگونه مسئولیتی بعهده ی سایت تهران کردیت کارت نیست (حسب مورد و بر اساس شرایط فعال سازی  کارت دریافتی).

16-5- طبق ضوابط و سیاست های صادر کننده ی کارت ها، امکان استفاده از کارتهای موضوع این توافقنامه توسط شخص ثالث وجود ندارد.

17-5- کارت در زمان تحویل دارای موجودی نمی باشد.

18-5- بر اساس قوانین صادر کننده ، درصورتی که پس از صدور، کارت به مدت 3 ماه متوالی شارژ نگردد، کارت با صلاحدید بانک غیر فعال خواهد شد. در صورت بروز آن، تهران کردیت کارت مسئولیتی در قبال فعال نمودن مجدد و پیگیری آن ندارد.

19-5- هزینه های رایج مربوط به دارنده کارت(Card Holder)  اعم از شارژ سالیانه، هزینه های جابجایی پول و ... شامل هزینه صدور کارت نیست.

20-5- تهران کردیت کارت نماینده مسترکارت یا شرکت های مشابه نبوده و صرفا به عنوان حق العمل کار است.

21-5-  تهران کردیت کارت بجز ارائه کارت مورد درخواست کاربر در زمان مقرر، هیچ گونه مسئولیت قانونی دیگری کلا یا جزئا بر عهده نخواهد داشت.

22-5- تهران کردیت کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسائل ناشی از تحریم های اقتصادی ایران، آینده مالی بانک صادر کننده، بروز هرگونه رخداد غیر مترقبه، و خارج از کنترل در سطح ملی یا بین المللی در ماهیت و عملکرد کارت ندارد.

23-5- با توجه به تغییر قوانین پولی و مالی در سطح ملی و بین المللی،  تهران کردیت کارت و بانک صادرکننده می توانند در هر زمان مفاد این تفاهم نامه را بدون اعلام قبلی، تغییر داده و یا مفادی به آن اضافه یا کم نمایند. مسئولیت اطلاع از این تغییرات و مفاد جدید به عهده کاربر است. بدیهی است تقاضای مجدد در استمرار استفاده از خدمات به منزله پذیرفتن آخرین موارد مندرج است. کاربران می توانند از طریق تماس با تهران کردیت کارت از این موارد آگاهی یابند. در هر صورت این شرایط مورد توافق طرفین لازم الاتباع و مستند است.

24-5- کاربر متعهد می شود آدرس خود را در ایران را به عنوان(Billing Address) در سایت های اینترنتی اعلام ننماید. در غیر این صورت عواقب احتمالی متوجه وی بوده و تهران کردیت کارت هیچ تعهدیدر این خصوص نخواهد داشت.

25-5- هزینه های ناشی از مفقود شدن، مخدوش شدن، یا قرار گرفتن کارت در میدان مغناطیسی قوی و یا هر عاملی که موجب غیر فعال شدن کارت و لزوم صدور کارت جدید گردد، بر عهده کاربر است.

26-5- تهران کردیت کارت ، هیچ تعهدی در قبل عدم عملکرد کارت در سایت و درگاه های مختلف ندارد.

27-5- استفاده و برداشت از کارت تا سقف موجودی حساب امکانپذیر می باشد.

28-5- ورود کد امنیتی(PIN)  چهار رقمی برای کلیه پرداخت ها و برداشت ها از دستگاه خودپرداز و یا کارتخوان های بین المللی توسط این کارت الزامی است( حسب مورد و بر اساس ویژگی کارت دریافتی).

29-5- مسئولیت بروز هر گونه مشکل در مراحل خرید و یا برداشت از حساب یا برگشت به حساب که ناشی از عملکرد غلط یا سوءاستفاده از امکانات کارت توسط کاربر کارت باشد مستقیما متوجه اوست.

30-5- در صورت عدم رعایت اصول و موازین و بروز هر گونه تخلف و تخطی از قوانین بانک صادر کننده که جنبه بین المللی دارد، بانک حق مسدود کردن حساب و ارجاع موضوع به پلیس بین الملل را برای خود محفوظ میداند.

31-5- این کارت جزو اموال بانک صادر کننده بوده و بانک این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمان سرویس و خدمات خود را در مورد این کارت قطع کرده، حقوق آن را از مشتری سلب نموده و از دارنده تقاضای استرداد کارت را بنماید. در این صورت دارنده کارت ملزم به استرداد آن است.

32-5- کارت ها در زمان تحویل کاملا قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی حین استفاده از کارت، کاربر موظف است موضوع را به واحد پشتیبانی بانک صادر کننده اطلاع دهد.

33-5- کارت مذکور به طور معمول مورد پذیرش تمام سایت های اینترنتی است که در آن لوگوی ( نشانه) مسترکارت/ ویزا کارت(حسب نوع کارت دریافتی) به نمایش درآمده و پذیرای کارت های بین المللی برای پرداخت وجه کالاها و خدماتشان هستند. در هر صورت، اگر حساب مذکور از طرف سایت اینترنتی به هر دلیلی مورد پذیرش قرار نگرفت، بانک صادر کننده، نمایندگان بانک یا پیمانکاران فرعی آن، متحمل جبران خسارت یا مسئول در قبال صاحب کارت، داد و ستد اینترنتی مورد نظر و یا ارائه کننده سایت مرتبط با آن داد و ستد نخواهند بود.

ماده 6 - خیارات

1-6: به موجب این ماده ضمن عقد خارج لازم اسقاط کافه خیارات ولو خیار غبن فاحش از این توافقنامه برای طرفین بعمل آمد.

ماده 7 - سایر شرایط و مواردی که در این توافقنامه پیش بینی نگردیده، تابع قوانین جاری کشور و شرایط و مقررات صادرکننده کارتهای پیش پرداخت ارزی (موضوع توافقنامه) بوده و برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

 

انتخاب گزینه " شرایط توافقنامه و قوانین سایت را مطالعه کرده و قبول دارم " توسط کاربر به منزله ی امضاء توافقنامه توسط طرفین است.