تهران کردیت کارت

تهران کردیت کارت چه خدماتی ارائه می کند؟
فعالیت اصلی تهران کردیت کارت، صدور انواع کارت های پیش پرداخت ارزی ویزا و مستر است. دیگر خدمات این مجموعه، شارژ سایر کارتها و خرید ه مانده کارت است. لیست کامل خدمات تهران کردیت کارت را در اینجا می توانید مشاهده نمایید.
آیا امکان خرید حضوری از تهران کردیت کارت وجود دارد؟
تهران کردیت کارت ماهیتاً یک کسب و کار اینترنتی است و داری دفاتر پشتیبانی می باشد. علاوه بر این شعبه حضوری تهران کردیت کارت در هایپر استار غرب تهران واقع شده است. شما می توانید از روی وبسایت و یا از فروشگاه حضوری ما خرید انجام دهید. همچنین برای اعتماد هر چه بیشتر مشتریان، امکان پذیرش حضوری نیز در دفتر مرکزی وجود دارد. جهت دریافت اطلاعات شعبه حضوری و یا مراجعه به دفتر پشتیبانی(پذیرش با هماهنگی قبلی) می توانید به آدرس های ارائه شده در"تماس با ما" مراجعه فرمایید.
چگونه می توانم از وبسایت تهران کردیت کارت خرید انجام دهم؟
برای انجام خرید می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید:

1- در منوی اصلی، از طریق بخش محصولات و یا خدمات، محصول مورد نظر را انتخاب نمایید. در صفحه ی محصول با مطالعه ی اطلاعات و ویژگی های کارت، بر روی گزینه ثبت سفارش کلیک نمایید.

2- در صفحه اصلی، در بخش" سفارش سریع" محصول مورد نظر را انتخاب نمایید.

در هر دو حالت، شما به صفحه ثبت سفارش وارد می شوید و با تکمیل اطلاعات خواسته شد و انتها با انجام پرداخت بانکی، سفارش خود را نهایی می کنید. بعد از پرداخت بانکی، یک شماره سفارش به شما داده می شود. توجه نمایید اگر اولین باری است که از ما خرید انجام می دهید، یک مرحله احراز هویت از طریق ارسال مدارک هویتی لازم است.
چرا در انجام سفارش باید مدارک هویتی ارائه کنم؟
به علت امنیت پرداخت شما و جلوگیری از سوء استفاده احتمالی از طریق کارتهای بانکی سرقتی و یا مفقودی، یک مرحله احراز هویت توسط وبسایت انجام می گیرد. موضوع احراز هویت مشتریان مورد تأیید و پیشنهاد پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات(پلیس فتا) می باشد.

شعبه حضوری هایپر استار

ساعات و روزهای کاری شعبه هایپر استار چه زمانی است؟
شعبه حضوری ما در هایپر استار طبق تقویم مجموعه هایپر استار در تمامی روزهای کاری مجموعه، از ساعت 10 صبح تا ساعت 12 شب، همه روزه باز است. قابل ذکر است مجموعه هایپر استار تنها در 5-6 روز سال تعطیل است.
آیا امکان انجام پرداخت آنلاین ارزی توسط پرسنل هایپر وجود دارد؟
خیر، در صورت نیاز به انجام پرداخت آنلاین ارزی، شما می توانید بر روی وبسایت ثبت سفارش پرداخت با ویزا/مستر نمایید تا کارشناسان پرداخت ما پرداخت شما را انجام دهند.
قیمت کارت های ارائه شده بر روی وبسایت و هایپر استار یکسان است؟
فروش کارت ها در شعبه هایپر استار شامل چند دلار تخفیف ویژه حضوری می شود و ارزانتر از وبسایت است. این موضوع صرفا در مورد هزینه صدور کارت ها است. کارمزد شارژ کارت های قابل شارژ، روی وبسایت و کانتر فروش حضوری هایپر یکسان است.
من از هایپر استار کارت قابل شارژ خریدم، آیا کارتم را باید حتما حضوری در شعبه هایپر استار شارژ کنم؟
خیر، شارژ مسترکارت های قابل شارژ هم از روی وبسایت و هم از شعبه حضوری هایپر استار امکان پذیر است.
پرسنل فروش در هایپر استار می توانند مراحل فعالسازی(Activation) را برای من حضوری انجام دهند؟
در حالت کلی پیشنهاد ما اینست، بنابه اینکه فایل راهنمای فعالسازی به صورت بروشور کاغذی و راهنمای روی وبسایت ارائه شده و در اختیار مشتری است، خود فرد اقدام به باز کردن بسته کارت و فعالسازی کارت نماید. ولی در صورت نیاز، همکاران بخش هایپر می توانند فرآیند فعالسازی کارت را در حضور شما انجام دهند.
من قبلا از هایپر استار کارت هدیه ویزا(تراول ایزی) خریداری کرده بودم، باقی مانده موجودی کارت را چگونه می توانم نقد کنم؟
لطفا روی پنل بانکی ویزا کارت تراول ایزی، تاریخ انقضای کارت را چک نمایید. در صورت که کارت منقضی نشده باشد، می توانید روی وبسایت خرید مانده کارت انجام دهید.

سوالات عمومی کارت های ارزی

ویزا کارت/مستر کارت چیست و چه تفاوتهایی با هم دارند؟

ویزا و مستر دو شرکت مالی بین المللی هستند که اکثر موسسات مالی و بانکی، کارت های خود را به درگاه(شبکه) این دو شرکت وصل کرده اند. شبکه ویزا یا مستر مشابه شبکه شتاب در کشورمان هستند. به عنوان نمونه: شما با کارت بانک پارسیان می توانید از دستگاه پوز بانک ملت خرید انجام دهید. یک کارت اگر توسط بانکی صادر می شود و به در گاه ویزا وصل باشد، حتما لوگوی ویزا روی کارت وجود دارد و اگر این کارت به درگاه مستر متصل باشد، حتما لوگوی مستر روی کارت وجود دارد. در حالت کلی، تفاوت چندانی با هم ندارند، زیرا تعداد وبسایتها( جهت خرید آنلاین)، فروشگاهها ( جهت خرید P.O.S) و دستگاه های خودپرداز( جهت برداشت وجه نقد) که به درگاه ویزا یا مستر وصل هستند بسیار مشابه است. به علت رقابت شدید این دو شرکت، خدماتی که به مشتریان داده می شود نیز نزدیک به هم است.

تفاوت کارت اعتباری مجازی و فیزیکی در چیست؟

ویزا کارت یا مسترکارت فیزیکی همانند کارتهای موجود در شبکه بانکی ایران می باشد و از آنها علاوه بر امکان خرید آنلاین، می توان از پایانه های فروش(POS) در خارج از کشور استفاده نمود.

ویزا کارت یا مسترکارت مجازی در واقع تنها مشخصات مندرج بر روی کارت و سایر اطلاعات لازم برای پرداخت آنلاین می باشد و فیزیک کارت ندارند. بنابراین فقط برای پرداخت های آنلاین استفاده می شوند.

توجه نمایید که کارتهایی که توسط تهران کردیت کارت ارائه می شوند، به حساب بانکی وصل نیستند و امکان جابجایی پول ندارند.

ویزاکارت یا مستر کارت هدیه چیست؟

ویزاكارت/مسترکارت هدیه (Gift) نوعی کارت پیش پرداخت(Pre-Paid) می باشد که يك جايگزين بصرفه و هوشمند براي پرداخت های اینترنتی و همچنین حمل وجه نقد جهت خرید از دستگاه POS است. این کارت همانطور که از نامش پیداست بعنوان کارت هدیه صادر می گردد ، به این معنا که امکان شارژ مجدد کارت وجود ندارد و تنها در مبالغ از پیش تعریف شده در زمان خرید شارژ می گردد و شما مي توانيد تنها پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد خرج نماييد. شما مي توانيد از گیفت كارت خود براي خريد، پرداخت قبوض و صورتحساب هايتان هر كجا كه كارت هاي نقدي VISA و یا Master پذيرفته مي شوند،‌ اعم از فروشگاه ها، خريدهاي آنلاين و يا بر روي تلفن استفاده نماييد(البته کارت های مجازی امکان پرداخت آفلاین و تلفنی را ندارند).

برای داشتن کارت هدیه(فیزیکی/مجازی) علاوه بر مقدار شارژ، خود کارت هزینه اولیه مجزا در بر خواهد داشت. همچنین اگر پرداختهای شما صرفاً اینترنتی است، می توانید از مسترکارتهای مجازی نیز استفاده نمایید. حتما توجه کنید که مسترکارتهای مجازی، هیچگونه ماهیت فیزیکی ندارند و اطلاعات کارت در پنل اینترنت بانک شما ثبت می شود.

در زمان سفارش محصول کارت، چه هزینه هایی باید پرداخت کنم؟

برای کارت های مجازی، تنها هزینه صدور اطلاعات و میزان شارژی که در کارت لود خواهد شد، پرداخت می شود. برای کارتهایی که فیزیک دارند، علاوه بر هزینه صدور و شارژ کارت، در صورت نیاز به ارسال خود کارت، می بایست هزینه ارسال آن نیز پرداخت شود.

آیا کارت های تهران کردیت کارت به حساب سوئیفت متصل هستند؟ و SWIFT Code دارند؟

کارت های ما، کارت های پیش پرداخت(PrePaid) هستند و به حساب بانکی متصل نیستند و طبیعتاً سوئیفت کد نیز ندارند. کارت های هدیه ای که توسط بانک های ایرانی ارائه می شوند نیز به صورت، پیش پرداخت هستند. به این معنی که به حساب بانکی وصل نیستند ولی موجودی کارت توسط بانک صادر کننده تضمین می شود.

من می خواهم در یک آزمون بین المللی شرکت کنم. آیا امکان هزینه پرداخت با کارت های شما را دارم؟

بله، نه تنها ثبت نام آزمون، بلكه سایر انواع پرداخت های دانشجویی نظیر: هزینه اپلیکیشن فی، هزینه خوابگاه، شرکت در کنفرانس و ... را نیز می توانید پرداخت کنید. علاوه بر این می توانید از کارت های ما جهت پرداخت هزینه های مهاجرتی(تعیین وقت سفارت، سویس فی، ..)، توریستی و مسافرتی(رزرو هتل، رزرو پروازهای خارجی، ...)، خرید از وبسایت های خارجی(آمارزون، ebay،...) خرید کنید. در حالت کلی هر خریدی که با کارت های بین المللی انجام می شود و هیچ محدودیت خاصی ندارد، مستر کارت و ویزا کارت های هدیه تهران کردیت کارت امکان پرداخت آن را دارند. در برخی موارد که نیاز به فیزیک کارت است(مانند برخی از رزروهای هتل)، حتما کارت هدیه فیزیکی باید تهیه شود.

آیا با کارت های هدیه ویزا و مستر کارت، امکان خرید حضوری در فروشگاه های خارج از کشور وجود دارد؟

بله، تقریبا تمامي فروشگاههاي خارجی به درگاه ویزا و مستر متصل هستند، توجه داشته باشید مثلا اکثر کشورها به درگاه مستر بین الملل(Global) متصل هستند و چندین کشور نیز به درگاه مستر محلی(Local) متصل هستند. ویزا کارت/مسترکارت های ما به درگاه ویزا/مستر بین الملل متصل هستند بنابراین می توانید در فروشگاه های معروف زنجيره اي در خارج از كشور که در گاه بین الملل (Global) دارند ، شاملCarrefour ، 7 Eleven ، Speine و .... مجهز به پايانه پذيرنده اين كارتها مي باشند و شما به راحتي مي توانيد خريد نماييد.

برخی از وبسایت ها درخواست می کنند که اطلاعات کارت را برایشان ایمیل کنیم، آیا این مورد کار صحیحی است؟

ما اکیدا پیشنهاد می کنیم اصلاً و تحت هيچ عنوان اطلاعات كارت را از طریق ایمیل و یا روشهای مشابه در اختيار وب سايت و يا اشخاص متفرقه قرار ندهيد كه عواقب سوء احتمالي آن به عهده شما مي باشد و امكان سوء استفاده نيز وجود دارد مگر اینکه خودتان به آن سایت و یا فرد اطمینان کامل داشته باشید. در زمان ورود اطلاعات کارت خود در اینترنت نیز اطمینان حاصل کنید صفحه ای که در آن حضور دارید صفحه امن (SSL) با مجوز باشد.

اگر پرداخت آنلاین ارزی من غیر دلاری باشد، چگونه می توانم مبلغ آن را محاسبه کنم؟

شما برای این محاسبه دلار مورد نیاز می توانید به یکی از روش های زیر اقدام نمایید: 
1- وارد صفحه محاسبه گر مسترکارت شوید. برای محاسبه نرخ برابری ارز در صفحه مذکور، کارمزد تبدیل را 4% در نظر بگیرید چرا که پرداخت با سایر ارزها، شامل کارمزد تبدیل ارز( Change Rate Fee) می شود، در باکس سمت چپ، ارز مورد نظرتان را انتخاب کرده و در باکس سمت راست دلار آمریکا را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه محاسبه(Calculate)، مقدار مورد نیازتان را به صورت دلاری نشان داده می شود. برای آشنایی کاملتر می توانید مقاله"محاسبه ارز مورد نیاز غیر دلاری" را مطالعه نمایید. 

2-وبسایت XE.com یک مرجع معتبر جهانی برای محاسبه نرخ برابری ارزهای بین المللی است. شما می توانید با استفاده از این وبسایت، نرخ برابری ارز مورد نظر خود را با دلار و یا سایر ارزها محاسبه کنید. ضمنا حتما توجه فرمایید، پرداخت با سایر ارزها در بر دارنده هزینه ای با عنوان"Change Rate Fee" یا همان کارمزد تبدیل ارز دارد (درکارت های مستربرای پرداخت های غیر دلار آمریکا این نرخ بین 2.5 تا 4 درصد می باشد). در مواردی که پرداختتان با ارزهای غیر دلاری است، حتما به این موضوع دقت نمایید و موجودی کارت خود را درست انتخاب کنید.

امنیت کارت ها چطور تضمین می شود؟

کارت های فیزیکی ما (هدیه فیزیکی/کارت های قابل شارژ) دارای چیپست هستند و برای تمامی پرداخت های حضوری (دستگاه P.O.S یا ATM) نیاز به پسورد دارند؛با این حال در صورت مفقود شدن و یا به سرقت رفتن کارت، دارنده ی کارت بلافاصله می تواند در پنل اینترنت بانک خود در بخش more گزینه Freeze Card را انتخاب کنید تا دیگرامکان برداشت و استفاده از کارت نباشد، در این حالت بعد از فریز کردن کارت شما به پشیبانی اطلاع می دهید تا کارت جدیدی برای شما صادر شده و موجودی کارت قبلی در آن لود شود.

مستر کارت هدیه (فیزیکی)

ویژگی های اصلی این کارت چیست؟

مسترکارت هدیه ایزی گیفت (ezGyft)یکبار شارژ است و یکسال اعتبار دارد. سقف شارژ آن 1000 دلار بوده و از 50 تا 1000 دلار قابل شارژ می باشد ؛ دارای پنل آنلاین بانکی جهت مشاهده موجودی و تراکنش های انجام گرفته، است. این کارت امکان انجام انواع پرداخت های آنلاین و آفلاین را دارد و همچنین در تمامی دستگاه های پوز(P.O.S) سراسر دنیا که به درگاه مستر بین الملل متصل هستند و محدودیت خاصی را اعمال نکرده اند، امکان خرید فروشگاهی دارد. این کارت ها در انجام پرداخت آنلاین، پرداخت های آفلاین و پرداخت های تکرار شونده(گوگل ادورز، ...) و همچنین خرید فروشگاهی که با دلار آمریکا باشد، کارمزدی ندارد و امکان خرید با سایر ارزها را نیز با کسر کارمزد دارند.

توجه: قابلیت پرداخت در سایت های غیر اخلاقی و شرط بندی را ندارد.

پایه ی ارزی کارت های هدیه چه ارزی است ؟
پایه ی ارزی تمامی کارت های مستر در سایت ما دلار امریکا می باشد، اما تمامی کارت ها قابلیت پرداخت به سایر ارزها را دارند.
مدت زمان صدور کارت و ارسال آن چقدر است؟

در ساعات اداری، صدور کارت یکساعته انجام می گیرد.

در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل، علی رقم اینکه صدور کارت یکساعته است، ارسال آن در اولین روز کاری انجام می گیرد. لازم به ذکر است که برای صدور کارت شما نیاز به احراز هویت دارید (در صورتی که مشتری جدید تهران کردیت کارت هستید) برای مشتریان تهرانی بعد از صدور پیک می شود و برای سایر شهرها، ارسال با پست انجام می گیرد. در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل، علی رقم اینکه صدور کارت یکساعته است، ارسال آن در اولین روز کاری انجام می گیرد. شرکت تهران کردیت کارت به دلیل رعایت مسائل امنیتی بسته بندی کارت را باز نمی کند، .و کارت به صورت پک و بسته بندی (ارسال پیک/پست) به دست مشتری خواهد رسید؛ در شرایط خاص در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات کارت به صورت فوری دارید لطفا با شماره های پشتیبانی تماس گرفته و نحوه ی کار را جویا شوید.
آیا کارت های هدیه قابلیت شارژ مجدد دارند؟

با توجه به اینکه این نوع کارتها، کارت هدیه می باشند امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد. کارت های دیگری با عنوان کارت های قابل شارژ دو ساله و کارت های قابل شارژ سی ماهه توسط تهران کردیت کارت ارائه می شوند که قابلیت شارژ مجدد دارند. برای سفارش سایر کارت ها می توانید در منوی اصلی، از بخش محصولات وارد شوید.

آیا مستر کارت های هدیه بی نام و ناشناس هستند؟

خیر، هر چند نام شما بر روی كارت درج نشده است، ولی کارت هدیه شما، یك كارت ناشناس نیست. این كارت برای شما و با توجه به اطلاعات پاسپورت شما صادر شده است و ركوردی از نام شما با تراكنشهای انجام شده بر روی كارت پیوند داده می شود. همچنین اگر در پرداخت هایتان نیاز به اسم دارنده کارت(holder Name) باشد، اسمی که در پنل آنلاین  کارت ثبت کرده اید، به عنوان نام دارنده کارت محسوب می شود.

نکته: برای ورود به پنل بانکی آنلاین eMoney حتما باید IP شما خارج از ایران باشد.
داخل بسته یک کد چهار رقمی هست، آیا همان رمز کارت می باشد؟
بلی، کد چهار رقمی به عنوان رمز کارت در پرداخت های حضوری با دستگاه پوز(P.O.S) و استفاده از خودپرداز(A.T.M) خارج از کشور استفاده می شود. بسته کارت گیفت به صورت پلمپ دستتان می رسد و فردی به اطلاعات آن دسترسی ندارد. بنابراین حتما نکات ایمنی کارت های بانکی را رعایت نمایید و در سفرهای خارجی به هیچ عنوان برگه رمز را همراه کارت قرار ندهید.

مستر کارت هدیه ( مجازی)

مهمترین ویژگی های مستر کارت مجازی چیست؟

مسترکارت مجازی( Virtual ezGyft) فاقد فیزیک کارت می باشد و صرفا اطلاعات کارت (شامل شماره 16 رقمی،تاریخ انقضاوCVV) در پنل اینترنت بانک برای مشتری صادر می شود. کارت مجازی ارائه شده در سایت تهران کردیت کارت یکبار شارژ بوده و سقف موجودی آن 500 دلار می باشد. این کارت ها تا دو روز بعد از تاریخ صدور اعتبار دارند. دارای پنل بانکی آنلاین است و به صورت آنی امکان مشاهده موجودی و تراکنش های کارت را دارد. از آنجایی که این کارت ها ماهیتا به صورت مجازی صادر می شوند، اطلاعات کارت بر روی پنل بانکی، ارسال می شود. مستر کارت مجازی، به علت نداشتن فیزیک کارت، هزینه صدور بسیار پایینی دارند و مناسب انواع پرداخت های آنلاین ارزی می باشند.

در چه مواردی نمی توان از این کارت استفاده نمود؟

* پرداخت های آفلاین( پرداخت هایی که لازم است اطلاعات کارت به وبسایت فروشنده داده شود تا بعدآ خودش مبلغ خرید را از موجودی کم کند مانند پرداخت های اپ استور، بوکینگ و سایت های مشابه).

* پرداخت های تکرار شونده( پرداخت هایی که آبونمان دوره ای مثلا: هفتگی و یا ماهانه دارد. گوگل ادوورز و آی تیونز آمریکا جزء این دسته از پرداخت ها هستند).

* پرداخت در وبسایت های قمار بازی و وبسایت های غیر اخلاقی.

میزان زمان صدور این کارت چقدر است؟

صدور مستر کارت مجازی برای مشتریان قبلی و احراز هویت شده، در تمامی روزهای سال از ساعت 8 صبح تا ساعت 12 شب حداکثر یک ساعته انجام می گیرد. برای مشتریانی که اولین بار است که از خدمات وبسایت استفاده می کنند، یک مرحله احراز هویت وجود دارد و بعد از احراز هویت نهایتا تا یک ساعت کارت شما صادر خواهد شد . توصیه می شود جهت تسریع فرایند احراز هویت، سفارش اول خود را در ساعات اداری انجام دهید.

آیا بعد از انقضای کارت امکان تمدید یا جایگزینی کارت وجود دارد؟

خیر، بعد از تاریخ انقضای کارت امکان تمدید کارت وجود ندارد. بنابراین توصیه می شود، قبل از تاریخ انقضای کارت، موجودی کارت را با صدور کارت جدید یا خرید مانده کارت، خالی نمایید. برای صدور کارت جدید، لازم است از منوی پنل بانکی، گزینه Issue a Virtual Card انتخاب شود، تا یک کارت مجازی جدید صادر شود. و برای خرید مانده کارت، لازم است از منوی خدمات وبسایت و بخش خرید مانده کارت، وارد شده و ثبت سفارش خرید مانده کارت انجام دهید. تهران کردیت کارت موجودی کارت شما را با کسر کارمزد مربوطه، به حساب ریالی شما عودت می دهد.

آیا تراکنش های کارت منقضی شده قابل مشاهده است ؟

بله. حداکثر تا یک ماه بعد از انقضا امکان مشاهده و دانلود بصورت فایل وجود دارد و بعد از آن حذف می شود.

مستر کارت های قابل شارژ

ویژگی های اصلی مسترکارت های قابل شارژ چیست؟

مسترکارت های قابل شارژ، کارتهای پیش پرداخت(PrePaid) هستند که ویژگی اصلی آنها، قابل شارژ بودن مجدد است. فرد می تواند بعد از تهیه کارت، آن را از طریق پنل تهران کردیت کارت به دفعات شارژ کند. این کارت امکان انجام پرداخت های آنلاین، خرید فروشگاهی از دستگاه پوز و برداشت وجه از خودپردازهای خارج از کشور را دارد.

این کارت ها در دونوع با نام و بی نام ارائه می شود. مستر کارتهای قابل شارژ بی نام، سقف موجودی 5000 دلار دارند و سقف سالیانه موجودی آن نیز 30000 دلار است. اعتبار مستر کارت قابل شارژ بی نام، دو سال است. مسترکارتهای قابل شارژ با نام، سقف موجودی 5000 دلار دارند و سقف سالیانه موجودی آن نیز 30000 دلار است. اعتبار مستر کارت قابل شارژ 30 ماه است. جهت بررسی قابلیت های کارت می توانید به صفحات مسترکارت قابل شارژ بی نام و با نام مراجعه نمایید.

لازم به ذکر است که مستر کارت های قابل شارژ به حساب بانکی متصل نیستند و امکان واریز وجه به این کارت ها و یا انتقال وجه به کارت دیگر از طریق این کارت ها وجود ندارد.

ثبت نام و نحوه تحویل کارت مستر کارت قابل شارژ چگونه است؟

برای ثبت نام مسترکارت قابل شارژ ایزی تراول، تصویر پاسپورت امضا شده با حداقل شش ماه اعتبار ضروری است و در هنگام ثبت نام لازم است که بر روی وبسایت آپلود شود. نمونه پاسپورت مورد تأیید در اینجا آورده شده است. ثبت سفارش مستر کارت بی نام از طریق وبسایت تهران کردیت کارت، به صورت آنلاین و در شعبه حضوری هایپر استار انجام می گیرد. بعد از ثبت نهایی سفارش، نهایتا 7 الی 10 روز کاری طول می کشد که کارت در اختیار شما قرار گیرد.

مستر کارت قابل شارژ با نام نیز، در حدود 2 الی 3 ماه طول می کشد تا کارت آماده شده و در اختیار مشتری قرار گیرد. توجه داشته باشید که مستر کارت های قابل شارژ برای مصارف شخصی صادر می شوند و نباید برای تجارت از آنها استفاده کرد.

شارژ این کارت های به چه نحوی است و چقدر طول می کشد؟

شارژ مستر کارتهای ایزی تراول، از طریق پنل وبسایت تهران کردیت کارت و به صورت آنلاین انجام می گیرد. فرد دارنده کارت در هر زمان و هر مکان می تواند ثبت سفارش کند و هزینه شارژ کارت را به صورت ریالی پرداخت نماید. شارژ کارت به صورت آنی بوده و در هر ساعت از شبانه روز، بعد از ثبت سفارش، حداکثر تا یک ساعت انجام می گیرد.

شرایط برداشت وجه نقد از خودپرداز(ATM) با مسترکارت های قابل شارژ چگونه است؟

مستر کارت های ایزی تراول امکان برداشت وجه نقد از خودپرداز دارد. برای ترغیب مشتریان جهت انجام پرداخت به صورت آنلاین و یا استفاده از دستگاه پوز فروشگاهی، برداشت از خودپرداز دارای سقف روزانه، هفتگی و سالانه است. سقف برداشت روزانه، هفتگی و سالیانه به ترتیب 500 دلار، 2000 دلار و 5000 دلار است. برای کاهش برداشت پول نقد از خودپردازها، در سطح جهانی نیز سیاستهای مشابهی در نظر گرفته می شود. به نحوی که کارمزد 3-4 دلاری برای برداشت وجه نقد از خودپردازها، موضوع طبیعی و جا افتاده است.

هر فرد چند کارت قابل شارژ می تواند داشته باشد ؟

مستر کارت های قابل شارژ با اطلاعات پاسپورت هر شخص صادر می شوند و به هر فرد حقیقی تنها یک عدد کارت تعلق می گیرد، این کارت ها قابلیت تمدید بعد از اتمام تاریخ اعتبار کارت دارند.

داخل بسته یک کد چهار رقمی هست، آیا همان رمز کارت می باشد؟
بلی، کد چهار رقمی به عنوان رمز کارت در پرداخت های حضوری با دستگاه پوز(P.O.S) و استفاده از خودپرداز(A.T.M) خارج از کشور استفاده می شود. بسته کارت گیفت به صورت پلمپ دستتان می رسد و فردی به اطلاعات آن دسترسی ندارد. بنابراین حتما نکات ایمنی کارت های بانکی را رعایت نمایید و در سفرهای خارجی به هیچ عنوان برگه رمز را همراه کارت قرار ندهید.

خریده مانده کارت

تهران کردیت کارت چه کارت هایی را خرید مانده کارت انجام می دهد؟

وبسایت تهران کردیت کارت، برای تمامی کارتهایی که به مشتریان ارائه می دهد، امکان خرید مانده کارت دارد. در حال حاضر ویزا کارت های هدیه تراول ایزی، مسترکارت های مجازی ezGyft و همچنین مستر کارت فیزیکی ezGyft توسط وبسایت خرید مانده کارت می شوند.

اگر در مستر کارت یا ویزا کارتم موجودی مانده باشد، چگونه می توانم موجودی آن را به صورت ریالی دریافت کنم؟

تأکید و راه حل پیشنهادی ما اینست که حتما موجودی توسط خود شما و یا اطرافیان استفاده شود. ولی در صورتی که قبل از تاریخ انقضای کارت به هر دلیل نتوانستید از موجودی استفاده کنید، می توانید از منوی اصلی وبسایت، از بخش خدمات، خرید مانده کارت را انتخاب کرده و مراحل آن را انجام دهید.

کارمزدی که از بابت خرید مانده کارت، وبسایت تهران کردیت کارت کم می کند، به چه میزان است؟

کمترین موجودی کارت که می توان برای خرید مانده کارت اقدام کرد 15 دلار است. برای موجودی های بین 15 الی 100 دلار، مقدار 5 دلار ثابت به عنوان کارمزد کسر می شود. و برای موجودی های بالای 100 دلار، مقدار 5% موجودی کسر شده و 95% موجودی به قیمت دلار زمان سفارش به حساب بانکی تان عودت داده می شود.

چقدر طول می کشد تا مبلغ به حساب بانکی من عودت داده شود؟

حداکثر زمان تعهد شده برای عودت وجه به حساب ریالی مشتریان، 15 روز کاری است. به محض اینکه مبلغ به حسابتان واریز شد، رسید پرداخت نیز به آدرس ایمیلتان ارسال می گردد.

ویزا کارت درهمی (MyNet Card)

مهمترین ویژگی ویزا کارت های درهمی چیست؟

ویزا کارت هدیه مای نت کارت (MyNet Card) اساساً مجازی است و به دلیل نداشتن فیزیک کارت صرفا می توان با آن پرداخت های اینترنتی ارزی را انجام داد. مای نت کارت درهمی، به صورت پیش پرداخت و در موجودی های 1000 درهمی و 3500 درهمی ارائه می شود. پنل آنلاین بانکی دارد و بر روی آن می توان موجودی و تراکنش های کارت را مشاهده کرد. با ویزا کارت مای نت کارت، امکان انجام انواع پرداخت های آنلاین دانشگاهی، مسافرتی، سفارتی و ... وجود دارد. همچنین با این کارت می توان پرداخت های آفلاین، دوره ای و تکرار شونده نیز انجام داد.

آیا با این کارتها، می توان با ارزهای دیگر نیز پرداخت انجام داد؟

پایه ارزی این کارت درهمی است ولی امکان پرداخت با سایر ارزهای دنیا را نیز دارد. پرداخت با سایر ارزها، طبیعتا دارای کارمزد تبدیل ارز(حدودا 4%) است.

لازم به ذکر است این کارت مانند سایر کارت های سایت تهران کردیت کارت زمانی که پرداختش به ارز پایه ی کارت باشد(درهمی) شامل کارمزد پرداخت نمی شود و کارمزد ذکر شده فقط برای پرداخت با ارزهای دیگر است.

ویزا کارت های تراول ایزی

آیا تهران کردیت کارت، هنوز ویزا کارت های تراول ایزی را ارائه می دهد؟

خیر، با توجه به اتمام همکاری با مجموعه ویزا کارت، تهران کردیت کارت، ویزاکارت های تراول ایزی را ارائه نمی دهد. اما شما در صورت داشتن کارتی که موجودی داشته باشد و منقضی نشده باشد می توانید از کارت خود استفاده نموده و از پنل اینترنت بانک ویزاکارت های تراول ایزی موجودی و تراکنش های خود را چک کنید.

لازم به ذکر است که متأسفانه ویزا کارت های تراول ایزی با نام(آبی)، امکان شارژ مجدد ندارند و صرفا موجودی داخل کارت تا انتهای تاریخ انقضای کارت قابل استفاده است.

راهنمای پرداخت با کارت های ارزی

چگونه می توانم موجودی کارت های ویزا و مستر خودم را چک کنم؟

براي مشاهده موجودي كارت ها و تراکنش های آن(بصورت رايگان)، مي توانيد وارد پنل بانکی آنلاین شده و از خدمات آن استفاده نمایید.

لینک پنل اینترنتی کارت های ارزی در منوی اصلی سایت تهران کردیت کارت وجود دارد و بر حسب اینکه نوع کارت شما، مستر کارت ، ویزا کارت و یا کارت درهمی  باشد، می توانید بالانس کارت را مشاهده نمایید. چك كردن موجودي بطور مداوم به شما امكان مي دهد كه همواره از مقداري كه مي توانيد خريد كنيد مطلع باشيد.
آیا پرداخت آنلاینی که با کارت ویزا و یا مستر کارت انجام می دهم، کارمزدی دارد؟

با توجه به اینکه پایه ارزی مسترکارت ها، دلار آمریکا می باشد، در زمان استفاده برای پرداخت های آنلاین دلاری، مبلغی به عنوان کارمزد از حساب شما کسر نخواهد شد. مگر اینکه سایت مورد نظر کارمزدی به کالای خود در انتهای خرید اضافه نماید. ولی اگر پرداخت شما به غیر از دلار آمریکا باشد، بانک صادرکننده این نوع از کارت ها پس از تبدیل ارز مورد نظر به دلار آمریکا حدود 4 درصد به عنوان کارمزد "تبدیل ارز" از کارت شما کم خواهد کرد.

کد CVV یا CVV2 چیست؟

کد CVV2 یا CVV در کارتهای فیزیکی عبارت است از شماره سه رقمی نوشته شده در پشت کارت. وبسایت ها در هنگام خرید آنلاین به منظور اطمینان از تقلبی نبودن کارت شما این شماره را از شما درخواست می کنند.

از کارتم بیشتر از مبلغ مورد نظر کسر شده است، چرا؟
برای بررسی دقیق این موضوع، ابتدا از منوی اصلی سایت تهران کریت کارت و از بخش پنل اینترنتی کارت های ارزی، به پنل ویزا کارت و یا مستر کارت خود بروید. بخش موجودی و توضیحات تراکنش های کارت را مطالعه نمایید. به احتمال زیاد جواب سوال خود را در این بخش پیدا کنید. همچنین اطلاع داشته باشید که برخی از وبسایتها مانند Yahoo علاوه بر مبلغ اعلام شده یک شارژ مخفی (Hidden Charge) نیز دارند که علاوه بر مبلغ خریداری شده، مبلغ اضافی نیز از کارت کسر می کنند. جهت اطلاع از این موضوع با وبسایت مورد نظر می توانید تماس بگیرید و موضوع را با آنها مطرح نمایید.
در خریدهای اینترنتی از وبسایت های خارجی چرا باید از IP غیر از ایران استفاده کنم ؟

متاسفانه به دلیل تحریم های اقتصادی اکثر وبسایت های خارجی، به کسانی که در ایران هستند سرویس نمی دهند این سایتها ملیت شما را از رویIP اینترنت شما شناسایی می کنند. بنابراین توصیه می شود برای خریدهای آنلاین خارجی حتماً از آی پی غیر از آی پی ایران استفاده کنید تا پرداختتان به مشکل نخورد.

در صورتی تراکنشی در کارتم وجود داشته باشد و من آن را انجام نداده باشم، به چه نحو پیگری کنم؟

نحوه ی پیگیری:

ویزا کارت: در صورتی که تراکنشی مربوط به شما نیست باید با پشتیبانی امارات تماس گرفته و فرم دیسپیوت را پر نمایید تا نسبت به عودت وجه از طریق ویزا اقدام گردد. توجه داشته باشید مدت زمان پر کردن فرم دیسپیوت 45 روز پس از تاریخ تراکنش می باشد.
مستر کارت: برای مستر کارت های مجازی، لازم است یک ایمیل با عنوان درخواست بررسی تراکنش، به پشتیبانی امارات ارسال کنید. در متن ایمیل لازم است که حتما شماره توکن (Token) کارت، مبلغ تراکنش مورد نظر و تاریخ آن قید شود. با ارسال ایمیل مذکور پیگیری های لازم توسط بانک انجام می گیرد.

در هنگام خرید آنلاین ارزی، آدرس کارت(Billing Address) از ما می پرسند، چه آدرسی وارد کنم؟

آدرسی که شما باید وارد کنید که برای این نوع کارتها استفاده می شود، بیلینگ آدرس است و از قرار زیر است:

Address: Dubai Building, sheikh zayed RD.
City: Dubai
State: AE
Zip or Postal code: 2023
Country: United Arab Emirates


توجه کنید که بیلینگ آدرس، آدرسی که برای انجام پرداخت لازم است و این متفاوت از" آدرس پستی جهت ارسال محصول(Shipping Address)" است. در صورتی که وبسایت مورد نظر شما برای پرداخت، ارسال به ایران دارد برای شیپینگ آدرس می توانید آدرس واقعی خودتان را وارد می کنید. ولی متأسفانه تعداد این وبسایت ها بسیار اندک است.

ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت