وبسایت فایور Fiverr یکی از بزرگترین و شناخته ‌ترین سایت‌هایی است که فریلنسرها در آن می توانند با مشتریان ارتباط بگیرند و کارها و مهارت های خود را ارائه دهند و کسب درآمد ارزی بکنند و متقابلا مشتریان نیز با پرداخت هزینه از خدمات فریلنسرها استفاده کنند. اگر شما به عنوان یک کارفرما یا مشتری انجام یک سفارش هستید و به دنبال دریافت خدمات متنوعی مثل طراحی وبسایت، کار گرافیکی، برنامه نویسی اپ موبایل، دیجیتال مارکتینگ، سئو، گوگل ادوردز، بازاریابی محتوا، ... هستید می توانید از طریق این سایت، بهترین Seller یا ارائه دهنده خدمات را را در هر کجای دنیا برای انجام پروژه های خود استخدام کنید.
سفارش فریلنسری فایور | تهران کردیت کارت

راهنمای ثبت سفارش سایت Fiverr به ‌عنوان مشتری

برای سفارش از سایت فایور ملزم به داشتن اکانت در این سایت هستید. می توانید از طریق لینک نحوه ساخت اکانت fiverr به راحتی اکانت خود را ایجاد کنید. بعد از ایجاد اکانت و ورود به حساب کاربری، مطابق محتوای زیر می توانید سفارش خود را انجام دهید. 

پرداخت پی پال فایور | تهران کردیت کارت


بعد از ایجاد اکانت در سایت، کافی است خدمات مورد نظر خود از دسته بندی ها و یا جستجوی آن در نوار بالایی صفحه پیدا کنید. همانطور که اشاره شد خدماتی که فایور ارائه می کند بسیار متنوع است اگر قصد سفارش طراحی لوگو، آیکن، کارت ویزیت، بروشور، کارهای گرافیکی دارید، یا برای قصد سفارش طراحی وبسایت و برنامه نویسی اپلیکشین های موبایل، بازاریابی محتوا، گوگل ادوردز، سئو، آنالیز صفحات شبکه های اجتماعی و ... دارید براحتی می توانید از بین فریلنسرهایی از سراسر دنیا کار خود را سفارش دهید.

سرویس های فایور | تهران کردیت کارت


پس از جستجو جهت پیدا کردن راحت تر خدمت مورد نظرتان، می توانید دسته بندی، خصوصیات فروشنده، بودجه و زمان تحویل را فیلتر کنید.

با مقایسه کیفیت نمونه کارها و قیمت آنها، یکی را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید.

ثبت سفارش فایور | تهران کردیت کارت


در این قسمت می توانید با انتخاب کردن پکیج، جزئیات هر یک را مشاهده کنید.

در این مرحله دو روش برای ثبت سفارش وجود دارد:

1. پکیج دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید، روی دکمه سبز رنگ Continue کلیک کنید.

2. روی دکمه خاکستری رنگ Contact Seller کلیک کنید و از طریق چت کردن با فروشنده، شرایط و جزئیات را با وی در میان بگذارید تا او یک صورت حساب منحصر بفرد در چت برای شما ارسال کند.

پرداخت اکانت فریلنسری فایور | تهران کردیت کارت


بعد از کلیک رو Continue به این صفحه منتقل می شود که می توانید با اضافه کردن موارد Extra (مانند تحویل سریعتر یا خروجی با فرمت های متفاوت) مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید.

نحوه پرداخت هزینه خرید و سفارش وبسایت فایور

شما می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی با خیال آسوده مرحله پرداخت را به کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت بسپارید. توجه نمایید در بعضی از سفارشات سایت fiverr، بعد از مرحله پرداخت، لازم است اطلاعات تکمیلی انجام سفارش، توسط خریدار به وبسایت ارائه شود تا نهایتا در اختیار فروشنده خدمات (فریلنسر) قرار گیرد.


نکته: قبل از سفارش انجام پروژه، باید روی وبسایت فایور، افتتاح حساب کاربری انجام شود. برای ایجاد اکانت روی وبسایت فایور می توانید از راهنمای ایجاد اکانت وبسایت فایور استفاده کنید و اگر به عنوان فریلنسر می خواهید در وبسایت فایور فعالیت کنید و کسب درآمد ارزی دلاری داشته باشید، راهنمای ایجاد آگهی گیگ gig و فروش در فایور را مطالعه کنید.
ساخت اکانت فایور | تهران کردیت کارت
فروش فریلنسری فایور | تهران کردیت کارت