خرید دامین و گواهی SSL | تهران کردیت کارت

ثبت دامین و پرداخت دلاری هزینه رجیستریشن Domain

برای ثبت دامین با پسوند دلخواه ابتدا لازم است بر روی سایت های معتبر بین المللی ارائه دهنده خدمات دامنه، نام مورد نظر را بررسی کنید و از آزاد بودن آن اطلاع یابید. سایت های معتبر ثبت دومین مواردی نظیر Name.com ، whois.domaintools.com و who.is  هستند که با رعایت قوانین رجیستریشن به راحتی می توانید ثبت دامنه وبسایت خود را نهایی کنید. توجه نمایید پسوندهای عمومی مانند com ، net با پسوندهای تخصصی مثل org طبیعتا قوانین متفاوتی برای ثبت کردن دارند. فرآیند ثبت دامنه با دادن اطلاعاتی مثل نام دامنه، کشور، ایمیل پشتیبانی و ... انجام می گیرد و برای دوره مشخصی مثلا یکساله ثبت می شود و برای نگه داشتن دامنه نیز قبل از انقضا بایستی هزینه تمدید دامنه پرداخت شود تا دامین معتبر بماند.

پرداخت رجیسترشن دامنه خارجی به صورت ارزی دلاری و یورویی انجام می گیرد و به صورت آنلاین از درگاه های ویزاکارت، مستر کارت و اکانت پیپال قابل پرداخت است. برای پرداخت هزینه می توانید از خدمات سفارش پرداخت آنلاین ارزی سایت استفاده کنید.
پرداخت هزینه ثبت دامین | تهران کردیت کارت

خرید گواهی دیجیتال SSL  پرداخت هزینه HTTPS سایت

  وقتی دیتایی در مرورگر وارد می شود، این دیتا بین کلاینت(کامپیوتر شما) و سرور( کامپیوتری که وبسایت روی آن قرار دارد) مبادله می شود. برای اینکه انتقال داده های بین این دو client و server امن باشد، از گواهی SSL استفاده می کنند داده ها را کدگذاری کرده و غیر قابل نفوذ می کند. با خرید گواهی SSL، ابتدای دامین از حالت HTTP به حالت HTTPS در می آید که S موجود به معنای Secure هست.

 چندین شرکت بین المللی معتبر هستند که گواهی SSL صادر می کنند. شرکتها و وبسایت های CERTUM ، SSLs.com  و globessl از این دسته شرکتها است که انواع گواهینامه SSL را در قالب Commercial SSL , Trusted SSL  و Premium EV SSL ارائه می دهد. برای این کار لازم است که ثبت نام کرده و پرداخت آن را انجام دهید. اطلاعاتی که در گواهی SSL ثبت می شود شامل؛ دامین وبسایت، نام شرکت، محل ( شهر و کشور) به همراه اطلاعات گواهی و تاریخ اعتبار آن است. بعد از اتمام اعتبار و انقضا  گواهی باید تمدید گواهی SSL انجام گیرد.

  خرید گواهی SSL به صورت اینترنتی و ارزی انجام می گیرد و هزینه آن از طریق کارت های بین المللی ویزا کارت، مسترکارت و اکانت پی پال قابل پرداخت است. پرداخت شما می تواند از طریق ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی انجام گیرد تا کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت در اسرع وقت و کمترین کارمزد پرداخت شما را نهایی کنند. 

خرید گواهی SSL | تهران کردیت کارت
برای راهنمایی بیشتر و اطلاعات تکمیلی می توانید مقالات ثبت دامنه و اجاره سرور در سایت OnlineNic، خرید مستقیم سرور و هاست از هتزنر Hetzner و پرداخت هزینه خرید سرور و هاست خارجی را نیز مطالعه کنید.