با توجه به اینکه تماشای رقابت‌های فوتبال اروپایی در کشورمان بسیار پر طرفدار بوده و سالانه صدها بازی اروپایی تحت لیبل‌های لیگ اروپا، لیگ قهرمانان اروپا، سوپرکاپ اروپا، لیگ ملتهای اروپا و جام ملتهای اروپاو ... برگزار می‌شود، هموطنان بسیاری در کشور اقدام به خرید بلیت بازی‌های مختلف این رقابت‌های اروپایی می‌کنند. این موضوع در حالی است که با توجه به شرایط فعلی کشور، امکان خریدهای اینترنتی آنلاین ارزی با محدودیت هایی مواجه هست اما می توان با مراجعه به سایت خرید بلیت بازی‌ها و انجام مراحل رزرو و تایید خرید، پرداخت و گرفتن بلیط را نهایی کرد. لازم به ذکر است که برای خرید بلیت بازی‌های اروپایی نیازمند پاسپورت هستید.
برای خرید بلیت باید ابتدا عضو سایت یوفا شوید. این سایت مرجع فروش تمامی بلیت‌هایی است که در آنها رقابت های بین المللی اروپایی (ملی و باشگاهی) برگزار می‌شود. به همین منظور ابتدا در قسمت نوار بالایی گزینه login را انتخاب کنید. دقت کنید که برای این کار باید با IP غیر از ایران به اینترنت متصل شوید.
بلیط بازی های اروپا | تهران کردیت کارت

راهنمای تصویری خرید بلیط فوتبال بازی های اروپا

ابتدا با یکی از روش‌های موجود برای خود حساب کاربری یا اکانت (Account) بسازید. پس از اتمام ساخت این حساب کاربری و ورود شما به سایت، مطابق شکل در نوار بالای صفحه اصلی نام شما به نمایش در می‌آید:


پرداخت آنلاین بلیط فوتبال خارجی


سپس در همان نوار ابزار بالای صفحه گزینه Tickets and Hospitality را انتخاب کرده و وارد لیست بازی‌هایی می‌شوید که بلیت آنها در معرض فروش قرار گرفته است:


بلیط لیگ اروپا | تهران کردیت کارت


برای مثال برای خرید بلیت تماشای بازی‌های لیگ ملت‌های اروپا (گزینه اول) روی Buy Tickets Now کلیک نموده و وارد صفحه تکمیل اطلاعات شخصی از جمله جنسیت، ملیت، شماره پاسپورت و زبان انتخابی، و همچنین Billing Address می‌شوید. دقت کنید که برای وارد کردن آدرس برای پرداخت هزینه بلیت با مسترکارت‌های ارائه شده توسط شرکت تهران کردیت کارت باید آدرس زیر وارد گردد:

Address: Dubai Building, sheikh zayed RD

City: Dubai

State: AE

Zip or Postal code: 2023

Country: United Arab Emirates


بلیط لیگ قهرمانان اروپا | تهران کردیت کارت


بلیت فوتبال باشگاه های اروپا | تهران کردیت کارت


و در نهایت با انتخاب اینکه طرفدار چه تیمی هستید و با انتخاب گزینه Save وارد صفحه بعدی شوید:


خرید آنلاین بلیط چامپیون لیگ | تهران کردیت کارت


در صفحه بعدی، باید برای خرید بلیت بازی مورد نظر اقدام کنید. مطابق شکل تمامی موارد انتخاب در مرحله مورد نظر از بازی ها به نمایش در آمده و هواداران می‌توانند یک یا چند مورد از بلیت ها را (با کلیک کردن روی Buy) تهیه کنند:


چمپیونز لیگ اروپا | تهران کردیت کارت


پس از ورود به صفحه انتخاب نوع بلیت، با شکل زیر مواجه می‌شوید که در آن می‌توانید انواع بلیت ها را انتخاب و خریداری کنید. پس از انتخاب گزینه Add to Cart را کلیک نموده:


خرید بلیط جام ملت های اروپا | تهران کردیت کارت


و سپس با انتخاب Buy Now و Continue وارد صفحه زیر می‌شوید. در اینجا باید یک روش برای صدور بلیتتان انتخاب نمایید. همان طور که مشاهده می‌کنید، دو روش برای دریافت بلیت وجود دارد که اولین روش دریافت با اپلیکیشن موبایل و روش دوم دریافت با اپلیکیشن و همچنین ارسال بلیت به آدرس پستی شما است که از این بین گزینه اول را انتخاب کرده و Continue را کلیک کنید:


رزرو بلیط بازی اروپایی | تهران کردیت کارت


سپس در صفحه بعد اطلاعات بلیت و قیمت و نحوه تحویل آن مرور شده و در انتها با کادر زیر مواجه می‌شوید که با زدن تیک نشان داده شده و سپس انتخاب Proceed to Payment صفحه پرداخت آن بالا می‌آید.


خرید بلیط لالیگا | تهران کردیت کارت


در پایین صفحه گزینه Credit / Debit card را کلیک کنید و با وارد کردن اطلاعات مسترکارت خود پرداخت را انجام دهید:


خرید بلیط بازیهای یوفا | تهران کردیت کارت

روش‌های پرداخت هزینه بلیت رقابتهای فوتبال اروپایی 

همان طور که اشاره شد، خرید بلیت و پرداخت آن و همچنین هزینه رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما و ... کاملا به صورت آنلاین پرداخت شده و برای تمامی این پرداخت‌ها، تهران کردیت کارت می‌تواند با روشهای زیر همراه شما باشد:

• ارائه انواع کارتهای ارزی هدیه و مسافرتی که با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید شخصا کیله پرداخت‌های خود را انجام دهید.

• ثبت سفارش در قسمت پرداخت آنلاین ارزی توسط کاربر و سفارش انجام پرداخت توسط کارشناسان پرداخت تهران کردیت کارت.