خرید ماک پی تی ای | تهران کردیت کارت
آزمون های آزمایشی پی تی ای و بسته های آمادگی آزمون پی که قبلا روی PTE practice انجام می گرفت، هم اکنون روی وبسایت pearsonpte.com انجام می گیرد. فرد می تواند از بین انواع مختلف آن و پکیج های آمادگی، انتخاب کند و به صورت آنلاین با شرکت در آزمون آزمایشی، خود را برای آزمون اصلی محک بزند. مزیت اصلی ماک های PTE در این است از آنجایی که شبیه سازی آزمون آزمایشی به لحاظ نوع و تریتب سوالات، زمان بندی آزمون و سطح آزمون مشابه آزمون اصلی است و همچنین توسط خود مجموعه PTE Pearson ارائه می شود، دانش متقاضی با سوالات کاملا استاندارد سنجیده می شود.


انواع آزمون های ماک PTE

آزمون های ماک روی وبسایت پیرسون پی تی ای، شامل چهار ورژن A , B , C , D است. هر چهار ماک مذکور، به لحاظ نوع و سطح مشابه هم بوده و تفاوت چندانی ندارند. در حالت کلی سوالات کاملا استاندارد آزمون هستند و صرفا ورژن های مختلفی دارد. برای انتخاب نوع ماک، کاربر کافی است در صفحه آمادگی آزمون وبسایت PTE Pearson، از بخش Scored Practice Tests ، ماک مورد نظر را انتخاب کند و با پرداخت هزینه آن، ووچر آزمون ماک مورد نظر را روی اکانت خود دریافت کند.
خرید پکیج آمادگی PTE | تهران کردیت کارت

قیمت ماک PTE

هزینه خرید هر یک از چهار ماک (Scored Practice Tests) به صورت تکی شامل 35.99 دلار امریکا است و امکان دریافت تخفیف به صورت زیر نیز وجود دارد.
در صورت خرید دو عدد ماک شامل 10% تخفیف ( 3.6 دلار) ، خرید سه عدد 25% تخفیف ( 18 دلار) و خرید چهار عدد شامل 35% تخفیف معادل (25.2 دلار) می شود. از آنجایی که اطلاعات خرید به صورت ووچر ارائه می شود، خرید مشترک و استفاده از تخفیف برای یک یا چند نفر امکانپذیر است. 
ووچر ماک PTE | تهران کردیت کارت
 

خرید بسته های آمادگی آزمون و ثبت نام PTE

برای خرید هر کدام یک از بسته های آمادگی آزمون ماک(Scored Practice Tests)، بانک سوالات آزمون (PTE Academic Question Bank) ، راهنمای آزمون پی تی ای(The Official Guide to PTE Academic) و پکیج تقویتی زبان پی تی ای(PTE Academic English Booster) که به ترتیب شامل 35.99 ، 19.99، 39.99  و 24.99 دلار امریکا می شوند، می توانید از خدمات پرداخت تهران کردیت کارت استفاده کنید.
در ادامه بعد از کسب آمادگی لازم برای آزمون اصلی، برای ثبت نام و شرکت در آزمون پی تی در کشورهای ترکیه، آذربایجان، عراق و امارات می توانید از راهنمای ثبت نام آزمون PTE استفاده کرده و پروفایل خود را تکمیل نمایید. مشابه سایر پرداخت های ارزی، برای پرداخت هزینه آزمون PTE نیز می توانید از سرویس پرداخت آنلاین ارزی تهران کردیت کارت استفاده نمایید.