توافقنامه فی مابین کاربران و سایت تهران کردیت کارت

ماده 1 - طرفین توافقنامه

این توافقنامه فی مابین سایت تهران کردیت کارت بعنوان ارائه دهنده خدمات از یک طرف و گیرنده ی خدمات که از این پس کاربر نامیده می شود، از طرف دیگر منعقد می گردد.

ماده 2 - موضوع توافقنامه

انجام خدمات تهیه کارتهای ارزی پیش پرداخت از مرحله درخواست اولیه تا مرحله تحویل به صاحبان کارت در محل انتخابی توسط مشتری حسب مورد، و مشاوره در خصوص فعالسازی و نحوه ی استفاده از کارتهای تحویلی در چارچوب قوانین جاری کشور و شرکت های صادر کننده کارت.

ماده 3 - مدت توافقنامه 

این توافقنامه از لحظه ی ثبت درخواست و تکمیل فرآیند پرداخت و احراز هویت توسط کاربر شروع و با تحویل کارت برای هر کارت پیش پرداخت ارزی به اتمام می رسد.

ماده 4 - مبلغ توافقنامه

مبنای مبلغ پرداختی توسط کاربر بر اساس کارمزدهای ارائه شده توسط صادر کننده ی کارت، مبلغ حواله ی ارزی (معادل میزان موجودی کارت پیش پرداخت ارزی درخواستی) توسط صرافی های مجاز دارای مجوز از بانک مرکزی و کارمزد سایت تهران کردیت کارت، که بصورت آنی بر روی سایت محاسبه و توسط کاربر قابل مشاهده و پرداخت است.

ماده 5 - شرایط عمومی توافقنامه 

5-1 : خدمات ارائه شده در سایت تهران کردیت کارت برای اشخاص بالای 18 سال است.
5-2 : استفاده از هرگونه کارت بانکی و اوراق شناسایی دیگران (پاسپورت، شناسنامه، کارت ملی و ...) تحت هر شرایطی غیرمجاز و مسئولیت مستقیم موضوع بعهده ی کاربر بوده و سایت تهران کردیت کارت از این حیث مسئولیتی نخواهد داشت.
5-3 : از آنجایی که استفاده از کارت پیش پرداخت ارزی و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده ی اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی در بانک اطلاعاتی شرکت صادر کننده موجود می باشد، امکان پذیر است، لذا کاربر موظف است با مراجعه به سایت صادر کننده ی کارت که مشخصات وی پشت کارت درج شده است، ضمن دریافت خدمات پشتیانی، کلیه مقررات و شرایط استفاده از کارت دریافتی را مطالعه نماید. بدیهی است، در صورتی که به هر دلیلی کاربر خارج از شرایط و مقررات شرکت صادر کننده اقدامی انجام دهد که موجب مسدود شدن یا از بین رفتن تمام یا بخشی از موجودی کارت شود، هیچ گونه مسئولیتی بعهده ی سایت تهران کردیت کارت نیست.
5-4 : از آنجایی که بر اساس قوانین صادر کنندگان کارت های پیش پرداخت ارزی این کارت ها جایگزینی برای وجه نقد است، دارنده ی کارت شخصا موظف به نگهداشتن کارت در حالت فریز شده (قفل شده) و حفظ کارت و اطلاعات آن بوده و هرگونه ادعا مبنی بر سوء استفاده توسط دیگران پذیرفته نیست.
5-5 : کاربر موافقت خود را در خصوص دریافت هرگونه ایمیل به کلیه آدرس های ایمیل ثبت شده توسط وی در سایت شامل اطلاع رسانی خرید، تغییرات در نحوه ی ارائه و استفاده کارتها، تغییرات در قوانین و مقررات سایت، نکات فنی و تکنیکال، اطلاع رسانی آخرین وضعیت بازارهای پولی و مالی، تبلیغاتی و ... ، از طرف سایت تهران کردیت کارت اعلام می نماید.
5-6 : کاربر موظف به حفظ و نگهداری رمز عبور سایت تهران کردیت کارت بوده و در صورت فراموشی صرفاً می تواند از طریق بخش "بازیابی رمز عبور" اقدام کند. امکان ارسال دستی این اطلاعات از طرف سایت تهران کردیت کارت به هیچ عنوان وجود ندارد.
5-7 : کاربر موظف به نگهداری اطلاعات کارت شامل شماره سریال و شماره 16 رقمی کارت و رمز عبور پنل مدیریت کارت است و سایت تهران کردیت کارت هیچ گونه مسئولیتی از این بابت ندارد.
5-8 : سایت تهران کردیت کارت هیچ گونه مسئولیتی در قبال موجودی کارتهای صادره، تاریخ انقضا، کارمزدهای دریافتی بابت تراکنش ها و ... نداشته و کلیه ی مسئولیت های مرتبط با موضوع مذکور بر اساس قوانین صادر کننده کارت بعهده ی کاربر است. تبصره : با توجه به اینکه کارتهای ارائه شده از نوع پیش پرداخت بوده و سایت تهران کردیت کارت هیچگونه دخل و تصرفی در صدور، نگهداری موجودی، کنترل موجودی، تاریخ انقضا و ... ندارد، و از طرف دیگر زمان استفاده محدود به تاریخ مندرج در کارت و شرایط استفاده بر اساس قوانین و مقررات صادر کننده ی کارت است،کاربر کلیه مسئولیت های ناشی از عدم استفاده از موجودی کارت در مدت یاد شده را شخصا پذیرفته و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.
5-9 : سایت تهران کردیت کارت متعهد است در صورتی که به هر نحوی از انحاء امکان تهیه کارت پیش پرداخت ارزی درخواستی کاربر را نداشته باشد، حداکثر ظرف مدت 72 ساعت ضمن اطلاع رسانی نسبت به استرداد وجوه دریافتی در وجه کاربر اقدام نماید.
تبصره1: استرداد وجه صرفاً به حسابی که پرداخت اولیه کاربر از آن صورت گرفته است واریز می گردد.
تبصره 2: در صورت عدم تطابق مدارک احراز هویت با اطلاعات ثبت شده در سایت تهران کردیت کارت توسط کاربر، استرداد وجه صرفاً با دستور قضایی یا مراجع ذی صلاح امکان پذیر خواهد بود.
5-10 : کاربر ملزم به رعایت کلیه قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین المللی در خصوص استفاده از کارتهای پیش پرداخت ارزی بوده و در صورت تخلف از قوانین مذکور، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن را شخصاً بر عهده می گیرد.
5-11 : سایت تهران کردیت کارت متعهد به حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران بوده و می بایست تدابیر لازم امنیتی را به منظور حفظ و حراست هرچه بیشتر اطلاعات مذکور فراهم سازد.
5-12 : در صورتی که کاربر به سایت تهران کردیت کارت وکالت یا نمایندگی دهد که از طرف وی نسبت به تحویل کارت قابل شارژ درخواستی اقدام نماید، موظف به تکمیل و امضای فرم تعهد نامه استفاده مجاز از کارت، که از طرف صادر کنندگان کارت صادر می گردد است. بدیهی است سایت تهران کردیت کارت موظف است به منظور احراز هویت نهایی پس از رویت و تایید اصل گذرنامه و اخذ تعهد نامه از کاربر، تعهدنامه مذکور را به نمایندگی از وی در اسرع وقت تحویل صادر کننده کارت نماید.
5-13 : کاربر موظف است حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان ثبت درخواست و تکمیل پرداخت به منظور انجام احراز هویت (KYC) تصویر مدارک خود را از قبیل کارت ملی، پاسپورت، کارت بانکی (که شماره 16 رقمی کارت و نام دارنده ی کارت مشخص باشد) و مدارکی که حسب مورد توسط سایت تهران کردیت کارت اعلام می گردد، ارائه کند. در غیر این صورت سایت تهران کردیت کارت مجاز خواهد بود، درخواست کاربر را به طور یکطرفه باطل نماید.
5-14 : از آنجایی که فرآیند احراز هویت و تهیه و تحویل کارت های پیش پرداخت ارزی برای کاربران جدید مستلزم زمان بوده، سایت تهران کردیت کارت هیچگونه مسئولیتی در قبال محدودیت های زمانی مدنظر کاربر نخواهد داشت و کاربر از این بابت حق هرگونه اعتراض را از خود سلب و ساقط می نماید.
تبصره: منظور از کاربر جدید، کاربری است که با مشخصات جدید از قبیل آدرس ایمیل و یا کارت بانکی جدید، نسبت به ثبت درخواست اقدام نماید.
5-15 : کاربر موظف است حداکثر ظرف مدت 72 ساعت از زمان دریافت کارت از سایت تهران کردیت کارت با مراجعه به سایت صادر کننده، نسبت به فعالسازی، ثبت نام و شخصی سازی کارت خود اقدام نماید. بدیهی است در صورت تاخیر در انجام فرآیند مذکور، هیچگونه مسئولیتی بعهده ی سایت تهران کردیت کارت نیست.
5-16 : طبق ضوابط و سیاست های صادر کننده ی کارت ها، امکان استفاده از کارتهای موضوع این توافقنامه توسط شخص ثالث وجود ندارد.

ماده 6 - خیارات

به موجب این ماده اسقاط کافه خیارات ولو خیار غبن فاحش از این توافقنامه برای طرفین بعمل آمد.
ماده 7 - سایر شرایط و مواردی که در این توافقنامه پیش بینی نگردیده، تابع قوانین جاری کشور و شرایط و مقررات صادرکننده ی کارت های پیش پرداخت ارزی (موضوع توافقنامه) بوده و برای طرفین لازم الاجرا خواهد بود.

انتخاب گزینه " شرایط توافقنامه و قوانین سایت را مطالعه کرده و قبول دارم " توسط کاربر به منزله ی امضاء توافقنامه توسط طرفین است.