خرید از وبسایت های خارجی

بدون شک یکی از جذاب ترین انواع خرید، خرید آنلاین از وبسایت های فروش کالا و خدمات می باشد. در سالهای اخیر در کشور عزیزمان ایران نیز این نوع از خرید رشد قابل توجهی داشته و تعداد وبسایت های فروش آنلاین کالا و خدمات در ایران نیز به طرز قابل ملاحظه ای رو به افزایش است. اما نکته ای که غالبا ذهن مشتریان ایرانی خریدهای آنلاین را به خود مشغول می کند، این است که آیا امکان خرید از وب سایت های خارجی نیز برای کاربران ایرانی وجود دارد؟ خوشبختانه باید بگوییم پاسخ به این سوال مثبت است. هر چند که با توجه به موضوع تحریم های بین المللی علیه کشور عزیزمان بسیاری تصور می کنند که خرید از سایت های خارجی برای کاربران ایرانی امری بسیار دشوار می باشد، اما گروه تهران کردیت کارت با سالها تجربه و متشکل از تیمی متخصص در حوزه ارائه مستر کارت و ویزا کارت های بین المللی و انجام انواع پرداخت های ارزی این امر را برای هموطنان خود بسیار سهل و راحت نموده است و شما می توانید تنها با داشتن یک کارت اعتباری بین المللی به سهولت از وبسایت های خارجی خرید نمایید.
نکته بسیار مهمی که باید هنگام خرید کالای فیزیکی از سایت های خارجی در نظر داشته باشید اینست که ابتدا بررسی نمایید وب سایت مورد نظرتان امکان ارسال کالا به ایران را دارد یا نه و درصورتی که این امکان توسط آن سایت وجود نداشته باشد نیز می توانید کالای خود را به آدرس یکی از اقوام یا آشنایان خود در خارج از ایران ارسال نمایید و سپس از او بخواهید کالا را به آدرس شما در ایران ارسال نماید یا در صورت داشتن سفر به ایران، همراه خود بیاورد.
خرید از وبسایت های آنلاین | تهران کردیت کارت
در صورت پذیرش توسط وبسایت های مورد نظر، خرید از آمازون (Amazon)، خرید از ای بی (Ebay)، خرید از علی اکسپرس (Aliexpress)، خرید از اتسی (Etsy)، خرید از سوق (Souq)، خرید از گوگل پلی (Google Play)، خرید از مایکروسافت (Microsoft) , خرید از اپل استور (Apple Store)، خرید از اینواتو (Envato)، خرید از وبسایت های فروش بلیط هواپیما، بلیط قطار،  رزور هتل، اجاره ماشین و... مانند بوکینگ (Booking)، چیپ اُ ایر (Cheapoair)، آگودا (Agoda)، اکسپدیا (Expedia) و... جزو پرطرفدارترین خریدهای آنلاین و اینترنتی محسوب می شوند. همچنین اگر بخواهید خرید کالای فیزیکی از سایتهایی داشته باشید که امکان ارسال مستقیم کالا به ایران را دارند، می توانید از سایتهایی مانند بنگ گود (Bang Good)، دی اچ گیت (DHgate)، ال سی وایکیکی (LC-waikiki)، مدانیسا (Modanisa) و... خرید نمایید.
      • نکته: برای ورود به برخی از وبسایت ها بالا، لازم است که آی پی شما، خارج از ایران باشد. به همین منظور با استفاده از نرم افزارهای مرتبط، آی پی خود را تغییر دهید.
به منظور انجام هر یک از خریدهای فوق، تنها با داشتن یک کارت اعتباری بین المللی ( مستر کارت یا ویزا کارت ) می توانید خریدتان را شخصا و به سهولت انجام دهید. اگر می خواهید با کمترین هزینه و در سریعترین زمان ممکن یک کارت اعتباری بین المللی شخصی داشته باشید، کارتهای ارزی تهران کردیت کارت مناسب ترین گزینه برای شماست. همچنین درصورتی که به هر علتی تمایل نداشته باشید کارت تهیه کنید و بخواهید پرداختتان را ما انجام دهیم، می توانید پرداخت خود را با کمترین میزان کارمزد به تیم پرداخت ارزی تهران کردیت کارت بسپارید.

مقالات راهنمای خرید از وبسایت ها خارجی

ربات تلگرام ثبت سفارش
تلگرام وبسایت تهران کردیت کارت